Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lekarze protestowali pod siedzibą lubelskiego NFZ-u

Utworzony przez KK, 5 stycznia 2011 r. o 15:59 Powrót do artykułu
A CO TO TYCH OSZOŁOMÓW PRZY WSZELKICH KORYTACH OBCHODZI IM ŻYJE SIĘ LEPIEJ ,WSZELKIEJ MAŚCI GADZINÓWKI I TELEWIZJE WSZAK PIEJĄ Z ZACHWYTU NA WZROSTEM CZEGOŚ TAM WIRTUALNEGO .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NFZ = Narodowe Forum Zabójców. Tym właśnie wydaje się być NFZ a Tusk powinien zastanowić się czy nie nadać sobie przypadkiem stopnia "Firer". Cała polityka tego rządu zmierza od dawna do ostatecznego rozwiązania kwestii polskiej (nasuwa się tutaj pewna analogia z historii...). Ciekaw jestem kiedy wreszcie naród powie "Dość!" i rozwiąże kwestię pseudopolaczków u władzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POpaprańcy z Platformy Oszustów rujnują ten kraj a raczej to co jeszcze z niego zostało a przy okazji jak widać skazują ludzi na śmierć z biedy i z braku opieki medycznej. Biologiczne wyniszczenie - oto los Polaków w ich kraju. Bandyci pod sąd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskiego NFZ-u ? Nie rozumiem tego " NFZ-u " Powinno być ...Lubelskiego NFZ , a po co to -u ? Nauczcie się poprawnie pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten drugi z lewej o mało mnie na cmentarz nie wysłał,mówił że lekkie przyziębienie a zapalenie płuc ja miał.A przecie włożyłem 200zł do ligitymacji ubezpieczeniowej.Ja dostał 6 dni zwolnienia ale leków prawie żadnych. Ale żyje i świadczyć moge a on tera protestuje ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał napisał:
Lubelskiego NFZ-u ? Nie rozumiem tego " NFZ-u " Powinno być ...Lubelskiego NFZ , a po co to -u ? Nauczcie się poprawnie pisać.
Michał kichał, trzy dni zdychał a na czwarty kluski łykał... Ale masz problem koleś, faktycznie uchwyciłeś meritum sprawy. Gratulacje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miecio napisał:
ten drugi z lewej o mało mnie na cmentarz nie wysłał,mówił że lekkie przyziębienie a zapalenie płuc ja miał.A przecie włożyłem 200zł do ligitymacji ubezpieczeniowej.Ja dostał 6 dni zwolnienia ale leków prawie żadnych. Ale żyje i świadczyć moge a on tera protestuje ...
Ale jakby ty nie poszoł do konowała to by ty zwolnienia nie dostał i kopnąłby ty w kalendarz w robocie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.webyscan.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o JAK CI LEKARZE WALCZĄ O ZDROWIE PACJENTA, AŻ PROTESTUJĄ I MARZNĄ ŻE MAŁO IM BĘDZIE KASY. A JACY TROSKLIWI ZAMARTWIAJĄ SIĘ O "DOBRO PACJENTA", JAKI ON BĘDZIE NIEDOLECZONY BO LEKARZ MNIEJ PIENIĘDZY DOSTANIE. ŚMIECHU WART E.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antygłąb napisał:
Michał kichał, trzy dni zdychał a na czwarty kluski łykał... Ale masz problem koleś, faktycznie uchwyciłeś meritum sprawy. Gratulacje...
.... I NA LECZENIE PSYCHIATRYCZNE CZEKAŁ.....miejsce koleś zapewnione!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antygłąb napisał:
Michał kichał, trzy dni zdychał a na czwarty kluski łykał... Ale masz problem koleś, faktycznie uchwyciłeś meritum sprawy. Gratulacje...
ciekawe za co przecież mu gratulować ... toż to fikołek z X oddziału.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miecio napisał:
ten drugi z lewej o mało mnie na cmentarz nie wysłał,mówił że lekkie przyziębienie a zapalenie płuc ja miał.A przecie włożyłem 200zł do ligitymacji ubezpieczeniowej.Ja dostał 6 dni zwolnienia ale leków prawie żadnych. Ale żyje i świadczyć moge a on tera protestuje ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieciu czy jak Ci tam Ty się najpierw po polsku poprawnie pisać naucz,a legitymację ubezpieczeniową to się Paniom z rejestracji pokazuje a nie lekarzowi. 200 zł ha,ha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to ortopeda czy dermatolog zawsze nie może Cie przyjąć bo nie ma czasu:) PROSZE PRZYJŚĆ JUTRO a pod dzwiami nie ma nikogo O CO TU CHODZI W TEJ POLSCE O CO CHODZI W TYM NFZ czego wy jeszcze chcecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...