Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Liceum im. Stanisława Staszica świętuje. Jak wyglądała szkoła ponad pół wieku temu?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 października 2016 o 18:28 Powrót do artykułu
Ktoś tutaj nie odrobił lekcji: klasy koedukacyjne w męskich i żeńskich liceach lubelskich powstały w roku szkolnym 1967/68. W roku 1970/71 były one pierwszymi koedukacyjnymi klasami maturalnymi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Staszic hmm... Uczęszczałem, ale wspominając mam mieszane odczucia.
0
Także tam chodziłem przez 4 lata i zdawałem maturę. Szkołę wspominam średnio dobrze, chociaż np. matematyka stała na dobrym poziomie. Niemniej nie mam najmniejszej chęci, żeby przekroczyć jeszcze raz próg tego budynku.
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ktoś tutaj nie odrobił lekcji: klasy koedukacyjne w męskich i żeńskich liceach lubelskich powstały w roku szkolnym 1967/68. W roku 1970/71 były one pierwszymi koedukacyjnymi klasami maturalnymi.
Oczywiście racja. Szkoła popełnia też kolejny błąd twierdząc (np. w swoich kronikach), że pan Wiesław Pisarski był dyrektorem szkoły od 1970 roku. Nie jest to prawdą. Kierowanie szkołą rozpoczął z początkiem roku szk. 1968/1969. Byłem tego naocznym świadkiem. A szkoła, jak to szkoła - byli dobrzy nauczyciele i była grupa, nazwijmy ją, dziwaków.
0
Msza jest najważniejsza!!!
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Msza jest najważniejsza!!!
no wielebny też musi zarobić
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: