Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lekarze z Lublina jako pierwsi wykonali taką operację. Uratowali oko mężczyźnie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 czerwca 2017 r. o 16:25 Powrót do artykułu
Pan prof.Rejdak z zespołem wspaniałych lekarzy przeprowadzili również skomplikowaną operacje synowi.Jestem im bardzo wdzięczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a placi sklade na sluzbe zdrowia , watpliwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładny zegarek pana doktora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję, bardzo się cieszę, że operacja się udała. Gratuluję poszkodowanemu powrotu do zdrowia i zachowania widzenia. Cenię lubelskich lekarzy okulistów z spsk1 bo także mnie operowali z sukcesem, oczywiście moja operacja była znacznie prostsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje! cieszę się, że mamy w Lublinie tak wspaniałych lekarzy. a do szczekaczy o zegarek - nawet nie widać marki, poza tym to mógł być prezent. osiągnij coś w życiu to będziesz zarabiać tak, że będzie stać cię na lepsze zegarki, a nie tylko ból dupy żłopiąc piwo w fotelu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo pane prfesorze gratulacje dla pana i szpitala okulistycznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje ! Lublin jest dumny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Może byście spróbowali uratować oko pewnej dziewczynie, w ktôrą durna koleżanka na spacerze z psem rzuciła gałęzią i uszkodziła 19-latce oko tak, że grozi jej ślepota...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Jak się nie ma co się lubi, to się nie lubi tych, co mają". Porada: Weź się do roboty łajzo to też kupisz sobie taki zegarek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...