Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko Lublin czeka na głosy w konkursie architektonicznym

Utworzony przez Lublin Airport, 18 listopada 2012 r. o 14:22 Powrót do artykułu
www.facebook.com/LublinAirport
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co się zachwycać Pas pofalowany, rozpierducha wokól, kontola lotów (wieża) - tragiczna,, większość pod gołym niebem Ogólnie zewnętrznie - dno, nie wiem jak w środku bo nie widziałem. A tak reasumując toalety na dużych lotniskach są większe niż te nasze lotnisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Fas weź pan spier***aj i nie pier***. Budowałem to lotnisko od podstaw i chuja sie znasz ile pracy cierpliwości i pieniędzy włożone w to było włożone i sie ku*** inteligencie nie odzywaj albo spier***aj do stolicy czyli lepszej polski tam bedziesz miał na okęciu jak w domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jeździłeś po tym pasie czy tylko widziałeś go na zdjęciach????????? Szmatławcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda jak router. Wspaniałe dzieło architektury. Michał Anioł byłby pod wrażeniem. Poza tym wszystko ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie poziomu Fas są albo z Rzeszowa albo po prostu niedowartościowanymi chamami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin napisał:
Panie Fas weź pan spier***aj i nie pier***. Budowałem to lotnisko od podstaw i chuja sie znasz ile pracy cierpliwości i pieniędzy włożone w to było włożone i sie ku*** inteligencie nie odzywaj albo spier***aj do stolicy czyli lepszej polski tam bedziesz miał na okęciu jak w domu [/quote] [quote name='Marcin' timestamp='1353264481' post='695681'] a jeździłeś po tym pasie czy tylko widziałeś go na zdjęciach????????? Szmatławcu
Nikt tu nie mówi o tym ile kto włożył pracy, czy pieniędzy, tylko chodzi o całość wykonania lotniska, a ty odrazu zaczynasz wszystkich wyzywać i pyskować. Stul pysk, a nie bredzisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujcie - to znowu prezes i jego koledzy dostaną kolejną premię ze 40tys.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ls napisał:
Wygląda jak router. Wspaniałe dzieło architektury. Michał Anioł byłby pod wrażeniem. Poza tym wszystko ok.
a na zdjęciach lotniczych, jak slipy Jasia Fasoli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko w Świdniku to jeden wielki chłam razem z jego władzami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...