Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

List miłosny znaleziony po latach w książce. Piękny finał poszukiwań zakochanych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 maja 2017 r. o 07:39 Powrót do artykułu
mlodzi z nich bierzcie przyklad, a nie z celebrytow,politykow i innych bladzi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niesamowita informacja wstałem i się zesralem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i już się nie ruszaj, do siedzenia w swoim kale się widocznie tylko nadajesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd biorą się ci idioci którzy przy każdym temacie nawet błahym używają wulgarnego słownictwa? Kto naprodukował tego plewa i po co? Temu Państwu życzę wszystkiego dobrego, przeżywałem w tych samych latach podobną miłość która trwa do dziś. Pozdrawiam czytających ze zrozumieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no w końcu jakiś pozytywny news! brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy po publikacji zdjęć nadal pozostaną anonimowi? ... :-) ... Gratuluję im realizacji przeznaczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieszczęsliwi i zgorzkniali ludzie zazdroszczą takiej miłości której sami nigdy nie zaznali i wypisują te pełne nienawiści brednie. Można im jedynie współczuć, że ich nikt nie kocha. Wspaniala historia i wspaniałe zakończenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też wyszłam za mąż w latach 90-ątych i jestem bardzo szczęśliwa w małżeństwie, też jestem z moją miłością licealną!!! I nie zamieniłabym go na żadnego innego!!!Pozdrawiam wszystkich szczęśliwie zakochanych!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Etam. Małżeństwa dzielimy na te po rozwodzie i te jeszcze przed rozwodem. Taka prawda. Ja szczęśliwie już po. Wreście moge zyć jak człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Romantyzm romantyzmem, a cudzych listów się nie czyta. Zły przykład wychowawczy dała ta vicedyrektor. Fuj. A gdyby to jej listy przeczytali uczniowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostali anonimowi. Grzegorz Zając i Iwonka Żmuda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...