Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kurator przyjrzy się modlitwom w stołówce

Utworzony przez ADSO, 15 lutego 2013 r. o 09:03 Powrót do artykułu
"wystąpiła również do Ministra Edukacji Narodowej z prośbą o ‘uwrażliwienie” Kuratorów Oświaty na standardy edukacji w duchu poszanowania praw człowieka, zasad państwa prawa i tolerancji wobec mniejszości." ta baba nie dostrzega, że to mniejszości nie szanują praw większości, a mamy podobno demokrację. W demokracji na szczęście rządzi większość!! ............................................................................................................................................................................. Jasne, że należy szanować prawa mniejszości, jednak jeżeli większość dzieci jest katolikami, to dlaczego ze względu na ową mniejszość nie może się jawnie obnosić ze swoją wiarą? Dzisiejsze prawo owszem chroni wszelkiego rodzaju mniejszosci nie tylko dotyczące wyznania, jednak przez to uderza w większość, która musi zwykle dostosować się do mniejszości, by czasem ich nie urazić, a chyba nie tak powinno być...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa jest bardzo prosta i banalna. Ruch Palikota sięgnął już dna. Wszystkie znaki "na ziemi i na niebie" (i badania/statystyki) wskazują że ta partia ma poparcie nie przekraczające 4 %, czyli poniżej progu wyborczego. To tylko kwestia czasu (następne wybory) jak ta partia przejdzie w polityczne zapomnienie. Owszem, na początku zrobiła "pewnego rodzaju furorę" swoimi cyrkowymi zagrywkami takimi jak: -walka z krzyżem w sejmie -walka z Kościołem w Polsce - skecz z pistoletem i wibratorem (tudzież ze świńskim ryjem) - promowanie homoseksualizmu w Polsce -walka polityczna o prawo do zabijania nienarodzonych dzieci w łonie matki (aborcja) -walka polityczna o prawo do zabijania kalek i starców (eutanazja) -walka polityczna o danie prawa zboczeńcom do zawierania związków partnerskich - walka polityczna w następnej kolejności o danie prawa takim parom do adopcji dzieci -walka polityczna o zalegalizowanie narkotyków -itd.itp.... To było "dobre" na początek, to był niezły "szoł" ! Jednakże minął pewnien czas i ludzie się ocknęli z tego "kabaretu". Dlatego teraz tonący brzytwy się chwyta. Starają się za wszelką cenę zaistnieć w mediach, na siłę. Wszystkie metody są według nich dobre, totalny populizm jak np walka ze strażą miejską czy też wysyłanie trzech młokosów żeby wywiesili jakieś prześcieradło na płocie szkolnym. Nawet są zdolni do tego żeby marszałkiem sejmu został jakis facet przebrany za babę, do tego już doszło. Dlatego to wszystko, poczekajmy jeszcze jakiś czas, a znikną oni ze sceny politycznej i odejdą do lamusa, tam gdzie jest miejsce takich jak oni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proces autodestrukcji został przez Janusza Palikota uruchomiony. To dobrze, to bardzo dobrze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Szkoda że mnie tam nie było, jak wieszali to prześcieradło na tym płocie. Oklepałbym im wszystkim mordy, bo strasznie nie lubię pederastów. Oczywiście lałbym ich z otwartej ręki (z liścia), tak jak powinno się lać takich zboczeńców. Żeby była jasność, jestem homofobem i jestem z tego dumny ! [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1360943054' post='734603'] Szkoda że mnie tam nie było, jak wieszali to prześcieradło na tym płocie. Oklepałbym im wszystkim mordy, bo strasznie nie lubię pederastów. Oczywiście lałbym ich z otwartej ręki (z liścia), tak jak powinno się lać takich zboczeńców. Żeby była jasność, jestem homofobem i jestem z tego dumny !
A co masz przeciwko myciu rąk? I co mycie rąk ma wspólnego z preferencjami seksualnymi ? (muchy też są dumne z tego, że siedzą na g...)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Luceq napisał:
A co masz przeciwko myciu rąk? I co mycie rąk ma wspólnego z preferencjami seksualnymi ? (muchy też są dumne z tego, że siedzą na g...)
Gdzie wyczytałeś, że ktoś ma coś przeciwko myciu rąk ? Gdzie wyczytałeś, że mycie rąk ma coś wspólnego z preferencjami seksualnymi ? (skąd wiesz że siedzenie w g... daje powód do dymy ?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spotyka się dwóch pedałów: - Pokochamy się ? - Nie dzisiaj kochanie, bo mam rozwolnienie. - Spoko spoko, konik po błocie przejedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gdzie wyczytałeś, że ktoś ma coś przeciwko myciu rąk ? Gdzie wyczytałeś, że mycie rąk ma coś wspólnego z preferencjami seksualnymi ? (skąd wiesz że siedzenie w g... daje powód do dymy ?)
W Twoim(?) poście... Skoro chcesz "oklepać mordy" za wieszanie prześcieradła z napisem nawołującym do mycia to znaczy że masz coś przeciwko myciu rąk. A skoro tych którzy wywiesili taki napis określasz mianem pederastów tzn że dla Ciebie myjący ręce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Precz z heterofobami z ruchu Janusza Palkota !!! Precz !!! Dewianci, ręce precz od szkoły i od dzieci ! Takie osobniki powinny mieć sądowy zakaz zbliżania się do szkół i przedszkoli conajmniej na odległość 300 metrów !
A CO POWIESZ NA PEDOFILIĘ KSĘŻULKÓW? Zdajesz sobioe sprawę gdzie trzymają ręce kapłańskie? Odpowioedź jest jasna - w majtkach u córek i synów rodziców. Co powiesz o zakazie zbliżania się księzulków na odległosc 300 m skoro w Pedo-Konfesjonale dzieli ksieżula tyko kratka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Luceq napisał:
W Twoim(?) poście... Skoro chcesz "oklepać mordy" za wieszanie prześcieradła z napisem nawołującym do mycia to znaczy że masz coś przeciwko myciu rąk. A skoro tych którzy wywiesili taki napis określasz mianem pederastów tzn że dla Ciebie myjący ręce...
Masz jak widzę spore problemy ze zrozumieniem tekstu czytanego. Oklepać mordę zboczeńcom, którzy kręcą się (w sobie tylko znanym celu) obok szkoły, gdzie uczęszczają małe dzieci, to obowiązek każdego normalnego mężczyzny. Owszem, dewianci mogą czasami przechodzić niechcący w pobliżu szkół i przedszkoli, ale jeśli stoją pod płotem szkoły i wieszają na nim jakieś swoje "przemyślenia", to sprawa jest jasna ! Należy lać ich po mordach ile wlezie, (z otwartej ręki oczywiście) aż zrozumieją że powinni się rozejść i swoim zachowaniem nie gorszyć dzieci. Mam nadzieję, że teraz już wszystko zrozumiałeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
300 m napisał:
A CO POWIESZ NA PEDOFILIĘ KSĘŻULKÓW? Zdajesz sobioe sprawę gdzie trzymają ręce kapłańskie? Odpowioedź jest jasna - w majtkach u córek i synów rodziców. Co powiesz o zakazie zbliżania się księzulków na odległosc 300 m skoro w Pedo-Konfesjonale dzieli ksieżula tyko kratka?
Zaiste powiadam ci błądzisz synu ! Błądzisz !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uprzedzając jakąkolwiek głupią ripostę ze strony dewiantów, dodam jeszcze do postu # 50, że jestem Buddystą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Oklepać mordę zboczeńcom... dewianci... Należy lać ich po mordach ile wlezie, (z otwartej ręki oczywiście)... Mam nadzieję, że teraz już wszystko zrozumiałeś.
Wbrew Twojej "diagnozie" nie mam żadnych problemów. Zrozumiałem wszystko. Zapomniałeś dodać nazwiska swojego idola/autorytetu... Proponuję leczyć nogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Moje dzieci chodzą w Niemczech do szkoły katolickiej. Codziennie przed lekcjami 5 minut modlą się. W piątek przed lekcjami cała szkoła idzie do pobliskiego kościoła. Szkoła ta ma bardzo dobrą renomę i sławę wśród innych tutejszych szkół. Pomimo tego że jest to szkoła katolicka, to chodzi do niej 10% innowierców z różnych religii, a nawet kilkoro dzieci które w nic nie wierzą. Jest to celowo zapisane w statucie tej szkoły, że takie dzieci też mają do niej chodzić. Co roku rodzice z innych wiar "rękami i nogami" starają się żeby ich pociechy właśnie trafiły do tej szkoły. Dzieci te nie biorą udziału w modlitwie i jak nie chcą nie muszą chodzić do kościoła i na religię w tej szkole. Specjalnie dla nich organizowane są w tym czasie inne atrakcyjne zajęcia. Uczy to wszystkie dzieci, te katolickie i inne, toleracji do siebie nawzajem. To naprawdę się tutaj sprawdza od wielu lat. Nigdy nie było na tym punkcie żadnego konfliktu, a wręcz przeciwnie, dzieci na specjalnych godzinach lekcyjnych uczą się o innych religiach i bardzo często inne niekatolickie dzieci opowiadają jak to jest u nich, czy to nie jest piękne ? Dlaczego zatem dewianci z pewnej partii wciąż mącą, mieszają ogonem, na siłę szukają zwady. Wyzywają innych często od homofobów, że inni są nietolerancyjni itd. itp...,. a sami co czynią ? To jest ogromna hipokryzja z ich strony.
Albo jesteś kompletnym półgłówkiem - albo kosmicznym hipokrytą, co bardziej prawdopodone - bo w zasadzie polski katolik = hipokryta. Co kto robi w szkołach wyznaniowych - tak w Niemczech, jak w Polsce, Francji, Białorusi etc - to jego i sekty prowadzącej szkołę prywatna sprawa. W opisanym jednak przypadku mamy do czynienia ze szkołą PAŃSTWOWĄ - a zatem z mocy Konstytucji -ŚWIECKĄ! Jeśli komuś nie odpowiada neutralność światopoglądowa polskiej państwowej świeckiej szkoły - niech przeniesie dziecko do szkoły wyznaniowej; tam będzie sobie mógł zdecydować, że nauka nie jest potrzebna w ogóle, wystarczy bowiem modlitwa, która to - jak wiadomo - odpędzi wszelkie złe duchy i zapewni dziecku doczesną i wieczną szczęśliwość... Jak to brzmiały wytyczne sekty watykańskiej? "Ora et labora" - no to po co nauka?? Ciemnota i zabobon!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Szkoda że mnie tam nie było, jak wieszali to prześcieradło na tym płocie. Oklepałbym im wszystkim mordy, bo strasznie nie lubię pederastów. Oczywiście lałbym ich z otwartej ręki (z liścia), tak jak powinno się lać takich zboczeńców. Żeby była jasność, jestem homofobem i jestem z tego dumny !
Powiedział Prawdziwy Patriota Polak-Katolik Bóg Honor Ojczyzna Smoleńsk Katyń, aż ziejący miłością bliźniego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Luceq napisał:
A co masz przeciwko myciu rąk? I co mycie rąk ma wspólnego z preferencjami seksualnymi ? (muchy też są dumne z tego, że siedzą na g...)
A skąd to zdziwienie? Przecież napisał to katolicki fundamentalista - prymitywny, zindoktrynowany ciemniak, o dwucyfrowym IQ i czółku myślą nie skażonym! Ręce takich nie mają kontaktu z wodą - chyba, że święconą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Uprzedzając jakąkolwiek głupią ripostę ze strony dewiantów, dodam jeszcze do postu # 50, że jestem Buddystą.
To się nie przyznawaj bo wstyd ! Zawsze miałem dobre zdanie o buddystach... uważałem że są spokojni, zrównoważeni i rozsądni, a tu proszę zwykły frustrat i furiat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dyaboł napisał:
A skąd to zdziwienie? Przecież napisał to katolicki fundamentalista - prymitywny, zindoktrynowany ciemniak, o dwucyfrowym IQ i czółku myślą nie skażonym! Ręce takich nie mają kontaktu z wodą - chyba, że święconą...
napisał że Buddysta jeśli dobrze zrozumiałem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Masz jak widzę spore problemy ze zrozumieniem tekstu czytanego. Oklepać mordę zboczeńcom, którzy kręcą się (w sobie tylko znanym celu) obok szkoły, gdzie uczęszczają małe dzieci, to obowiązek każdego normalnego mężczyzny. Owszem, dewianci mogą czasami przechodzić niechcący w pobliżu szkół i przedszkoli, ale jeśli stoją pod płotem szkoły i wieszają na nim jakieś swoje "przemyślenia", to sprawa jest jasna ! Należy lać ich po mordach ile wlezie, (z otwartej ręki oczywiście) aż zrozumieją że powinni się rozejść i swoim zachowaniem nie gorszyć dzieci. Mam nadzieję, że teraz już wszystko zrozumiałeś.
polecam Gościowi http://www.snzoz.lublin.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zaiste powiadam ci błądzisz synu ! Błądzisz !
Czy błądzę? Chyba nie myślisz, żw w okolicy d... księżulek ma złożone ręce i spiewa "z rąk akpłańskich przyjmij panie"? Kratka wkonfesjonale ma kilka milimetrów, przez które dziecku mona nier... głupot, że dostanie orgazmu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to się babka z moherlandu napisała dzisiaj. większośc postów piszae ta sama osoba broniąca szkoły..Aż na wymiociny zbiera gdy się widzi próby wybielenia tego co "czarne" Mamuśka, daj sobie spokój z wpisami. od dyrekcji nie dostaniesz premi bo każdy widzi,że przesadziłąś z dupolizaniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...