Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kupcem to był Wokulski, a to są handlarze, kombinatorzy i cwaniaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ma być jakaś hala wielopiętrowa czy jak ? Obecnie targowisko na Ruskiej zajmuje całą dostępną przestrzeń, gdzie oni jeszcze chcą upchnąć cały bazar i novą ? To z 50 pięter musi mieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te 750 osob zatrudnionych to chyba z tymi co handluja fajkami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrakło mi wyoraźni . No bo jakim cudem na placyku przy Ruskiej (stoły + mała hala) pomieszczą się : już tu obecni + budki z Bazaru + Hala Nova + parking ??? W wielu  europejskich miastach są fajne, funkcjonalne hale targowe ( warzywa, owoce, nabiał , mięso, ryby, pieczywo, kwiaty, drobna odzież ,upominki ,i małą gastronomia,i tp) -                 ogrzewane, z bieżącą wodą i WC ! Takie widziałam w Holandii, Niemczech ,Skandynawii i Hiszpanii ! Większość z nich to obiekty "z charakterem" - same w sobie stanowiące cacko architektury - część to hale już zabytkowe a te nowe to połączenie drewna z aluminium i szkłem ! Ale to tylko plany - prowizorka jest wieczna !  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie jakiś prezydent który nie ma nas(KUPCÓW) w d.... u mnie żuk ma plusa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...