Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bardziej interesującą postacią w tym tekście jest Sawicki, były członek władz regionalnych PO. Ściśle współpracował z Samoobroną, z namaszczenia tej partii był dyrektorem jednej z agencji rolnych. Wcześniej był aktywnym PSL-owcem. Idzie tam gdzie coś dają. Sawicki zasiadał też we władzach regionalnych PO. Aż do 2013 roku, gdy nowym przewodniczącym lubelskich struktur został Włodzimierz Karpiński. Sawicki był związany z poprzednim szefem. Ekipa Karpińskiego zaczęła sukcesywnie pozbywać się arcyłotrów i ograniczać im wpływy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Stepaniuk dalej wierzy w tę utopie czyli po? Dziewczyno przejdz do wolontariatu albo słuzby cywilnej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wymieni ktoś jakieś osiągnięcia posła M.Grada ? Bo ja o żadnych nie słyszałem, nie widziałem nigdy go w TV. Składał jakieś projekty do ustaw ??? Coś robił po za głosowaniem jak mu kazali ? Jest posłem już dwie czy trzy kadencje i nic ale to nic dla naszego regionu nie zrobił !!! A sory zawsze na dożynkach jest w pierwszym rzędzie żeby na fotce ładnie wyglądać !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Lista lubelskich złodziei.Już wieprz Kamiński wygrał w Lublinie, Uczyli mnie w szkole o muchsze CC i teraz taką mamy. Muchozol jest dostępny i w pażdzieniki bę dfzie po niej Niech się zajmnie dziećmi,a nie pizą pojechała do Warszawy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Uczyli mnie w szkole o muchsze CC" - uczyli, ale nic nie nauczyli. Nie dość, że niepiśmienny matoł to do tego kawał chama.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
no i dobra , Czy jeszcze są tu jacyś naiwni co zagłosują na PO Jest jedynie problem ze znalezieniem kogoś godnego
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ten świat tępa dzido się kończy wraz z odjazdem ostatniego expresu do WARSZAWY ha,ha,ha.
Dobre!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zagłosowałem raz na Kaczyńskich w 2005 r., i nigdy w życiu więcej nie zagłosuje na PIS, głosuję na mniejsze zło, ale nigdy na to kołtuństwo z ograniczonymi horyzontami !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A kogo interesuje kto jest na liście. I tak popłyną jesienią
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panu posłowi Żmijanowi za okazaną pomoc przy budowie obwodnicy Tomaszowa Lubelskiego wyborcy z okręgu nr 7 podziękują.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zagłosowałem raz na Kaczyńskich w 2005 r., i nigdy w życiu więcej nie zagłosuje na PIS, głosuję na mniejsze zło, ale nigdy na to kołtuństwo z ograniczonymi horyzontami !
Świetnie, najlepiej nie idz na wybory, zrzeknij sie obywatelstwa wybierz miejsze zło, jedz do Islamic State of Iraq and Sham
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jaja jak balony
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przestańcie już sługasy promować tych &%^$%^*&^& (cenzura). I tak sromotnie przegrają.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szanowny Panie Guest! Ponieważ swoje brednie wypisuje Pan na różnych forach internetowych, to warto sprawę definitywnie wyjaśnić:
  1. Po pierwsze nigdy nie współpracowałem z Samoobroną, chociaż siłą rzeczy, będąc Zastępcą Dyrektora Agencji Rynku Rolnego w latach 2006 - 2007 pośrednio współpracowałem z Ministrem Rolnictwa, którym wówczas był Andrzej Lepper, a nawet uczestniczyłem w imieniu Agencji Rynku Rolnego w dwóch spotkaniach z udziałem Leppera - jednym, prowadzonym przez Starostę Lubelskiego Pawła Pikulę i drugim prowadzonym przez Teresą Bogacką w szkole na Mełgiewskiej. O żadnej z tych osób, podobnie jak i o mnie nie da się powiedzieć, że współpracowałem z Samoobroną, chociaż jak ktoś zechce, to może to różnie interpretować.
  2. Po drugie mimo licznych namów, próśb i gróźb odmówiłem współpracy z partią, jaką była Samoobrona, co skończyło się dla mnie skutecznym wnioskiem ówczesnej przewodniczącej Samoobrony - Zofii Grabczan o odwołanie mnie z funkcji Zastępcy Dyrektora ARR. Wówczas już  byłem członkiem Platformy Obywatelskiej, co się zapewne nie wszystkim podobało i dlatego zostałem zwolniony z pracy. Nie po raz pierwszy i jak się wkrótce okazało, nie po raz ostatni :-)
  3. Po trzecie jedyną partią w której, oprócz PO byłem było Polskie Stronnictwo Ludowe. Myślę, że mimo różnych ocen w PSL zrobiłem wiele dobrego, łącznie z tym, że olbrzymia grupa młodych działaczy PSL przeszła doskonałą szkołę politycznego działania w Forum Młodych Ludowców, które wymyśliłem i z pewnymi trudami założyłem. Czasy mojej działalności w PSL wspominam z sympatią i mam tam do dziś wielu przyjaciół. Wiem, że niektórych działaczy PO bolało to, że sam siebie nazywałem "ludowcem z Platformy", ale taki już jestem, że na ogół to co myślę, to i powiem. Tak było również w PSL, gdzie po pewnym okresie współpracy ze Zdzisławem Podkańskim wielokrotnie z nim się spierałem, wskazując na jego błędne w moim odczuciu postrzeganie polityki PSL. Historia mi przyznała rację, co również boli i kłuje niektórych moich dawnych towarzyszy z tej partii, którzy w pewnym momencie albo z tchórzostwa, albo z koniunkturalizmu nie mieli cywilnej odwagi powiedzieć tego, co myślą naprawdę. Zdzisław Podkańskiego osobiście lubię i szanuję, chociaż się z nim nie zgadzam.
  4. Po czwarte będą członkiem władz regionalnych lubelskiej PO, a konkretnie jej skarbnikiem bardzo skutecznie współpracowałem z Januszem Palikotem. Okres ten również wspominam jako wspaniałą przygodę polityczną i nie ukrywam, że do Janusza Palikota mam wielki szacunek i sentyment. Za wyjątkiem kilku wad jest to polityk najwyższego formatu i kultury osobistej, o czym nie wszyscy muszą, albo chcą wiedzieć. Znacząco przyczyniłem się do Jego wygranej na Zjeździe PO RP w roku 2010, czemu pomocne były moje talenty i umiejętności i o to głównie obecny przewodniczący W.Karpiński, który był po prostu słabszy ma do mnie żal. Małostkowe.
  5. Po piąte, rzeczywiście w roku 2013 ekipa W.Karpińskiego odsunęła mnie i moich politycznych przyjaciół od bieżącego wpływu na politykę Platformy Obywatelskiej. Zbiegło się to w dziwny sposób z tym, że po czterokrotnych sukcesach lubelskiej PO, gdzie bardzo aktywnie pracowałem w sztabach wyborczych rozpoczęła się sztafeta klęsk i przegranych PO. Nie mam z tego powodu żadnej satysfakcji, chociaż mogę z przekąsem powiedzieć, że jednak trzeba mieć pewne talenty, aby wygrywać kampanie wyborcze, których obecnej ekipie po prostu brakuje.
  6. Po szóste to ja i Krzysztof Grabczuk przekonywaliśmy ówczesny Zarząd PO RP ze Stanisławem Żmijanem na czele do zawarcia kompromisu z W.Karpińskim. Większość była przeciw. Robiłem to w poczuciu budowania mostów i porozumień w interesie Platformy. Niestety, nie przewidziałem tego, że dla W.Karpińskiego składane deklaracje i obietnice nie mają żadnego znaczenia. Tutaj można mi zarzucić polityczną naiwność i z tym się zgadzam. Za to, że namawiałem do zgody i współpracy - przepraszam.
  7. I po siódme wreszcie zawsze byłem wierny zasadom, które wyznawałem, ale przede wszystkim kolegom, których wspierałem. Gdyby było inaczej, to skakałbym z kwiatka na kwiatek i zmieniał sympatie w ramach koterii politycznych tak jak wiatry wieją, co jest niestety w partiach dosyć powszechne. Nie chcę być złośliwy, ale pamiętam co mówili o nim dziś bliscy współpracownicy W.Karpińskiego, w tym również posłowie i jakie epitety opisowe używali wówczas. Ja nigdy nie zostawiałem grupy kolegów i tak jak do końca wspierałem w PSL takich ludzi jak H. Makarewicz, czy S.Sosnowski, tak w zamian za żadne Inflanty nie zostawię moich przyjaciół politycznych z PO - S. Żmijana, J.Sobczaka, czy Z.Woźnicy. Taki już jestem. I tutaj muszę zastrzec - dotyczy to ludzi, nie partii; głowę mam odporną i twardą, ale jak muru się nie da przebić, to mimo wszystko nieraz wolę go obejść i pójść inną drogą...
  Pozdrawiam Guesta i jemu podobnych trolli - Piotrek Sawicki   PS Do zaprzyjaźnionego dziennikarza - "Kulisy lubelskiej polityki" muszą jeszcze na swoje wydanie poczekać :-) Ale dziękuję za propozycję
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Odpowiedzi na moje sceptyczne uwagi ma jako argument koronny wiarę, że ilość przechodzi automatycznie w jakość. Nie ma dobrego powodu, dla którego tak miało by być. Pozdrowienia dla szelmy. Guest.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Karpinski ty aferzysto tasmowy zejdz ze sceny Bo twoim nazwiskiem to sobie nawet dzieci Gebe wycieraja
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mucha ma mózg muchy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
POgonimy na WYLOT POstwo! NIGDY WIĘCEJ!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ładne zdjęcia do listów gończych
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niby Walerkę Suchodupcową zabrała warszafka na awans POlityczny a tu znów ta sirota wsadza tyłek do Koziego Grodu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: