Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Linda\", \"Robak\", \"Lenek\" i \"Leon\" znów za kratkami

Utworzony przez fetwhbe, 3 czerwca 2009 r. o 12:41 Powrót do artykułu
~ona~ napisał:
nie wiem od czego mam zaczac, tyle slow cisnie sie po przeczytaniu tych komentarzy. Wlodawa jak zawsze pokazuje klase =] znacie kogos jedynie z widzenia a wypowiadacie sie odnosnie niemalze kazdego aspektu ich zycia. bo fajnie tak nawypisywac pod pseudonimem i satysfakcje miec bo ktos cierpi. I TU DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH TEMATEM NARKOBIZNESU----- nie ma przypadku by ktos wzial na sile. kazdy decyduje sam o sobie. i to dana osoba idzie i szuka wrazen a nie na odwrot. mala sugestia- nie zabierajcie glosu w sprawach totalnie wam nieznanych- wstyd, kupa smiechu i zenada- to jedyny efekt jaki wywolujecie. aha, i zanim ktos zdecyduje sie wypowiedziec proponuje doedukowac sie na dany temat bo rece opadaja =] inteligenci=] jedyne co wam wychodzi to bluzgi, czcza gadanina i smarowanie wszystkich w kolo. usatysfakcjonowani??? w zyciu nie chodzi o ocenianie innych. to domena naszego miasta=] a moze lepiej pokazac klase i zajac sie soba?
jak miło poczytać coś normalnego,a temat NARKOBIZNESU-w końcu ktoś pisze o czymś o czym ma pojęcie.A co do pokazania klasy...no cóż ci ludzie nie wiedzą co to kultura,aspekt moralny,i wrażliwość ludzka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ucieszony napisał:
Martuniu Wlodawa sie cieszy ze Marka L już nie bedzie we Włodawie na długi długi czas. Bedziemy wysyłać mu paczki tylko powiedz gdzie go zabrali bo chciałbym wiedzieć na jaki adres wysyłać.
koleś co ty kur.. piszesz,zostaw tą MARTE w spokoju,jak to jest cieszyć się z czyjegoś nieszczęścia fiucie ucieszony?!podaj ty lepiej swój adres.PAŁO WŁODAWSKA:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jolka napisał:
cos sie czepil dzieci?co one winne?ze ojciec jaki jest taki jest?i jak wypisujesz glupoty to upewnij sie najpierw czy wiesz co piszesz.
Brawo pani Jolu,jest pani w pełni szczerą i obiektywną osobą,szkoda że ten gatunek już zamiera,na tych postach dominują ludzie,którzy są pozbawieni wszelkich uczuć ludzkich,ludzie żądni sensacji nie ważne czyi m kosztem chociażby małych niewinnych dzieci.Podziwiam i pozdraiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz napisał:
koleś co ty kur.. piszesz,zostaw tą MARTE w spokoju,jak to jest cieszyć się z czyjegoś nieszczęścia fiucie ucieszony?!podaj ty lepiej swój adres.PAŁO WŁODAWSKA:)
Jesteś wielkim człowiekiem-nie będe Ci pisać samych superlatyw,ale inaczej się nie da.Fajnie,że rozumiesz problem z obydwu stron i umiesz wypośrotkowaćpoziom.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ona~ napisał:
nie wiem od czego mam zaczac, tyle slow cisnie sie po przeczytaniu tych komentarzy. Wlodawa jak zawsze pokazuje klase =] znacie kogos jedynie z widzenia a wypowiadacie sie odnosnie niemalze kazdego aspektu ich zycia. bo fajnie tak nawypisywac pod pseudonimem i satysfakcje miec bo ktos cierpi. I TU DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH TEMATEM NARKOBIZNESU----- nie ma przypadku by ktos wzial na sile. kazdy decyduje sam o sobie. i to dana osoba idzie i szuka wrazen a nie na odwrot. mala sugestia- nie zabierajcie glosu w sprawach totalnie wam nieznanych- wstyd, kupa smiechu i zenada- to jedyny efekt jaki wywolujecie. aha, i zanim ktos zdecyduje sie wypowiedziec proponuje doedukowac sie na dany temat bo rece opadaja =] inteligenci=] jedyne co wam wychodzi to bluzgi, czcza gadanina i smarowanie wszystkich w kolo. usatysfakcjonowani??? w zyciu nie chodzi o ocenianie innych. to domena naszego miasta=] a moze lepiej pokazac klase i zajac sie soba?
Ty jedynie myślisz racjonalnie-i badzo się ciesze ,że ktoś z boku pomimo swoich codziennych problemów zawraca swoją głowe problemami ogułu-już starożytni dowiedli,że w pojedynke mało się wskóra{Konrad Walenrod}Te komentarze {niektóre}sa tak płytkie,że nie powinno się ich komentować.Przykład niejaka kasia brzozowiec-która pomyliła fora i próbowała oczernić cała rodzinę Marty,nie chce mnożyć przykładów,ale to żenujące-wypowiadać się na temat,który jest jej daleki-oceniać człowiekana podstawie pomówień,nie wiem czy tutaj chodzi o to ,aby zabić swoją depresje i udawać silnego czy to kompletny desperat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~nieznany~ napisał:
sluchaj no farbowana mał.....po mieszkalas w korolówc z ty brat i mamusia no i z tatusiem dopóki tatus nie puscil matke w trąbe a co do rozbijania małżenstw to miedzy twoimi starymi i tak nie bylo ok skoro byly interwencje policji potrzebne Martus co sie smucisz ze wsi jestes na wies wrócisz a twoj mezulekj niech se wychodzi przekaż mu niech narkotyki daje swoim synom z orchówka a nie obcym [ a ten trzeci synek to jakąś do was niepodobny zwlaszcza do Marka jak tamci dwaj]może i cie kocha po tylu latach praktyki pewnie dobrze dajesz a lenek siedzi od dawna w narkobiznesie i tak juz zostanie a te twoje żalosne studio z zajebistym fryzjerem jest śmiechu warte
Dlaczego w ten sposób zwracasz siędo Marty?Dlaczego mieszasz jej brata i matke?To forum o innej tematyce-masz za mało inteligencji-mylisz fora i w końcu dałeś się namierzyć kultura nie jest twoja mocną stroną.Żal kobieto znikaj z tąd -i nie wyrażaj swoich opinni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ciebie kłamco napisał:
naprawde,no widzisz włodawa o nich pamięta,a o tobie kto napisze?ty jak patrzysz na MARTE i masz takie odczucia,toś ty PEDAŁ.
Zal-desperat ,głośno w obecnośći P.marty,nie odezwałbysie pewnie słowem -bo o tak pięknej kobiecie nie może nawet marzyć.przejdz no inne posty (dla gejów)-powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lala napisał:
Zal-desperat ,głośno w obecnośći P.marty,nie odezwałbysie pewnie słowem -bo o tak pięknej kobiecie nie może nawet marzyć.przejdz no inne posty (dla gejów)-powodzenia
brawo!pedały i tranwestyci o imieniu kasia brzozowiec,(chyba dobrze wypowiedziałem jej imie)precz z tego forum-a najlepiej z tego miasta,nie potrzebujemy takicz ku***szo...z suszna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowiek napisał:
brawo!pedały i tranwestyci o imieniu kasia brzozowiec,(chyba dobrze wypowiedziałem jej imie)precz z tego forum-a najlepiej z tego miasta,nie potrzebujemy takicz ku***szo...z suszna...
przypominam,że jest to forum o ludziach zatrzymanych!psełdo fryzjerka o śmiesznym wyglądzie-to do ciebie kaśka-pisze,słuchaj uważnie...jesteś pusta a do tego jeszcze bardzo brzydka,i ty śmiesz śmiać sie z ludzi?ty taki nie wypał POLSKI-wiem jak wyglądasz,a jak sie wozisz z tym ,że pracujesz u marty drób jako ,pomiatacz-i nie douczona fryzjerka,strzygłaś mnie kiedyś,napewno pamietasz-to był mój błąd-oszpeciłaś mnie potworze ,nie wykształcony i nie wychowany oczywiście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wiesz co to interpunkcja? Stara a durna... I nie mieszaj do tego rodzin. Chociaż każdy wie, że jesteś znana we Włodawie z wielkiego deb***stwa (bo jak inaczej by cię nakryli?) to nikt nie ma ochoty czytać twoich postów...
Popieram ,popieram i jeszcze raz popieram-mam nadzieje ,że zmieni posty ta chora kasia.Kasia edukacje skończyła bardzo wcześnie ,więc nie wie co to interpunkcja.kasia w oczach wszystkich nie zasługuje nawet na szacunek ,więc każdy pisze jej godność z małej litery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotr p. napisał:
przypominam,że jest to forum o ludziach zatrzymanych!psełdo fryzjerka o śmiesznym wyglądzie-to do ciebie kaśka-pisze,słuchaj uważnie...jesteś pusta a do tego jeszcze bardzo brzydka,i ty śmiesz śmiać sie z ludzi?ty taki nie wypał POLSKI-wiem jak wyglądasz,a jak sie wozisz z tym ,że pracujesz u marty drób jako ,pomiatacz-i nie douczona fryzjerka,strzygłaś mnie kiedyś,napewno pamietasz-to był mój błąd-oszpeciłaś mnie potworze ,nie wykształcony i nie wychowany oczywiście.
To tranwestyta a nie żadna kobieta.ma numur buta 42,każdy ją zna jako pseudo-fryzjera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotr p. napisał:
przypominam,że jest to forum o ludziach zatrzymanych!psełdo fryzjerka o śmiesznym wyglądzie-to do ciebie kaśka-pisze,słuchaj uważnie...jesteś pusta a do tego jeszcze bardzo brzydka,i ty śmiesz śmiać sie z ludzi?ty taki nie wypał POLSKI-wiem jak wyglądasz,a jak sie wozisz z tym ,że pracujesz u marty drób jako ,pomiatacz-i nie douczona fryzjerka,strzygłaś mnie kiedyś,napewno pamietasz-to był mój błąd-oszpeciłaś mnie potworze ,nie wykształcony i nie wychowany oczywiście.
panie ta wasza cała kaśka to sie nie zle wydygała,coś nic nie pisze,chyba nie wiedziała,że bedzie taki odzew w jej strone,myślała że,jest mądra-a okazała sie naj naj głupszą poczwarą na terenie lubelszczyzny!gratulować czy wspułczuć?chyba to drugie!!!a tak na (marginesie to facjate ta brzozowiec ma nie wyjściową)HA HA HA-SUSZNO POSTRACHA MA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lala napisał:
To tranwestyta a nie żadna kobieta.ma numur buta 42,każdy ją zna jako pseudo-fryzjera
co prosze?takie kajaki nisiły tylko dinozałry,a one przecież już wigineły-o bojka strach sie bać jeden został na ziemi,i strzyże lllllludzi?ludzie uciekajcie! czasy kamienia łupanego wróciły...............................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gabi napisał:
co prosze?takie kajaki nisiły tylko dinozałry,a one przecież już wigineły-o bojka strach sie bać jeden został na ziemi,i strzyże lllllludzi?ludzie uciekajcie! czasy kamienia łupanego wróciły...............................
ja przepraszam ale gdzie ten-ta fryzjerka pracuje?na ul.PRZECHODNIEJ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepszy napisał:
zobaczcie zamkneli 4 a mowa w komentarzach jest tylko o MARKU ...i jego żonie MARCIE .... Wydaje mi sie że oni mają więcej wrogów we włodawie niż ci inni co razem poszli do paki. Ja sie nie dzieie bo jak patrze sie na tą Marte ...to bym jej kijem nie dotkną fu Bleeeeeeeeeeee
bo jesteś gejem i ciebie też by ;kijem nie dotknąlł-tak pięknej kobiety nasza Włodawa nie widziała'Spadaj na fora gejów i nie pokazuj się tu więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~monika~ napisał:
ja przepraszam ale gdzie ten-ta fryzjerka pracuje?na ul.PRZECHODNIEJ?
chyba tak,co się głupio pytasz?ja raz zaprowadziłam tam swoje dziecko i już nigdy więcej,p.MARTO DRÓB moja propozycja niech pani zamknie ten lokal,bo wieje tam chłodem-głodem i głupotą-o szpeceniu i plotkarstwem nie wspomne.AMEN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~MARTA~ napisał:
co ty nieznany durniu możesz wiedzieć!pilnuj lepiej swojego zasmarkanego nosa!z KOROLÓWKI ja?chyba ci sie poje....w tej małej skroni!!!przedstaw sie kur.. włodawska!to pogadamy.
kasia brzozowiec-tranwestyta zam'suszno nr.buta 42
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
chyba tak,co się głupio pytasz?ja raz zaprowadziłam tam swoje dziecko i już nigdy więcej,p.MARTO DRÓB moja propozycja niech pani zamknie ten lokal,bo wieje tam chłodem-głodem i głupotą-o szpeceniu i plotkarstwem nie wspomne.AMEN
oj a ja tam kiedyś chodziłam z meżem,ale na poprawki chodziliśm do STUDIA URODY MARTA,do p.Lenart-to taka ładna czarnulka,i przesympatyczna naprawde,aż miło zajść.POLECAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak poza tematem fryzjerek i Marty - czy daje dupy na lewo i prawo czy nie, to mało ważne, przynajmniej dla mnie, bo to jest chyba przechodzony i nieświeży towar. Czy te włodawskie wieśniaki - cwaniaki to siedzą teraz w pudle czy nie ? Bo jakoś mi umknęło ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawski napisał:
A tak poza tematem fryzjerek i Marty - czy daje dupy na lewo i prawo czy nie, to mało ważne, przynajmniej dla mnie, bo to jest chyba przechodzony i nieświeży towar. Czy te włodawskie wieśniaki - cwaniaki to siedzą teraz w pudle czy nie ? Bo jakoś mi umknęło ...
weś koło i jebnij sie w czoło,człowieku o co ci chodzi?z jakiej bajki sie urwałas-eś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...