Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Linda\", \"Robak\", \"Lenek\" i \"Leon\" znów za kratkami

Utworzony przez fetwhbe, 3 czerwca 2009 r. o 12:41 Powrót do artykułu
~MARTA~ napisał:
a twój zawod to cieć,tak zrozumiałam,to lepiej pilnuj siebie,i zarabiaj jako prostytutka ja w ten biznes sie nie mieszam,całe pole twoje MISIEK oj z jakiej ty kur.. bajki się urwałeś?wracaj do osła,a o mojego męża to się nie martw,niedługo wychodzi,przedstaw sie to cię nakopie w ddddddddddddddddUUUUUpppppppppppeeeeeeeeeeeee=d***.............................. ..........
brawo Martuś,pokarz jaka jesteś,z tobą zadzierać to strach,ja cie podziwiam i wspieram pokarz tym kasiom BRZOZOWIEC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
włodawka napisał:
brawo Martuś,pokarz jaka jesteś,z tobą zadzierać to strach,ja cie podziwiam i wspieram pokarz tym kasiom BRZOZOWIEC nie rozumie was,ludzie wy nawet im skarpetek nie podaliście,a wypowiadacie sie o ich żonach!Marta jest miłością Marka jedyną i prawdziwą,on wyjdzie za dwa miesiące,to wam pokarze!to dobry i spokojny chłopak,ale za Marte to wam pewnie nie podaruje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!za bardzo ja kocha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leprzy napisał:
nie rozumie was,ludzie wy nawet im skarpetek nie podaliście,a wypowiadacie sie o ich żonach!Marta jest miłością Marka jedyną i prawdziwą,on wyjdzie za dwa miesiące,to wam pokarze!to dobry i spokojny chłopak,ale za Marte to wam pewnie nie podaruje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!za bardzo ja kocha.
wiem coś na ten temat,Marek zostawi wszystkich kolegów,dla MARTY!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobaczcie zamkneli 4 a mowa w komentarzach jest tylko o MARKU ...i jego żonie MARCIE .... Wydaje mi sie że oni mają więcej wrogów we włodawie niż ci inni co razem poszli do paki. Ja sie nie dzieie bo jak patrze sie na tą Marte ...to bym jej kijem nie dotkną fu Bleeeeeeeeeeee
Ostatnio edytowany 7 lipca 2009 r. o 12:18
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sluchaj no farbowana mał.....po mieszkalas w korolówc z ty brat i mamusia no i z tatusiem dopóki tatus nie puscil matke w trąbe a co do rozbijania małżenstw to miedzy twoimi starymi i tak nie bylo ok skoro byly interwencje policji potrzebne Martus co sie smucisz ze wsi jestes na wies wrócisz a twoj mezulekj niech se wychodzi przekaż mu niech narkotyki daje swoim synom z orchówka a nie obcym [ a ten trzeci synek to jakąś do was niepodobny zwlaszcza do Marka jak tamci dwaj]może i cie kocha po tylu latach praktyki pewnie dobrze dajesz a lenek siedzi od dawna w narkobiznesie i tak juz zostanie a te twoje żalosne studio z zajebistym fryzjerem jest śmiechu warte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO MARTY:1) PROPONUJĘ ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM KTÓRY OBOWIĄZUJE UŻYTKOWNIKÓW FORUM. 2) NIE MOŻNA ROZBIĆ MAŁŻEŃSTWA KTÓRE NIE ISTNIAŁO. 3)PRETENSJE POD ZŁYM ADRESEM, DRUGA ŻONA WIESŁAWA TO OBYWATELKA NIEMIEC WIEC DO NIEJ Z REKLAMACJAMI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znany napisał:
DO MARTY:1) PROPONUJĘ ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM KTÓRY OBOWIĄZUJE UŻYTKOWNIKÓW FORUM. 2) NIE MOŻNA ROZBIĆ MAŁŻEŃSTWA KTÓRE NIE ISTNIAŁO. 3)PRETENSJE POD ZŁYM ADRESEM, DRUGA ŻONA WIESŁAWA TO OBYWATELKA NIEMIEC WIEC DO NIEJ Z REKLAMACJAMI.
kobieto pomyliłaś forum,to nie mowa o porzuconych kochankach... kasiu ze wsi jestes i na wies wrocisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a dokładnie z suszna.HA HA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~nieznany~ napisał:
sluchaj no farbowana mał.....po mieszkalas w korolówc z ty brat i mamusia no i z tatusiem dopóki tatus nie puscil matke w trąbe a co do rozbijania małżenstw to miedzy twoimi starymi i tak nie bylo ok skoro byly interwencje policji potrzebne Martus co sie smucisz ze wsi jestes na wies wrócisz a twoj mezulekj niech se wychodzi przekaż mu niech narkotyki daje swoim synom z orchówka a nie obcym [ a ten trzeci synek to jakąś do was niepodobny zwlaszcza do Marka jak tamci dwaj]może i cie kocha po tylu latach praktyki pewnie dobrze dajesz a lenek siedzi od dawna w narkobiznesie i tak juz zostanie a te twoje żalosne studio z zajebistym fryzjerem jest śmiechu warte
ty głupia wiesniaczka,taka z ciebie fryzjerka jak ze mnie siostra zakonna!!!!!!!!!!!!!!!!!!ty fra...rko!!!!!!!!!może w susznie robołaŚ POSTEPY TU STOISZ W MOEJSCU kasiu brzozowiec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~nieznany~ napisał:
sluchaj no farbowana mał.....po mieszkalas w korolówc z ty brat i mamusia no i z tatusiem dopóki tatus nie puscil matke w trąbe a co do rozbijania małżenstw to miedzy twoimi starymi i tak nie bylo ok skoro byly interwencje policji potrzebne Martus co sie smucisz ze wsi jestes na wies wrócisz a twoj mezulekj niech se wychodzi przekaż mu niech narkotyki daje swoim synom z orchówka a nie obcym [ a ten trzeci synek to jakąś do was niepodobny zwlaszcza do Marka jak tamci dwaj]może i cie kocha po tylu latach praktyki pewnie dobrze dajesz a lenek siedzi od dawna w narkobiznesie i tak juz zostanie a te twoje żalosne studio z zajebistym fryzjerem jest śmiechu warte
DOBRZE ŻE TWOJE MOZGOŁEBY SĄ PODOBNE DO WAS,A ZWŁASZCZA TEN RUDY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WIESIEK SIE NAWET Z NIEGO ŚMIEJE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~nieznany~ napisał:
sluchaj no farbowana mał.....po mieszkalas w korolówc z ty brat i mamusia no i z tatusiem dopóki tatus nie puscil matke w trąbe a co do rozbijania małżenstw to miedzy twoimi starymi i tak nie bylo ok skoro byly interwencje policji potrzebne Martus co sie smucisz ze wsi jestes na wies wrócisz a twoj mezulekj niech se wychodzi przekaż mu niech narkotyki daje swoim synom z orchówka a nie obcym [ a ten trzeci synek to jakąś do was niepodobny zwlaszcza do Marka jak tamci dwaj]może i cie kocha po tylu latach praktyki pewnie dobrze dajesz a lenek siedzi od dawna w narkobiznesie i tak juz zostanie a te twoje żalosne studio z zajebistym fryzjerem jest śmiechu warte
Wiesz co to interpunkcja? Stara a durna... I nie mieszaj do tego rodzin. Chociaż każdy wie, że jesteś znana we Włodawie z wielkiego deb***stwa (bo jak inaczej by cię nakryli?) to nikt nie ma ochoty czytać twoich postów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.................... napisał:
kobieto pomyliłaś forum,to nie mowa o porzuconych kochankach... kasiu ze wsi jestes i na wies wrocisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a dokładnie z suszna.HA HA
Kasiu pocałuj się w zadek.chora to za mało ci już nic nie pomoże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Kasiu pocałuj się w zadek.chora to za mało ci już nic nie pomoże
szczera prawda!brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~nieznany~ napisał:
sluchaj no farbowana mał.....po mieszkalas w korolówc z ty brat i mamusia no i z tatusiem dopóki tatus nie puscil matke w trąbe a co do rozbijania małżenstw to miedzy twoimi starymi i tak nie bylo ok skoro byly interwencje policji potrzebne Martus co sie smucisz ze wsi jestes na wies wrócisz a twoj mezulekj niech se wychodzi przekaż mu niech narkotyki daje swoim synom z orchówka a nie obcym [ a ten trzeci synek to jakąś do was niepodobny zwlaszcza do Marka jak tamci dwaj]może i cie kocha po tylu latach praktyki pewnie dobrze dajesz a lenek siedzi od dawna w narkobiznesie i tak juz zostanie a te twoje żalosne studio z zajebistym fryzjerem jest śmiechu warte
człowieku co ty pier.....!zmień dilera,albo ćpaj mniej!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znany napisał:
DO MARTY:1) PROPONUJĘ ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM KTÓRY OBOWIĄZUJE UŻYTKOWNIKÓW FORUM. 2) NIE MOŻNA ROZBIĆ MAŁŻEŃSTWA KTÓRE NIE ISTNIAŁO. 3)PRETENSJE POD ZŁYM ADRESEM, DRUGA ŻONA WIESŁAWA TO OBYWATELKA NIEMIEC WIEC DO NIEJ Z REKLAMACJAMI.
proponuje utopić się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepszy napisał:
zobaczcie zamkneli 4 a mowa w komentarzach jest tylko o MARKU ...i jego żonie MARCIE .... Wydaje mi sie że oni mają więcej wrogów we włodawie niż ci inni co razem poszli do paki. Ja sie nie dzieie bo jak patrze sie na tą Marte ...to bym jej kijem nie dotkną fu Bleeeeeeeeeeee
naprawde,no widzisz włodawa o nich pamięta,a o tobie kto napisze?ty jak patrzysz na MARTE i masz takie odczucia,toś ty PEDAŁ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~nieznany~ napisał:
sluchaj no farbowana mał.....po mieszkalas w korolówc z ty brat i mamusia no i z tatusiem dopóki tatus nie puscil matke w trąbe a co do rozbijania małżenstw to miedzy twoimi starymi i tak nie bylo ok skoro byly interwencje policji potrzebne Martus co sie smucisz ze wsi jestes na wies wrócisz a twoj mezulekj niech se wychodzi przekaż mu niech narkotyki daje swoim synom z orchówka a nie obcym [ a ten trzeci synek to jakąś do was niepodobny zwlaszcza do Marka jak tamci dwaj]może i cie kocha po tylu latach praktyki pewnie dobrze dajesz a lenek siedzi od dawna w narkobiznesie i tak juz zostanie a te twoje żalosne studio z zajebistym fryzjerem jest śmiechu warte
ja przepraszam,ale to co czytam to jakiaś parodia,znam rodzine Marty,mama bardzo pożądna Marcia też,a jej tatuś -cóż troche w życiu zbłądził,jego największy błąd życiowy to znajomość z pppppotęrzną kobietą,w końcu urodzona w SUSZNIE a tam rodzą sie dorodne KROWY.pani kasiu ja przepraszam,że pisze z małej litery ,ale do takich ludzi nie mam szacunku.P.BOŻENKE I MARCIE,serdecznie pozdrawiam i życze dużo cierpliwości....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~nieznany~ napisał:
sluchaj no farbowana mał.....po mieszkalas w korolówc z ty brat i mamusia no i z tatusiem dopóki tatus nie puscil matke w trąbe a co do rozbijania małżenstw to miedzy twoimi starymi i tak nie bylo ok skoro byly interwencje policji potrzebne Martus co sie smucisz ze wsi jestes na wies wrócisz a twoj mezulekj niech se wychodzi przekaż mu niech narkotyki daje swoim synom z orchówka a nie obcym [ a ten trzeci synek to jakąś do was niepodobny zwlaszcza do Marka jak tamci dwaj]może i cie kocha po tylu latach praktyki pewnie dobrze dajesz a lenek siedzi od dawna w narkobiznesie i tak juz zostanie a te twoje żalosne studio z zajebistym fryzjerem jest śmiechu warte
cos sie czepil dzieci?co one winne?ze ojciec jaki jest taki jest?i jak wypisujesz glupoty to upewnij sie najpierw czy wiesz co piszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem od czego mam zaczac, tyle slow cisnie sie po przeczytaniu tych komentarzy. Wlodawa jak zawsze pokazuje klase =] znacie kogos jedynie z widzenia a wypowiadacie sie odnosnie niemalze kazdego aspektu ich zycia. bo fajnie tak nawypisywac pod pseudonimem i satysfakcje miec bo ktos cierpi. I TU DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH TEMATEM NARKOBIZNESU----- nie ma przypadku by ktos wzial na sile. kazdy decyduje sam o sobie. i to dana osoba idzie i szuka wrazen a nie na odwrot. mala sugestia- nie zabierajcie glosu w sprawach totalnie wam nieznanych- wstyd, kupa smiechu i zenada- to jedyny efekt jaki wywolujecie. aha, i zanim ktos zdecyduje sie wypowiedziec proponuje doedukowac sie na dany temat bo rece opadaja =] inteligenci=] jedyne co wam wychodzi to bluzgi, czcza gadanina i smarowanie wszystkich w kolo. usatysfakcjonowani??? w zyciu nie chodzi o ocenianie innych. to domena naszego miasta=] a moze lepiej pokazac klase i zajac sie soba?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ona~ napisał:
nie wiem od czego mam zaczac, tyle slow cisnie sie po przeczytaniu tych komentarzy. Wlodawa jak zawsze pokazuje klase =] znacie kogos jedynie z widzenia a wypowiadacie sie odnosnie niemalze kazdego aspektu ich zycia. bo fajnie tak nawypisywac pod pseudonimem i satysfakcje miec bo ktos cierpi. I TU DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH TEMATEM NARKOBIZNESU----- nie ma przypadku by ktos wzial na sile. kazdy decyduje sam o sobie. i to dana osoba idzie i szuka wrazen a nie na odwrot. mala sugestia- nie zabierajcie glosu w sprawach totalnie wam nieznanych- wstyd, kupa smiechu i zenada- to jedyny efekt jaki wywolujecie. aha, i zanim ktos zdecyduje sie wypowiedziec proponuje doedukowac sie na dany temat bo rece opadaja =] inteligenci=] jedyne co wam wychodzi to bluzgi, czcza gadanina i smarowanie wszystkich w kolo. usatysfakcjonowani??? w zyciu nie chodzi o ocenianie innych. to domena naszego miasta=] a moze lepiej pokazac klase i zajac sie soba?
brawo! to prawda,w końcu ktoś napisał coś mądrego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jolka napisał:
cos sie czepil dzieci?co one winne?ze ojciec jaki jest taki jest?i jak wypisujesz glupoty to upewnij sie najpierw czy wiesz co piszesz.
ci co piszą te brednie,to nie zrozumia nic,mieszają-dzieci-matki itd.nie mają swoich problemów,żyją czepiając sie nie winnych dzieci!Jolu zgadzam się z tobą.ale szkoda że tak jak my myśli mniejszość!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...