Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
20 latkowie kupuja dziwne , ja mam 60 lat i bez zadnych prochów 18-stki pykam.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bosche, co to się wyprawia ?!
0
Antoni napisał:
20 latkowie kupuja dziwne , ja mam 60 lat i bez zadnych prochów 18-stki pykam.
taaaa a świstak siedzi i zawija je w te sreberka...
0
Aneczka89 napisał:
taaaa a świstak siedzi i zawija je w te sreberka...
Twój chłopak też łyka?
0
Te lekarstwa to jedna wielka lipa,wyczajne placebo. Clavin który zastosowałem nie daje żadnych reakcji i o dziwo nie tylko u mnie. Sam poleciłem go koledze sugerując się tylko reklamą i on także nie stwierdził żadnego działania.
0
takie dzieciaki sięgają po środki tego typu? Ludkowie kochani, to co oni zrobią za 20 lat? Jak widać, na głupocie ludzkiej niezłą kasę można zbijać.
0
20 lat i wspomagacze, ale mamy młodzież, dobrej gospodyni zawsze ciasto w ręku urośnie, także widać, jakie mamy kiepskie gospodynie
0
Gość napisał:
20 lat i wspomagacze, ale mamy młodzież, dobrej gospodyni zawsze ciasto w ręku urośnie, także widać, jakie mamy kiepskie gospodynie
hmmm moze i kiepskie gospodynie. Ale mawiają, ze z pustego, i Salomon nie naleje
0
Gość napisał:
Oj tak święta racja dobrej gospodyni ciasto rośnie w rękach a dobry gospodarz zawsze swój zagonek potrafi zaorać efektownie i do końca nawet gdyby miało to trwać dłuuuugo nie zostawi skończonej pracy i mimo że i ja mam swoje lata też nie używam wspomagaczy więc jeżeli młodzież 20 letnia sięga po takowe to ja się nie dziwie że czarni z hifem obsługują białe dziewczyny jednocześnie obdzielając je dodatkami .Eh ta dzisiejsza młodzież cienka w te klocki jak widać jak pryta Palikota !
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: