Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
POwietrze zeszło z pajaca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas wreszcie by KTOŚ dokopał D....y TEMU POSŁOWI . Taki zachowanie POSŁA - to POLICZEK dla Kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
waldi napisał:
POwietrze zeszło z pajaca
Tego dupka palikota wysłał bym do szkoły pierszej klasy po nauke kultury ,popieram SĄD isędziego ma racje co mówią o polakach na świecie ,jak taki ppalikot sam robi z narodu idiotów. UKARAĆ SUROWĄ KARĄ TEGO IDIOTE palikota//
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda w oczy kole... Ja bym dołożył słynne cyt.: Lech K. ,, spieprzaj dziadu'' oraz zaśpiewał mu Hymn Narodowy w wykoananiu pis. A od siebie powiem że nie dość że kordupel to jeszcze zakompleksiony i z jajami w rekach braciszka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, że Palikota rozumię. Chce facet zaistnieć poza biznesem i wlazł w politykę. Robi to z nie złym jajem, ale to też się mnudzi. Kadencja sejmu to 4 lata, a ten czas można spędzić przyjemniej. P;ozdrowienia dla J.P.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem kurduplem i dla mnie to określenie jest zaszczytne. A Pan POPalikot jest moim idolem!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cdn... napisał:
Jestem kurduplem i dla mnie to określenie jest zaszczytne. A Pan POPalikot jest moim idolem!!
Bo najpewniej chciałbyś być wyższy kurduplu,może nawet Gortatem.Ale jesteś i będziesz cały czas tylko małym POrypańcem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot niczego pozytywnego nie potrafi zrobić, więc pajacuje. Obiecywał: "Wśiśtko dla Lubelścizny". Mamy likwidację cukrowni, wyrzucanie ludzi na bruk z zakładów pracy (m.in. Kraśnik - 400 osó, pociągi przestają jeździć... A Jasio Nikodem P. pajacuje - miejscowym nawet pokazał przed kamerami gumowego sobowtóra... W sejmie też niczego nie potrafił zrobić - w sto dni rządów Tuska komisja "przyjazne" "Państwo" miała przygotować 100 ustaw reformujących gospodarkę. Do chwili obecnej (po 2 latach) jakoś tego nie widać. Jeśli mówić o kulturze POlitycznej, to Jasio P. prześcignął Andrew Leppera w chamstwie o 300 tys. mil morskich. Można się zastawiać od jakiego poziomu zaczyna się moralna miernota...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawnicze kurduple umysłowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada. Jak można tak ciągle ośmieszać Prezydenta Polski. Szkalować go na każdym kroku. Zawiewa chamstwem od Palikota. Bez kultury, bez ogłady. Nie dajmy się temu modnemu trendowi. Im więcej chamstwa to śmieszniej? albo żałośniej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
h** w d*** temu wieśniakowi palikotowi, powinni go za jaja powiesić ( o ile ja ma ) i wychłostać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już kierdyś pisalam,że każdy wódz musi mieć swojego "StaNczyka",który może sobie na wiele pozwalać.Tak panie Januszu,niektóre określenia w pana ustach już brzmią wyblakle.Proszę trochę odpocząć,spuścić z tonu,nabrać sil,przypuszczam-przydadzą sie na potem.Ja również przeżywam nieudolność imć panów obu strasznie.Zawsze jak mają jakiś spot telewizyjny,boję się o strzelenie przez nich kolejnego samobója.Pan po prostu wie,że ich emocje jak gówno na wierzchu plywają i związana z tym agresja,więc podlewa pan to oliwą z zamiarem podpalenia?Nie trzeba aż tak zniżać się do tego poziomu,rozumiem pana intencje,ale proszę troszkę się wyciszyć.Ja również tak samo ciężko trawię to wszystko jak pan,z tym,że ja nie jestem na świeczniku... pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
c.d. A geniusz Palikota zaiste stworzony przez media na miarę Nikodema D. W serialu telewizyjnym ("Kariera Nikodema Dyzmy") końcowe sceny przedstawiają dylemat pierwszego deb***a i cwaniaczka II RP Nikosia - zostać premierem, czy nie. Tamten hołubiony był przez ówczesne salony "warszawki", dzisiaj media robią to samo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jestem fanem Kaczyńskich ale tego idioty Paligłupa też mam już dość.Przecież to najzwyklejszy chłopek roztropek,który nie wiem za co jest chołubiony przez władze PO.On tylko ośmiesza swoją partię a przy okazji polskie elity polityczne.Już Lepper był lepszy od niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie Redaktorze od kiedy to Pan Prezydent RP jest dla Pana " Kaczyńskim " - czy nosił z Panem tyczki? Dla 55% Polaków jest Prezydentem uczciwie wybranym w wolnych europejskich a nie CCCP wyborach. Jeżeli Tego 55% Prezydenta nie znosicie tak jak Wasz wódz Aron Schechter to Wasza sprawa. Ale jakaś kultura w tym 1000 letnim państwie była i jest. Nie dziwię się temu mPanu z buzią Rasputina to to zwykły prowincjonalny cham. Nie pomogło nawet to, że mu koledzy sprzedali za grosze kamienicę w Lublinie i od pewnego czasu tu mieszka bo jak powiada staropolskie przysłowie : "cham chamem na wieki wieków amen".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani reklamowana jako profesor, nie ma tego tytułu, co łatwo można sprawdzić na stronie internetowej UMCS. Jest to: dr hab.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kapuś Boni M napisał:
Szanowny Panie Redaktorze od kiedy to Pan Prezydent RP jest dla Pana " Kaczyńskim " - czy nosił z Panem tyczki? Dla 55% Polaków jest Prezydentem uczciwie wybranym w wolnych europejskich a nie CCCP wyborach. Jeżeli Tego 55% Prezydenta nie znosicie tak jak Wasz wódz Aron Schechter to Wasza sprawa. Ale jakaś kultura w tym 1000 letnim państwie była i jest. Nie dziwię się temu mPanu z buzią Rasputina to to zwykły prowincjonalny cham. Nie pomogło nawet to, że mu koledzy sprzedali za grosze kamienicę w Lublinie i od pewnego czasu tu mieszka bo jak powiada staropolskie przysłowie : "cham chamem na wieki wieków amen".
Zgadzam się i ja z taką opinią choć dodam od siebie że wolę małego człowieka nawet jeżeli ktoś nazywa go -kurduplem-za to z dużym rozumem jak wielkiego jak dąb z rozumem wielkości orzeszka któremu zostają marzenia plastikowe trzymane na wizji wraz z pistoletem aby przypadkiem ktoś programu nie przerwał choć wtedy myślałem że go zamkną i potraktują jako terrorystę ale nie -ktoś na czyjeś polecenie tego nie zrobił Tusk czuwa nad swoim dworem nadal ma nadzieję i parcie choć czuć już że ściskanie nóg nie wiele pomaga i zaczyna śmierdzieć wokół niego i dworu a zaczęła Sawicka czyli przepis na lody się przyjął i się kręci !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka gazeta tacy "eksperci'. Czyz nikt nie widzi , za ta pani profesor w dwoch zdaniach sobie zaprzeczyła. Na durnia palikota szkoda słów. Imię i nazwisko znane redakcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...