Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lekarz ze szpitala w Lublinie oskarżony o przyjmowanie łapówek za operacje

Utworzony przez sabrina, 20 stycznia 2014 r. o 12:57
co za patologia! niedługo mam się zgłosić na cesarkę (wskazania medyczne do takowej mam udokumentowane) i ciekawe co mnie czeka? będą czekać z cięciem aż mąż doniesie kopertę? ni ch*** nie dostaną, chociaż zastanawiam się czy nie zamontować jakiegoś małego gps w tejże kopercie i jednocześnie powiadomić policję o tym co się dzieje na bieżąco.... najbezpieczniej teraz iść do szpitala z dwoma dziennikarzami dyktafonem i znajomym prokuratorem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Jaczewskiego Pani prawie szefowa oddziału bierze 1,5 tys i markowe perfumy za cesarkę. Jeżeli nie masz kasy to przychodzi doktorek i mówi: "Maryja też rodziła naturalnie" - serio, byłem świadkiem takiego tekstu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIC NOWEGO !!! KAŻDY LEKARZ TO PAN KOPERTA WSZYSCY O TYM WIEDZA. TYLKO NIE CBA :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze jest to, że sprawie zostanie ukręcony łeb, prokuratorzy, sędziowie, policjanci lekarze - to towarzystwo wzajemnej adoracji, jeden pomaga drugiemu.   Lekarz pomoże policjantowi, policjant lekarzowi. Lekarz sędziemu i to się wszystko tak kręci.   Jedynie gdy w prasie czy TV coś się zacznie dziać to pada na nich blady strach....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś podobnego i cóż  za odkrycie że biorą w łapę. mi w moim 45 letnim życiu raz się tylko  zdarzyło że pani chirurg ze szpitala na Staszica nie chciała kasy za operacje woreczka mojej żony! spoko fachowiec -można?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety w Polsce aby byc zdrowym nic nie ma za darmo . Jezeli lekarz zasłużył na wdziecznosć to go wynagradzam , a jezeli sie wyda to powinienem MILCZEC .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Jaczewskiego Pani prawie szefowa oddziału bierze 1,5 tys i markowe perfumy za cesarkę. Jeżeli nie masz kasy to przychodzi doktorek i mówi: "Maryja też rodziła naturalnie" - serio, byłem świadkiem takiego tekstu
A jakby tak nagrać takiego fi***ka? I później np. ogłosić publicznie jego lub jej wypowiedź. Skoro wszystko byłoby zgodne "ze sztuką lekarską" to nie ma podstaw do awanatury. Co nie? Pełny medyczny "profesjonalizm".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za gamon! trzymal kase w szafce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety w Polsce aby byc zdrowym nic nie ma za darmo . Jezeli lekarz zasłużył na wdziecznosć to go wynagradzam , a jezeli sie wyda to powinienem MILCZEC .
 
Niestety w Polsce aby byc zdrowym nic nie ma za darmo . Jezeli lekarz zasłużył na wdziecznosć to go wynagradzam , a jezeli sie wyda to powinienem MILCZEC .
Wynagradza go pensja i to, że z podatków uczył się 6 lat za darmo na tego lekarza+ później specjalizacja itp.  Jak chce się "wynagradzać" niech założy prywatną praktykę, tylko nie w publicznym szpitalu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie śledczy te pieniądze same do tej szafki przyszły   budowlańcy zostawili jak montowali szafki nie wie pan o tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszą mnie takie informacje. Każdy chwast wyrwany, to bardziej czysta Polska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni jeszcze bagażnik przetrzepać, z okna otwiera klapę pilotem gościu rzuca reklamówkę do bagażnika i po sprawie.....takie przypadki bywały...nie mówię konkretnie o tej hienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przemysław M. nie przyznał się do dokonania zarzucanych mu czynów. Początkowo złożył wyjaśnienia, gdzie stwierdził, iż przyjął reklamówkę z rybami i miodem od męża pacjentki, ale mówił, że nie jest to czas i miejsce na takie zachowania i odstawił ją. W gabinecie lekarza, w jego szafce podczas przeszukania znaleziono pieniądze, część z nich była w kopertach, w różnych kwotach m.in. 500 zł, 1 tys. zł, 7 tys. zł."   Ryb i miodu nie przyjął. Ale banknotów w kopertach nazbierał. :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzę,że tak było.W kraju rządzonym przez PO taka sytuacja nie mogła zaistnieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszne 30 tys. zł to dla takiego konowała jak splunąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś z wypowiadających się na forum lerzał na oddziale??? Ja tak i uważam to za prowokacje a, że we wszystkich szpitalach znajdą się łapówkarze to zmienia inna kwestia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszą mnie takie informacje. Każdy chwast wyrwany, to bardziej czysta Polska.
Teraz POra na to czerwone,komunistyczno-konfidenckie łajno z platformy !!!!!  wyplenić te chwasty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten temat nie jest zadna sensacja,lekarze brali,biora i beda brac,w naszym panstwie sa rowni i rowniejsi,jedno jest pewne ten lekarz nie posiedzi w wiezieniu,tam siedzi dziadostwo ktore na wolnosci bylo nikim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przemysław M. nie przyznał się do dokonania zarzucanych mu czynów. Początkowo złożył wyjaśnienia, gdzie stwierdził, iż przyjął reklamówkę z rybami i miodem od męża pacjentki, ale mówił, że nie jest to czas i miejsce na takie zachowania i odstawił ją. W gabinecie lekarza, w jego szafce podczas przeszukania znaleziono pieniądze, część z nich była w kopertach, w różnych kwotach m.in. 500 zł, 1 tys. zł, 7 tys. zł."   Ryb i miodu nie przyjął. Ale banknotów w kopertach nazbierał. :D
  To był "utarg" z jednego TYLKO dyżuru-wiadomo, że nie zostawiał kopert idąc do domu  PO pracowitym dyżurze. W bialskim POwiecie były też wyroki za łapówki, ale panowie z prywatnymi ranczami w państwowych szpitalach zostali oczyszczeni z zarzutów oczerniających ich nieskazitelną służbę w organizacji POsady Swoim Ludziom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie uczą, dają to niektórzy biorą. A teraz pytanie, kto nie bierze? Taką mamy mentalność, wszystko w Polsce załatwia kasa i znajomości. Nie jestem za takim postępowaniem, ale to że kilku takich się znajdzie w tej grupie nie świadczy o tym, żeby wszystkich wrzucać do jednego worka. Równie dobrze można to samo powiedzieć o wszystkich policjantach, nauczycielach, itp. Potrzeba nam czasu zanim całkowicie pozbędziemy się łapókarstwa, przede wszystkim zacznijmy od siebie - NIE DAJĘ - NIE BIORĘ. Niestety ludzie z mniejszych miejscowości w dalszym ciągu myślą, że jak nie posmarują to nic nie dostaną, a czasy się trochę zmieniły i pozostały już tylko jednostki - Ci ze starej gwardii, pamiętający lata 80:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...