Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Kur…, hu…., zajeb…\" na lekcji religii w gimnazjum

Utworzony przez Johny, 22 stycznia 2010 r. o 01:35 Powrót do artykułu
Jaką rolę pełni w szkole Pan Dyrektor. To on powinien zająć stanowisko w tej sprawie, a nie od\syłać rodziców do proboszcza. To Dyrektor Szkoły płaci wynagrodzenie temu księdziu. Jest to przykład, że Polska jest państwem wyznaniowym. Księdzu wolno wszystko, jest ponad prawem. Gdyby to zrobuł nauczyciel języka polskiego to jestem pewna że zostałby natychmiast zwolniiony z pracy. Brawo Panie Dyrektorze!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice którzy to wysłali musza byc mega obłudni, gimnazjaliści znaja nie takie słowa i w duzej mierze uczą sie ich w domach. Niestety. Belka we własnym oku nie przeszkadza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1/JAK TO MOŻLIWE ŻE W PAŃSTWOWEJ SZKOLE KURATOR NIE MA WGLĄDU WTREŚCI NAUCZANIA? KURIOZUM 2/ KLECHY TO JUŻ PRZEGINAJĄ NA WSZYSTKIE STRONY 3/ KTO TU W KOŃCU KIERUJE SZKOŁĄ PROBOSZCZ WIKARY CZY DYREKTOR?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje poczytać dyrektorium o nauczaniu katechezy w szkole a dopiero potem pisać na forum rzeczy o których nie mają niektórzy pojęcia. Życzę powodzenia i troszeczkę samokrytycyzmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....co ci rodzice chcą od biednego księdza?? pewnie sami bluzgają jak leci w domu. sami pewnie nie widzą że córka albo synio ma nasrane wełbie..... tacy roszczeniowcy są najgorsi, swoich błędów nie widzą wychowawczych a zwalają na nauczycieli. patologia!!! kiedyś nauczyciel mógł spuścić wpier*** a w domu rodzic poprawił !!! a teraz jeba*** bachory z gimnazjum i LO robią co chcą bo myślą że mają do tego prawo... patologia nakręcona przez niedouczonych psychologów. powybijałbym łajzy z kalasy a jak by rodzic z pretensjami przyszedł do mnie to też by dostał!!! no nie może być tak jak teraz, dzieciaki robią co chcą !!!! zainstalować w klasach kamery i mikrofony, zarejestrować każda godzine lekcyjną. za negatywne zachowanie wydalić ucznia i zagonić do ciężkiej pracy. zrozumie na czym polega kultura. niestety wina leży w dużej mierze po stronie rodziców, nie mają czasu na wychowanie dzieci i to się potem odbija w klasie na lekcjach. nauczyciele powinni stworzyć jakiś związek i razem wspólnie wymyślić sposób na niewygodnych uczniów!!! ludzie przecież na wszystko jest sposób, tylko trza się wychylić!!!!!!!!! walczyć z patologią siła bo słowem to już za późno!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda durniów. Świat jest, jaki jest. Jeżeli chcemy napisać, że ktoś napisał k..., to nie możemy tego zastąpić słoneczkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słowo h... pisze się przez ch... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo katecheta! Oczywiscie uwazam, ze nalezy zbadac sprawe pod kątem kontekstu, i to jest robota dyrektora, a nie mediow, ale gratuluje odwagi temu katechecie. Kiedy święty Jan Chciciel nauczał ludzi, zwracał się do nich per "plemie żmijowe". Gdyby dziś ksiądz na kazaniu powiedział do ludzi "Żmije", albo jeszcze inaczej, zapewne miałby niezłą przejażdżkę po różnego rodzaju mediach. Dziś ludziom brakuje pokory, nie widzą swoich grzechów i swojej nędzy, a jeśli widzą to usprawiedliwiają czymś, najczęściej obwiniając księży za to że wprowadzają zakazy i nakazy. PYCHA i koniec! Tak jak w tym wypadku- lepiej wytknąć odważnego księdza, byleby tylko usprawiedliwić swoje rozpieszczone pociechy, które na lekcjach robią zdjęcia komórką kupioną przez rodziców, ewentualnie za pieniądze zarobione na parkingu pod plazą!! Źle z Nami!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
banda idjotow i tyle !!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzeźnik napisał:
.....co ci rodzice chcą od biednego księdza?? pewnie sami bluzgają jak leci w domu. sami pewnie nie widzą że córka albo synio ma nasrane wełbie..... tacy roszczeniowcy są najgorsi, swoich błędów nie widzą wychowawczych a zwalają na nauczycieli. patologia!!! kiedyś nauczyciel mógł spuścić wpier*** a w domu rodzic poprawił !!! a teraz jeba*** bachory z gimnazjum i LO robią co chcą bo myślą że mają do tego prawo... patologia nakręcona przez niedouczonych psychologów. powybijałbym łajzy z kalasy a jak by rodzic z pretensjami przyszedł do mnie to też by dostał!!! no nie może być tak jak teraz, dzieciaki robią co chcą !!!! zainstalować w klasach kamery i mikrofony, zarejestrować każda godzine lekcyjną. za negatywne zachowanie wydalić ucznia i zagonić do ciężkiej pracy. zrozumie na czym polega kultura. niestety wina leży w dużej mierze po stronie rodziców, nie mają czasu na wychowanie dzieci i to się potem odbija w klasie na lekcjach. nauczyciele powinni stworzyć jakiś związek i razem wspólnie wymyślić sposób na niewygodnych uczniów!!! ludzie przecież na wszystko jest sposób, tylko trza się wychylić!!!!!!!!! walczyć z patologią siła bo słowem to już za późno!!!!
Oj mitoman z ciebie, marzyciel i romantyk chociaż rzeźnik. Już za 1/3 tego co proponujesz wylądowałbyś za kratami, albo w psychuszce. Dopóki będą w Polsce obowiązywać "standardy" unijne wdrażane przez "korespondecyjnych" magistrów i "analityków" z bożej łaski to łobuzeria i wszelka szumowina będzie praktycznie bezkarna. Do tego wszystkiego jeszcze wszędzie wtrąca się czarna zaraza w sukienkach, a im bynajmniej nie zależy na wychowaniu i moralności, bo im naród ciemniejszy, tym łatwiej daje się doić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... brawo...wreszcie przemówił ich językiem,a rodzice niech się nie rzucają jak g..wno w przerębli tylko niech sobie obejrzą z dziećmi "włatców móch " to zobaczą czym się karmią ich pociechy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klijet napisał:
W domu pewnie słyszą lepsze wiązanki od rodziców a nagle rodzicom zaczęło przeszkadzać ? Sensacji szukają niech posłuchają dzieci przed szkoła albo zobaczą co robią w wolnym czasie . Dobry ksiądz ja bym chciał taką lekcje przynajmniej nie pierdzieli głupot tylko mówi o prawdziwym życiu a nie fikcji .
Zgadzam się w 100%. Biedne dzieciaczki została zgwałcona ich niewinność (ale chyba tylko na lekcji).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tego ch.. to napisał z błędem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Johny napisał:
Proszę księdza ch*** pisze się przez CH!!!!!
Niestety, pudło! Wyraz ten, wywodzący się z łaciny, był zaimkiem wskazującym i w tamtym języku pisany był przez "h":Nominativus: hic, Genetivus: huius (ten, tego) , więc zarzut, że pisownia jest zła, staje się bezzasadny. Rodzice natomiast popisali się obłudą. Na co dzień tolerują językowe chamstwo i agresję swych pociech, nie widzą nic złego w tym, że uczniowie, wbrew szkolnemu regulaminowi, używają na lekcji komórek. To oni często uczą młode pokolenie wulgarności, picia, palenia, czynienia innych złych rzeczy. Robią to bez wyrzutów sumienia, bez refleksji i choćby odrobiny wyobraźni, co wyrośnie z pokolenia "edukowanego" w ten sposób. Niemówienie o wulgaryzmach. które przecież są częścią naszego języka, nie spowoduje, że nagle znikną, przeciwnie rozpanoszą się ponad miarę. Pamiętam, jak w PRL nie wolno było mówić o narkomanii, ubóstwie, bezdomności - w myśl naiwnej zasady, że niemówienie wyeliminuje te zjawiska bez udziału instytucji państwa. Jak głupie były te teorie, przekonujemy się dzisiaj aż nadto. Księże Grzegorzu, proszę się nie przejmować obłudnikami i czynić swą powinność - odkrywać prawdę (nawet gorzką) o nas i świecie, w którym żyjemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrowienia dla kochanego ksiedza z trzeciej b :* KOCHAMY CIEEE :* <33333 x333 <333 LOFFFFFF!!!! :**
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Katechetę Mam syna w gimnazjum i tkwiąc w swojej bezgranicznej naiwności przkonana byłam iż mój syneczek taki grzeczny wszystkim sie kłania, dla babci milutki i w ogóle..... a jak nieopacznie pojawiłam się w miejscu gdzie nie powinno mnie być i jak usłyszałam jakich słów mój ukochany jedynak używa to zdębiałam.... Super ksiądz popieram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ni ksiądz ni katecheta napisał:
Brawo katecheta! Oczywiscie uwazam, ze nalezy zbadac sprawe pod kątem kontekstu, i to jest robota dyrektora, a nie mediow, ale gratuluje odwagi temu katechecie. Kiedy święty Jan Chciciel nauczał ludzi, zwracał się do nich per "plemie żmijowe". Gdyby dziś ksiądz na kazaniu powiedział do ludzi "Żmije", albo jeszcze inaczej, zapewne miałby niezłą przejażdżkę po różnego rodzaju mediach. Dziś ludziom brakuje pokory, nie widzą swoich grzechów i swojej nędzy, a jeśli widzą to usprawiedliwiają czymś, najczęściej obwiniając księży za to że wprowadzają zakazy i nakazy. PYCHA i koniec! Tak jak w tym wypadku- lepiej wytknąć odważnego księdza, byleby tylko usprawiedliwić swoje rozpieszczone pociechy, które na lekcjach robią zdjęcia komórką kupioną przez rodziców, ewentualnie za pieniądze zarobione na parkingu pod plazą!! Źle z Nami!!
Przyjacielu! Nie wiem, czy jesteś księdzem, ale mógłbyś być niezłym katechetą. Szacunek za ten głos! A już myślałem, że głupota i obłuda będą na tym forum górą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zacząć nagrywać tego ucznia - autora zdjęcia, tych pożal się zaniepokojonych rodziców i nieszczesnego autora artykułu.. czy nigdy nikt z nich nie przeklnie, czy nigdy się nie upije w trupa, czy nigdy nic złego nie zrobi.. Zobaczymy kto jest taki święty... Polowanie na czarownice.. czemu tylko w jedna stronę?? hmm?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice hipokryci. Katecheta próbuje dotrzeć do młodzieży w ich języku i zostaje za to ukarany, paranoja. Jeżeli młodzież nie używałaby takiego słownictwa nie trzeba byłoby im tłumaczyć co jest brakiem kultury a co łamaniem przykazania. Gdyby rodzice inaczej wychowali swoje dzieci nie byłoby sprawy. Swoją bezradność i winę próbują zgonić teraz na kogoś innego, akurat na tego co próbuje ich czegoś nauczyć. Brawo dla księdza za odwagę, rodzice powinni się wstydzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bzdura, katecheta podlega zarówno dyrektorowi jak i proboszczowi - biskup daje mu tzw. misję do nauczania ale zatrudnia nauczyciela religii dyrektor - to dyrektor hospituje katechetów /ale i wizytator z wydziału katechetycznego/. Obowiązki katechety są takie same jak innych nauczycieli a nawet o szerszym zasięgu bo podlega również władzom kościelnym. Jeśli dyrektor mówi, że katecheta mu nie podlega, to należy odesłać go do lektury przepisów, niechaj się chłopina dokształci. Inna kwestia - interesuje mnie czy uczeń, który bez wiedzy i pozwolenia nauczyciela robi zdjęcia telefonem komórkowym poniesie karę?
To jest czysta teoria. Tak jak z zapisem w Konstytucji że w Polsce istnieje rozdział religii od państwa i wolność przekonań. No niechby tylko dyrektor spróbował zrobić coś z własnej woli - bez wiedzy czarnej władzy! Mnie to też wkurza. No bo niby dlaczego mamy płacić na czarnych i nic w zamian nie otrzymywać? Wręcz przeciwnie. Im więcej płacimy - tym więcej urzędników kościelnych do utrzymania i tym więcej kasy trzeba na ich utrzymanie. To jest piramida finansowa. A co do tego księdza/katechety - choć nie lubię generalnie kleru - tu chyba miał rację i bo cel jest OK. Choć nie musiał tak dosłownie. Każdy z młodych zna niestety te słowa. Ja też mam dość chamstwa dookoła i w szkołach. Ostatnio, wracając właśnie z gimnazjum nr 15 za śmietnikiem obok boiska usłyszałem słowa "ja pier.... ale mi się szcz... chce" odwracam się i widzę jakieś niedorosłe pannice ok 1,40 m wzrostu palące papieroski. Jak to się ma do tej pobożności w tym gimnazjum? Po co to wielkie zadęcie na świętoje...ść, JP II, pielgrzymki do Częstochowy i inne takie akcje w państwowej przecież szkole? Jak to się ma do katechetki w tymże gimnazjum która ośmiesza katolicyzm nie potrafiąc nauczyć czegokolwiek - nawet religii. Po co zatrudniać ludzi którzy nie mają kwalifikacji do czegokolwiek? Bo proboszcz ją popiera? Takie są efekty układu parafia - szkoła. Przypomina mi się fraszka czy słowa jednego z wielkich Polaków - Zamojskiego: " takie będą Rzeczypospolite jakie naszej młodzieży chowanie."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...