Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Londyn - Lublin, Dublin - Lublin. Ryanair sprzedaje bilety na loty

Utworzony przez ja wiem..., 20 września 2012 r. o 08:09 Powrót do artykułu
Te same parametry wylot z Londynu w dniu 21.12 odlot z Lublina 03.01 cena bazowa 280 GBP, dla lotów w tym samym czasie do Modlina cena bazowa 176 GBP, taki sam przelot do Rzeszowa kosztuje 340 GBP więc jak widać polityka kosztowa RYANAIR zależy od lotniska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie to typowe... nie bylo lotniska -ZLE, jest lotnisko - TEZ ZLE ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adg napisał:
rany, a co to jest 200 funtow dla ludzi pracujących w UK? to tak jak dla nas 200zł wydać!
wez sie w glowe puknij co ty mowisz ja mieszkam w uk i wcle te 200 funt nie jest tak latwo wydac na bilet w jedna strone to jest jak by nie byloponad 1 tys zlo za 200 fyn masz tydzien super zycia w uk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jako mieszkaniec pomorza, latam od dłuższego czasu ryanairem do oslo(norwegia) za mniej niż 120 złotych w dwie strony !!!! (jest to cena całkowita), powodzenia luelszczyzno- jestem pewien ze w przyszłym roku będzie lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miska napisał:
wez sie w glowe puknij co ty mowisz ja mieszkam w uk i wcle te 200 funt nie jest tak latwo wydac na bilet w jedna strone to jest jak by nie byloponad 1 tys zlo za 200 fyn masz tydzien super zycia w uk
Zarabiajac 1100 funtow i 1100zł na reke łatwiej jest oszczedzic 200 funtow i wydać niż 200zł !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Te same parametry wylot z Londynu w dniu 21.12 odlot z Lublina 03.01 cena bazowa 280 GBP, dla lotów w tym samym czasie do Modlina cena bazowa 176 GBP, taki sam przelot do Rzeszowa kosztuje 340 GBP więc jak widać polityka kosztowa RYANAIR zależy od lotniska
A może od liczby pasażerów, opłat lotniskowych itd itp? I co teraz? Dalej pociągiem na lotnisko w Warszawie :D:D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się wydaje,że to lubelskie lotnisko w Świdniku będzie istniało tylko z nazwy.Jest "już" jedna marna linia lotnicza która ma wygórowane ceny,inne linie jakoś nie kwapią się do obsługi lotniska.... Zaścianek wschodni,wygwizdów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze by tak przy lotnisku otworzyc dealera uzywanych samochodow Audi i BMW? Wtedy powracajaca z Irlandtii lokalna ielyta moglaby od razu zakupic swoj dream car i zajechac na wies w stylu Jamesa Bonda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adg napisał:
Zarabiajac 1100 funtow i 1100zł na reke łatwiej jest oszczedzic 200 funtow i wydać niż 200zł !
tak tylko zarobisz 1100 funt na miesac a za czynsz zaplacisz 500 funtow plus oplaty ...jak sie normalnie zyje rodzina to te 1000 funtow to guzik a nie kasa a za 200 funtow bilet w jedna strone masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do AVIOTARA!!!!A skąd ty brudny buraku jesteś?Jak nie znasz Lubelszczyzny i nie wiesz jak tu jest to zamknij Paszcze.Przyjedź i się przekonaj.Bo w twojej okolicy to pewnie jeszcze maluchami i furmankami jeżdzą.A co mówić o innych inwestycjach.Bardzo dobrze i cieszy mnie to jak i większośc mieszkańców Lubelszczyzny że w końcu nie będzie trzeba do warszawy tylko jest lotnisko nasze "LUBELSKIE"w Świdniku.Prężnie i szybko się nasz rejon rozwija.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie i panie jeszcze lotniska nie ma a tu same mądre głowy .Lubelskie lotnisko to jak noworodek potrzebuje opieki [czytaj pasażerów jak najwięcej -tylko jednośc w regionie daje sukces].Każdy patriota lokalny na początku pomaga włśnie swojemu lotnisku ,choćby miało drożej kosztować ,ponieważ [czekaliśmy]marzyliśmy 50 lat aby region miał lotnisko .Wielu mieszkanców z P-Ń życzą powodzenia temu regionowi i czkamy na Połączenia Lublin -Poznań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sssiii napisał:
tak tylko zarobisz 1100 funt na miesac a za czynsz zaplacisz 500 funtow plus oplaty ...jak sie normalnie zyje rodzina to te 1000 funtow to guzik a nie kasa a za 200 funtow bilet w jedna strone masakra
to tym bardziej za 1100 zł nie wyrzyjesz - oplaty za mieskjzanie 1000zł w UK zakupy na poziomie zrobisz za 50funtow , w Polsce za 200zł 200funtow za lot z londynu na swieta to bardzo dobra cena, a dla Polakow z Polski to 1000zł to jest mega wydatek. Bez dwóch zdań jesli zarabiasz w UK to stać cie na taki wydatek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak myślicie, czy te fanpejdże lotniska lublin to prawdziwe strony firmowe lubelskiego air portu, szczególnie ta mianująca się oficjalną stroną lotniska? Czy też fałszywki wyłudzające lajki do późniejszego handlowania? Z tej właśnie już ktoś zrobił przekierowanie na facebook/tanielotyzlublina. Oj obłowi się spryciarz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryanair tragedia ;-Oukryte koszty,nie za ciekawa jakosc lotu itp.....nie polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak wogóle zrezerwować te bilety jak tam sie wyświetla ze nie można znaleść takiego połączenia !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam Poznaniaków którzy życzą nam lepiej niż lokalne buraki wieczne zrzędy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszczie:) Lublin-Dublin-Lublin Możecie sobie narzekać, że to ściana wschodnia, że bieda, wiocha itd. Nie dbam o to. Wiem jak wyglądały pierwsze lotniska np. w W-wie, czy Rzeszowie. Nie były niczym wspaniałym, a teraz się rozbudowują. Zamiast marudzić i nastawiać się na nie, jak to typowy Polak, ja czekam, aż zarezerwuje sobie pierwszy bilecik na moje lubelskie lotnisko. Cieszy mnie, że nie będę musiał kombinować ze znalezieniem kierowcy na trasę, czy jechać ponad 2 godz samochodem, że będę mógł szybko dojechać do domu:) Dlaczego wszyscy piszą o lotnisku w Lublinie, a nie w Świdniku? Pewnie dlatego, że Lublin jest dużo większy, że tak się dzieje zawsze, że większe miasta "wchłaniają" te mniejsze - przyległe do nich. Trzeba było zrobić lotnisko za Lubartowem i nie byłoby problemu:) Do osoby nabijającej się z kupowania samochodów i przyjeżdzania na "swoją" wieś Kimkolwiek jesteś, nie napinaj się tak i nie nabijaj:P Ty nie pracowałeś/-aś na to. Nie możesz uszanować tego, że ktoś robi co chcę. Mi tam wszystko jedno. Może nawet dwa samochody kupić - jednym jechać, w drugim mieć szofera i swoje bagaże, może postawić nowy dom lub wszystko przepić. Wszystko mi jedno. Tematem jest lotnisko a nie jakieś życiowe filozofie:P:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tutaj można spróbować kupić bilety grupowe. Zawsze bedzie taniej:) http://www.pansamolocik.pl/podroze-grupowe.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Promocje lotnicze na jednym z portali które znalazłam www.lotniczy-bilet.pl/promocje.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...