Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KUL podniósł opłaty dla studentów. \"Przepraszamy\"

Utworzony przez dziadek, 8 października 2013 r. o 06:33 Powrót do artykułu
Być może [k] UL musi zaangażować tzw. reżysera Brauna; ot tak dla "poprawy" wizerunku, a ten wy_bitny "reżyser" ulowi pomoże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W k_ULu śmierdzi, a w ulu ma być miód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4200 studentów w tym sa filie i seminaria duchowne.ogólnie na kul-u jest pusto.puste krzesła,pusty dziedziniec.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rektor KUL-u kolejny raz udowodnił, ze jest nieodpowiednią osobą na takim stanowisku. Błędne decyzje to jego specjalność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydział matematyki-zawsze tak bedzie.w nauce koło się zamknęło.aby zdobyc punkty trzeba miec publikacje.Aby mieć publikacje trzeba za to zapłacić.Uczelnia nie daje na to kasy to i jej nie bedzie miała.Najpierw trzeba zainwestować. A tak jak pracownik sobie nie zapłaci za publikację czy konferencje to nie ma punktów.Pracownik nie jest zainteresowany inwestowaniem swoich pieniędzy aby uczelnia zdobyła punkty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rektor KUL-u kolejny raz udowodnił, ze jest nieodpowiednią osobą na takim stanowisku. Błędne decyzje to jego specjalność.
ciekawe kto mu doradzał .warszafka czy lokalni biznesmeni zarzadzajacy kul-em
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha, ha, biedni studenci KUL-u, trzeba się było uczyć i teraz nie lamentować :D  Ale wiadomo jak to się dziś studenciaki KULu uczą :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4200 studentów w tym sa filie i seminaria duchowne.ogólnie na kul-u jest pusto.puste krzesła,pusty dziedziniec.
I ty jesteś pusty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUL powoli ulega degradacji. Istneją instytuty teologiczne gdzie nie utworzono I roku studiów doktoranckich. Powód: brak chętnych. Poziom naukowy wiadomy. To trwa od kilku lat. Przykro. Gratulujemy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha, ha, biedni studenci KUL-u, trzeba się było uczyć i teraz nie lamentować :D  Ale wiadomo jak to się dziś studenciaki KULu uczą :D
Jak się uczą? Możesz rozwinąć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jeb*** po co ja szłam na ten KUL.... sodoma i gomora... nie zdajecie sobie sprawy ilu studentów miało w tym roku warunki.. i tylko po to by podnieść swój budżet... żerują na biednych studentach wyciągając od nich kasę. Wiocha!!.... a mogłam iść na UMCS... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha, ha, biedni studenci KUL-u, trzeba się było uczyć i teraz nie lamentować :D  Ale wiadomo jak to się dziś studenciaki KULu uczą :D
Studenciaki KUL-u? A Ty coś taki zabawny? Zarządzanie polem namiotowym skończyłeś na UP? czy łąkoznawstwo? ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczelnia bardzo wysoko oceniana za granicą kraju,nawet w Niemczech... Ale cóż KUL robi dla nowo przyjętych studentów....Nic..Przecież Trzeba ich czym zachęcić...Stypendia,naukowe,sportowe.. No tak ale jeśli chodzi o sportowe to skoro zabiera się godziny na zajecia poza lekcyjne .... Weźmy taką koszykówkę... Kiedyś silna ekipa, 2 miejsce i 3 miejsce w finałach uczelnianych... Przeciez to daje rozgłos ,zachęca do współpracy... Ale jak się daje  możliwość trenowania raz w tygodniu to co tu mówic o sukcesach. Rozgłos to uczelnia ma.... faktycznie liczne procesy sądowe.... Które zresztą przegrywa... To, ze teraz jest brak studentów to nie wina tego czy poprzednich 2-3 lat. To wina właśnie organizacji uczelni,jej zajęc i braku możliwości rozwoju dla studentów 5-6 lat temu... No i taca mniejsza ale to już wina swiadomosci ludzkiej a właściwie.... prawidłowego toku myslenia ludzi którzy przejrzeli na oczy i widzą w kościele więcej polityki niż duchowego wsparcia. Tyle w temacie.... Pozdrawiam Rektora... a właściwie jego nastepce...Mam nadzieje, ze już nie długo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie redaktorzy,ta jak to jest z Tą -JASKUŁA,czy JASKÓŁA ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, kiedy ks. Rektor przeprosi za wszystkie niefortunne decyzje krzywdzące wielu pracowników i niszczące dobre imię uczelni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ty jesteś pusty.
może i pusty ale przynajmniej nie zakłamany.Pochodź sobie po korytarzach i zobacz czy tak wyglądał kiedyś kul.Na dziedzińcu nawet kwiatów nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jeb*** po co ja szłam na ten KUL.... sodoma i gomora... nie zdajecie sobie sprawy ilu studentów miało w tym roku warunki.. i tylko po to by podnieść swój budżet... żerują na biednych studentach wyciągając od nich kasę. Wiocha!!.... a mogłam iść na UMCS... 
dziecko .większośc studentów nie powinna nigdy znaleźc się na uczelni.Wasi poprzednicy 5 lat temu by zaliczyć przemiot musieli ksiazke przeczytać.Obecni co najwyżej kilkustronicowy artykuł i z tym macie problemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUL to przecież jedyna słuszna uczelnia w tym bagnie ateizmu i komuny heheh. Tak serio to jedna z bardziej zachłannych uczelni w Polsce. KUL ma problemy finansowe hehehehe w życiu nie złyszałem większych bredni, wystarczy popatrzeć na inwestycje na marmury hehehe, no ale KUL jest biedny jak cały uciemiężony kościół katolicki w Polsce. Tym pazernym sukienkowym chociażby dac 100 miliardów to oni i tak dalej będą jęczec że są biedni, ale cóż kto poszedł na KUL musiał się liczyć w co wdepnął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczelnia bardzo wysoko oceniana za granicą kraju,nawet w Niemczech... Ale cóż KUL robi dla nowo przyjętych studentów....Nic..Przecież Trzeba ich czym zachęcić...Stypendia,naukowe,sportowe.. No tak ale jeśli chodzi o sportowe to skoro zabiera się godziny na zajecia poza lekcyjne .... Weźmy taką koszykówkę... Kiedyś silna ekipa, 2 miejsce i 3 miejsce w finałach uczelnianych... Przeciez to daje rozgłos ,zachęca do współpracy... Ale jak się daje  możliwość trenowania raz w tygodniu to co tu mówic o sukcesach. Rozgłos to uczelnia ma.... faktycznie liczne procesy sądowe.... Które zresztą przegrywa... To, ze teraz jest brak studentów to nie wina tego czy poprzednich 2-3 lat. To wina właśnie organizacji uczelni,jej zajęc i braku możliwości rozwoju dla studentów 5-6 lat temu... No i taca mniejsza ale to już wina swiadomosci ludzkiej a właściwie.... prawidłowego toku myslenia ludzi którzy przejrzeli na oczy i widzą w kościele więcej polityki niż duchowego wsparcia. Tyle w temacie.... Pozdrawiam Rektora... a właściwie jego nastepce...Mam nadzieje, ze już nie długo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
procesy to się dopiero zaczną ze zwalnianymi bezprawnie pracownikami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...