Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lider narodowców oskarżony. Marian K. odpowie za pobicie

Utworzony przez Pan Koncertmistrz, 6 grudnia 2014 r. o 08:29 Powrót do artykułu
Zobaczcie co się dzieje na Ukrainie, ruscy lada dzień gotowi sa wkroczyć, a wy szczujecie ludzi, którzy są gotowi walczyć, a nawet ginąć za nasz kraj, jeżeli będzie trzeba! Coś z wami nie tak, ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie co się dzieje na Ukrainie, ruscy lada dzień gotowi sa wkroczyć, a wy szczujecie ludzi, którzy są gotowi walczyć, a nawet ginąć za nasz kraj, jeżeli będzie trzeba! Coś z wami nie tak, ludzie.
CZY TY MASZ AKTUALNE BADANIA PSYCHIATRUCZNE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tymczasem w całkiem innej części kraju uniewinnieni zostali dziennikarze zatrzymani przez policję na wniosek kancelarii... prezydenta RP za zakłócenie "miru domowego" w siedzibie PKW.   Jeszcze wcześniej w wyniku ujawnienia zapisów monitoringu, których wcześniej nie było, w całkiem innym świetle przedstawia się sprawa rzekomego napadu jednego z parlamentarzystów na funkcjonariuszy policji. Aktualnie trwa śledztwo mające na celu ustalenie odpowiedzialnych za bezprawne ujawnienie nagrań...   Jeszcze wcześniej jeden z reżyserów napadł i pobił sześciu rosłych funkcjonariuszy policji w czasie kiedy nakazali mu się usunąć z miejsca, w którym obserwował manifestację narodowców.   Co łączy te wszystkie sprawy? Łączy te wszystkie sprawy przede wszystkim fakt, że dotyczą one patriotów, państwowców i... narodowców.   Oni są i tak w bardzo dobrej sytuacji, bo zastali zatrzymani przez funkcjonariuszy operujących ich ojczystym językiem - być może tylko po to, by przyspieszyć bratnią pomoc.   Z uwagi na bogate doświadczenie w obserwacji politycznych procesów lat 80 ubiegłego wieku śmiało mogę założyć niewinność wszystkich w/w . Niewinność wszystkich na czele z opisanym w tym materiale kandydacie na prezydenta naszego miasta, który przy bierności "czwartej władzy", policji i prokuratury  został poddany dyskryminacji podczas "debat prezydenckich" organizowanych w miejscach tzw. "użyteczności publicznej".   Dlaczego wtedy nie użyto siły w stosunku do tych, którzy poprzez zaniechanie przeciwdziałaniu dyskryminacji tego kandydata  zakłócili "mir domowy" w Centrum Kultury i Chatce Żaka w Lublinie?   Wobec powyższego postanowiłem, że nie spocznę dopóki w mediach nie pojawi się informacja o postawieniu w stan oskarżenia Krzysztofa Ż. i Piotra K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg mnie sprawa jest grubymi nićmi szyta tj. w czasach stalinowskich, kiedy aparat sądowniczo- prokuratorski przywieziony z Moskwy niszczył polskich patriotów. Jeżeli dziś takie Baumanny i inni chodzą świetle chwały, to niewiele się zmieniło przez ostatnie 70 lat. Polska dalej jest pod okupacją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze mówiac trudno mi w to uwierzyć. Marian w  grafitti pracuje od dawna. KIlka lat temu czesto chodziłem na koncerty, imprezy tematyczne rockoteki itp. i nie przypominam sobie nigdy złego zachowania z jego strony. Jest stanowczy, ale kulturalny. Dziwna sprawa. p.s. Nie jestem członikiem Ruchu narodowego.
Różnie z nim jest. Z mych obserwacji gdy stał na bramce to nigdy nie widziałem problemów. Niestety kiedy na koncertach pilnował sceny to potrafiły go ponieść emocje. Sam widziałem z jprzynajmneij jedną sytuację gdy przez jego głupotę obrywało się nie temu co prowokował a niewinnemu. Podsumowujac na bramce, czy na rocko nie mam żadnych pretensji. Podczas koncertów do ochrony sceny bym go nie wysyłał, są inni ochraniarze w graffiti, którzy ten element mają opracowany lepiej niż on.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak cioty pyszczycie. Widzimy co się dzieje na Ukrainie... W przypadku zagrożenia naszego kraju, myślicie, że tęczowe roberciki poprowadzą was do walki i zechcą giną za wolność czy raczej ulotnią się szybko? jak myślicie? Całkiem wam te media z mózgów g**no zrobiły.
W przypadku zagrożenia naszego kraju te narodowe przygłupy pierwsze zaczną szabrowac sklepy, napadac na ludzi a potem kolaborowac z najeźdźcą. Historia potwierdzała to już wiele razy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W przypadku zagrożenia naszego kraju te narodowe przygłupy pierwsze zaczną szabrowac sklepy, napadac na ludzi a potem kolaborowac z najeźdźcą. Historia potwierdzała to już wiele razy.
Podaj te historyczne przykłady, bo inaczej wyjdzie, że histerycznie boisz się normalności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykła manipulacja zemsta władzy za hepening, obnażający fałszerstwa wyborcze, ludzie otwórzcie wreszcie oczy, Stalin po drugiej wojnie też wszystkich antykomunistów kazał nazywać faszystami widzę że niektórzy mają dobrego nauczyciela
pełna zgoda niestety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
knur z wyglądu, prosty wyraz twarzy świadczy o tępocie zwierzaka w końcu powinni go ukrarać za takie pobicie Chyba małego marianka nikt nie kochał w domu bo wyrósł cyborg Chyba ma nawyki że wszystkich się leje Do odpowidzialności powinien też być pociagniety klub grafitti za brak wykwalifikowanej ochrony   Ludzie po co tam chodzicie????????????????/
Tylko idiota sądzi innych z wyglądu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ten ' bramkarz ' ... chciał być europarlamentarzystą ? Może i przydałby się ... na "bramkarza" w Europarlamencie lub jakiegoś ... "krawężnikowego" przy wjeździe.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada.. Ty za to musisz byc zacnym czlowiekiem, skoro wypowiadasz sie tak o czlowieku ktorego nie znasz na podstawie swojej oceny jego wygladu. Po twojej wypowiedzi widac ze straszny z ciebie typ.. :) Tak sie sklada ze znam tego Pana z silowni na Kleeberga i śmiem sadzić, ze do jego kultury daleko ci maly czlowieczku.
Głosowałem na Pana Maiana Kowalskiego. Tacy Ludzie sa teraz potrzebni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Silka na kleeberga, juz jednego takiego niby narodowca z czechowa co tam trenowal zdaje sie zamkneli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy Przemusia zobaczymy przed sądem, ale tym razem w roli oskarżonego ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od tego są ochroniarze by uporczywym klientom dawać po mordach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już taka jest praca ochroniarzy że czasem muszą dać komuś po mordzie bez powodu napewno nie oberwał zasłużył to i dostał i tak powinno być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...