Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W normalnym mieście - nie tak prowincjonalnym jak NASZ Lublin, ludzie nie są wpychani z łyżwami pod namiot, ale mają do dyspozycji halę sportową i cywilizowane warunki w szatni. Kto wykorzystuje Halę Globus? Przez jaki czas? Co z instalacją mrożącą - przecież zapłacono za nią. Mieszkańcy Lublina to nie bydło. Szkoda tylko, że niewielu osobom to przeszkadza. A arogantów nie brakuje - niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
W normalnym mieście - nie tak prowincjonalnym jak NASZ Lublin, ludzie nie są wpychani z łyżwami pod namiot, ale mają do dyspozycji halę sportową i cywilizowane warunki w szatni. Kto wykorzystuje Halę Globus? Przez jaki czas? Co z instalacją mrożącą - przecież zapłacono za nią. Mieszkańcy Lublina to nie bydło. Szkoda tylko, że niewielu osobom to przeszkadza. A arogantów nie brakuje - niestety.
Hala globus jest zajeta przez pilkarki reczne caly czas a nie oplacalo by sie zamrazac i odmrazac co 2 tygodnie tafli lodu bo by MOSiR poszedl z torbami po miesiacu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to niech mi teraz ktoś powie, gdzie piszą prawde...na stronie mosiru jest jak byk "ruszamy 6 listopada" (pomimo ze początkowo było 31 października jak jest w artykule...). O co chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i może w końcu zrobią porządek z tymi pseudo-porządkowymi, którzy niby mają pilnować, żeby nic się nikomu nie stało, a sami szaleją po lodowisku. Nie raz widziałem, jak o mało co nie stratował jeden z drugim małego dziecka. Przecież trzeba się lansować nie ważne, że są też inni ludzie dookoła. Zastanawiam się czy MOSiR nie wie o tym fakcie, czy tylko udaje... i dochodzę do wniosku, że to drugie. Obyście Panowie podrywacze i lanserzy nie połamali nikogo w tym roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupoty jak zwykle opowiadają manadery z mosiru. To lodowisko pod namiotem to parodia i wstyd dla miasta. Hala wybudowana po co tam jest instalacja do mrożenia? Po co było wydawać tyle kasy? Dlaczego na globusie nie można jeździć tylko każe się nam jeżdzić pod namiotem? Panie Szmit skończ pan te urzędowanie i zdaj pan sprzęt bo wstyd straszny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bywalec napisał:
No i może w końcu zrobią porządek z tymi pseudo-porządkowymi, którzy niby mają pilnować, żeby nic się nikomu nie stało, a sami szaleją po lodowisku. Nie raz widziałem, jak o mało co nie stratował jeden z drugim małego dziecka. Przecież trzeba się lansować nie ważne, że są też inni ludzie dookoła. Zastanawiam się czy MOSiR nie wie o tym fakcie, czy tylko udaje... i dochodzę do wniosku, że to drugie. Obyście Panowie podrywacze i lanserzy nie połamali nikogo w tym roku.
Jak mi wiadomo to "pseudo-porządkowych" nie ma od pierwszego sezonu. A raczej jestem tego w 100% pewien. A chyba każdy ma prawo sobie poszaleć na lodzie i nikt mu tego nie zabrania. W końcu za coś płaci i czegoś wymaga. A to że lodowisko otwierają 6 Listopada to było pewne MOSiR nigdy się na czas nie wyrobił. Szkoda słów na to wszystko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...