Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Liczenie ptaków: Coraz mniej wróbli

Utworzony przez vlad_de_sade, 28 lutego 2011 o 20:10 Powrót do artykułu
a na zdjęciu szanowny redaktor wstawił mazurka polecam się dokształcić: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wr%C3%B3bel_mazurek
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A co mnie obchodza wróble ? jak mniej to lepiej! To szkodniki,...!! A może po prostu równowaga biologiczna powoduje to aby było ich mniej!!!!
0
Wróble nie wyginą. Moje wróble zjadają każdego dnia 2litry pszenicy i to już drugi rok. Zadomowily się na stale. Na mojej posesji jest bardzo dużo drzew i krzewów. Nie wyobrażam sobie życia bez ptaków.
0
Robert napisał:
A co mnie obchodza wróble ? jak mniej to lepiej! To szkodniki,...!! A może po prostu równowaga biologiczna powoduje to aby było ich mniej!!!!
Bardzo chcialbym, zebys w ramach rownowagi biologicznej szybko umarl.
0
Na Czubach wycinka nie kończy się na krzewach, ogołocili tak drzewa, że wyglądają jak szubienice. Drzewa nie maja prawie w ogóle gałęzi, same kikuty. To co się dziwić ze ptaków nie ma. Teraz stawiamy na beton, tylko na beton.
0
Sroki tak się rozmnożyły,że latają całymi stadami.To one są sprawcami wyginania wróbli,po prostu wybierają wróblom jaja z gniazd.
0
Do Komasa! Pewnie dała ci powąchać,skoro taki jesteś zauroczony tą babą.Przecież ona nic,dosłownie NIC!!! Nie zrobiła dla Lublina.
0
Winne są sroki,przed moim oknem nie udało się upilnować gniazda pięknie śpiewających kosów.
0
Na zdjęciu obok jest mazurek a nie wróbel!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: