Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łąka przy skrzyżowaniu w Lublinie. Skąd się wzięła?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 lipca 2017 r. o 20:19 Powrót do artykułu
Nie róbcie jaj, przecież ta pseudo łąka to kilka roślinek na pasie zieleni rozdzielającym jezdnie. A idąc takim tokiem myślenia to można by stwierdzić że Ogród Saski to puszcza koło miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałam dzisiaj tę łakę, bardzo upiększa ten rejon. Jestem za tym zby takich miejsc było znacznie wiecej. Pomysł genialny, nie wymaga koszenia, i trawniki troche juz się znudziły. Skoszone trawniki wygladaja sztucznie w poruwnawniu z łaką. Jest PIĘKNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki "wspaniały" gospodarz w Lublinie! Łaka jest, zaorane jest, jeszcze troche i zostanie tylko ugór. Dobrze że to juz jego koniec...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Nie róbcie jaj, przecież ta pseudo łąka to kilka roślinek na pasie zieleni rozdzielającym jezdnie. A idąc takim tokiem myślenia to można by stwierdzić że Ogród Saski to puszcza koło miasta.
 nie przeginaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łąka wygląda pięknie, widziałam w niedzielę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Nie róbcie jaj, przecież ta pseudo łąka to kilka roślinek na pasie zieleni rozdzielającym jezdnie. A idąc takim tokiem myślenia to można by stwierdzić że Ogród Saski to puszcza koło miasta.
 Kolejny pajac co woli sam beton i równo przystrzyżony trawnik.Ogarnij się wyjedz z miasta na wieś i zobacz jak jest pięknie.A ty chcesz zniszczyć przyrodę i siedzieć wśród betonu .....PAJAC!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepsza łąka niż zaschnięty byle trawnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, widziałam, pięknie pachnie maciejka, smagliczka i maczek kalifornijski. Zastanawiałam się, czy to nie jakaś samosiejka, której miasto nie zlikwidowałao w ramach zakładania trawników. Świetny pomysł, lepsze to niż "zwykła" trawa. Dzieci mogą poznać rosliny kwitnące w naturze, więcej owadów przyciąga kwietna łąka i jest równie trwała. Smagliczki będą kwitły do października i same się wysioeją na przyszły rok:))) Brawo My:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz czas na wypas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wzięła i wyrosła :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękne. Gratuluję pomysłu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...