Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jak sie nie umie jezdzic po rondzie i nie widzi sie znakow to potem sa takie wypadki
Zaloguj się, aby oddać głos
0
na tych litwinow to juz dawno policja powinna sie zastawic, oni czujaa sie bezkarni w polsce.
0
~tomek~ napisał:
jak sie nie umie jezdzic po rondzie i nie widzi sie znakow to potem sa takie wypadki
Tam nie ma ronda..
0
Po wyłączeniu sygnalizacji świetlnej jest.
0
jeśli wg ciebie tam nie ma ronda,to nawet na rowerze nie powinieneś jeździć...
0
Kolega po części ma rację... tam nie ma ronda - tam jest skrzyżowanie z wyspą centralną o "ruchu okrężnym", a nie rondo samo w sobie to trochę różnica, choć sposób poruszania się jest podobny.
0
Ten litewski kierowca czuje sie bezkarny !! Człowieku moja kobieta przez Ciebie jest w ciezkim stanie !! Teraz akurat stabilnym bo na czas miała operacje ! nie daruje jemu tego !! nie daruje !!
0
ja jako kierowca fiata punto z tego wypadku to wiem jak to było i koleś siedzi i się nie wypłaci do końca życia!!!! to cud że 2 moje koleżanki przeżyły, a tak btw to było rondo!!!
0
z fiata punta jak narazie przezyly wszytskei osoby ta moja kobieta jest w stanie stabilnyum pod urzadzeniami !! ale wyjdzie z tego wierze w to !!
0
przezyly i zyc beda !!!!! wszytskle 4 ranne !!!
0
na litwie kupuja prawka i potem jerzdza nie znajac przepsów. deb***!!!!!!!!!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: