Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Liceum im. Stanisława Staszica świętuje. Jak wyglądała szkoła ponad pół wieku temu?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 października 2016 r. o 18:28 Powrót do artykułu
Ktoś tutaj nie odrobił lekcji: klasy koedukacyjne w męskich i żeńskich liceach lubelskich powstały w roku szkolnym 1967/68. W roku 1970/71 były one pierwszymi koedukacyjnymi klasami maturalnymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Staszic hmm... Uczęszczałem, ale wspominając mam mieszane odczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Także tam chodziłem przez 4 lata i zdawałem maturę. Szkołę wspominam średnio dobrze, chociaż np. matematyka stała na dobrym poziomie. Niemniej nie mam najmniejszej chęci, żeby przekroczyć jeszcze raz próg tego budynku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ktoś tutaj nie odrobił lekcji: klasy koedukacyjne w męskich i żeńskich liceach lubelskich powstały w roku szkolnym 1967/68. W roku 1970/71 były one pierwszymi koedukacyjnymi klasami maturalnymi.
Oczywiście racja. Szkoła popełnia też kolejny błąd twierdząc (np. w swoich kronikach), że pan Wiesław Pisarski był dyrektorem szkoły od 1970 roku. Nie jest to prawdą. Kierowanie szkołą rozpoczął z początkiem roku szk. 1968/1969. Byłem tego naocznym świadkiem. A szkoła, jak to szkoła - byli dobrzy nauczyciele i była grupa, nazwijmy ją, dziwaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Msza jest najważniejsza!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Msza jest najważniejsza!!!
no wielebny też musi zarobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...