Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Linda\", \"Robak\", \"Lenek\" i \"Leon\" znów za kratkami

Utworzony przez fetwhbe, 3 czerwca 2009 r. o 12:41 Powrót do artykułu
aniu ochłonąć czas bo się zasapałaś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ,widze że forum p.Marty Lenart wrócił, ludzie! Czego wy jej zazdroscicie, tego ze jest Śliczna?Czy tego ze jest bystra! napewno nie szczescia w życiu, w 2010 roku prubowalam popełnić zamobujstwo. byla 3 dni w śpiączce. ..mozna to sprawdzić ww Wlodawskim szpitalu.A w urzedzie stanu ze jest po rozwodzie..dajcie jej ludzie spokuj,na dzien dzisiejszy wiem ze jest szczesliwa z dwojka dzieci i z nowym partnerem od 4 lat. a wiem to napewno!w odrurznieniu ludzie od was głupot nie wypisuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ,widze że forum p.Marty Lenart wrócił, ludzie! Czego wy jej zazdroscicie, tego ze jest Śliczna?Czy tego ze jest bystra! napewno nie szczescia w życiu, w 2010 roku prubowalam popełnić zamobujstwo. byla 3 dni w śpiączce. ..mozna to sprawdzić ww Wlodawskim szpitalu.A w urzedzie stanu ze jest po rozwodzie..dajcie jej ludzie spokuj,na dzien dzisiejszy wiem ze jest szczesliwa z dwojka dzieci i z nowym partnerem od 4 lat. a wiem to napewno!w odrurznieniu ludzie od was głupot nie wypisuje!
nazywam się Lidka bez sciemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marta i marek to dwa cwele kapusie i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...