Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A może by tak teraz PiS przystąpił do zlikwidowania " skupów złomów" i durnych (niby) ich właścicieli, którzy nie wiedzą ze włazy żeliwne i kable są z kradzieży. A no zobaczymy czy wezmą się za to czy dalej "polityka" będzie najważniejsza?!.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
2 tysiące złotych grzywny - dziwię się, że przy takich śmiesznych karach jeszcze jakiekolwiek światła przy tych drogach działają.
0
A może by tak teraz PiS przystąpił do zlikwidowania " skupów złomów" i durnych (niby) ich właścicieli, którzy nie wiedzą ze włazy żeliwne i kable są z kradzieży. A no zobaczymy czy wezmą się za to czy dalej "polityka" będzie najważniejsza?!.
  W cywilizowanym kraju od łapania złodziei jest policja, a od wymierzania kary - sądy. I tak ma pozostać. Likwidowanie prywatnych skupów złomu to słaby kierunek.
0
LUBELSKA POLICJA JEST SUPER LUX - CZASAMI TRUDNO WYBRAĆ KTO GŁUPSZY POLICJANT CZY STRAŻNIK MIEJSKI
0
Kara w zawiasach czyli jakby jej nie było , 2 tys grzywny to najwyżej wyszedł z kradzieży na "0". Pobłażliwość sądów jest przerażająca. I nie chodzi tu o kary bezwzględnego więzienia ale taki wyrok żeby reszta 2x się zastanowiła zanim zrobi to samo.
0
Nawet dla 1 złapanego- pokrycie wszystkich strat plus 100 000 kary. Innych złodziei szuka na własną rękę . Może mu zwrócą część kosztów.
0
obciąć łapy i problem z głowy, a jak będzie zębami gryzł to prąd go trzepnie i o jednego chwasta mniej
0
a co to za kara 2000 zł grzywny. Kompletnie bez sensu - kara powinna wynosić 2x tyle co odbudowa okablowania, wtedy skutecznie wystraszyłaby potencjalnych złodzei.
0
No tak, złodzieje ukradli kable do UM, UW, i Banków w Lublinie i przez wiele dni jest tam ciemno. Można?
0
A pijanych kierowców złapali 300 a jednego od kabla nie mogą oj coś tu śmierdzi. Nie to że jestem złośliwy ale teraz policjantów mamy po szkołach to nie to co kiedyś.
0
W tym złodziejskim kraju zawsze kradli. Czy to komuna, czy kapitalizm, to jak pamiętam zawsze złodzieje ci sami...
0
    Taa.... juz widzę, jak to robią i te głosy sprzeciwu, że ingerują w wolny rynek i działalność gospodarczą. Z drugiej strony jak prowadzisz złom i gość przynosi ci jakieś kable, czy szyny kolejowe to twoim zasranym złomiarskim obowiązkiem WINNO BYĆ wypełnienie formularza gdzie podaje się dane z dowodu tego co przyniósł towar i oświadczenie skąd to ma oraz oznaczenie towaru który kto przyniósł. Za to się powinni wziąć - za to prowadzenie takiej ewidencji. Gdyby to było, to by ukróciło zapędy złodziejskie, a nie tak jak teraz - koleś przynosi szyny kolejowe, a złomiarz bierze i nawet nie spyta skąd to, nie spisze danych gościa, nic...
0
Uzupełniając mój powyższy post dopiszę, że ewidencja taka...w przypadku zgłoszenia kradzieży... ułatwiłaby wówczas sprawdzenie na skupach złomu kto był, co przyniósł, powiązać daty, zdarzenia i ludzi.
0
A ja mam takie pytanie - po co na zamkniętym odcinku, który będzie przedłużany jako zachodnia obwodnica LBN cały czas świecą się wszystkie latarnie??
0
BIEDA W LUBLINIE....I GŁÓD...
0
pani Kasperska , pani poprosi złodziei żeby włączyli . będzie nowy news
0
A ja mam takie pytanie - po co na zamkniętym odcinku, który będzie przedłużany jako zachodnia obwodnica LBN cały czas świecą się wszystkie latarnie??
A no właśnie po to, żeby złodzieje kabli nie ukradli. A poza tym tak jest taniej - lepiej płacić za prą niż uzupełniać kable. A za prąd płaci wykonawca.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: