Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bez emocji. Gdy żył dzisiaj zapewne spadek zapisałby innej instytucji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lukasie skąd ta pewność bo i ja mam takie zdanie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile podatku od takiej darowizny się odprowadza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez emocji. Gdy żył dzisiaj zapewne spadek zapisałby innej instytucji.
   
Lukasie skąd ta pewność bo i ja mam takie zdanie ?
  Czyżbyście uważali, że nie chciałby wspierać studiów gender i niektórych "postępowuch" profesorów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pusty gest i zmarnowane pieniądze a tyle chorych dzieci czeka na pomoc jak chociażby ten Kuba z białaczką któremu pomagają zebrac pieniądze na leczenie. Nie takim instytucjom powinno się pomagać bo one biedne nie są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co KUL zrobi z lokatorami kamienicy, a właściwie jej współwłaścicielami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pusty gest i zmarnowane pieniądze a tyle chorych dzieci czeka na pomoc jak chociażby ten Kuba z białaczką któremu pomagają zebrac pieniądze na leczenie. Nie takim instytucjom powinno się pomagać bo one biedne nie są.
TUSK mu da !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani Tusk ani kosciol tylko biedni ludzie dobrej woli zazwyczaj dają i pomagają. Bogatych to nie interesuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bedzie miał rektor na nowe samochody i adwokatów. Lepiej byłby tej pani przepuscić kasę w kasynie niż dawać tym pajacom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W testamencie było napisane że ma pieniądze oddać dla KUL. Więc nawet jak by chciała oddać głodującym i chorym dzieciom to nie może bo ona wypełniała tylko ostatnią wolę męża.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieniądze nie mogą być jednak przeznaczone na bieżące wydatki katolickiej uczelni. Powstał specjalny fundusz, utworzony przez Panią Marię, który ma wspierać wyłącznie naukowców i ich badania. I nawet jedna złotówka nie może być wydana na coś innego. Jest to wszystko dokładnie pilnowane przez pełnomocnika pani Marii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...