Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko Lublin czeka na głosy w konkursie architektonicznym

Utworzony przez Lublin Airport, 18 listopada 2012 o 14:22 Powrót do artykułu
www.facebook.com/LublinAirport
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie ma co się zachwycać Pas pofalowany, rozpierducha wokól, kontola lotów (wieża) - tragiczna,, większość pod gołym niebem Ogólnie zewnętrznie - dno, nie wiem jak w środku bo nie widziałem. A tak reasumując toalety na dużych lotniskach są większe niż te nasze lotnisko.
0
Panie Fas weź pan spier***aj i nie pier***. Budowałem to lotnisko od podstaw i chuja sie znasz ile pracy cierpliwości i pieniędzy włożone w to było włożone i sie ku*** inteligencie nie odzywaj albo spier***aj do stolicy czyli lepszej polski tam bedziesz miał na okęciu jak w domu
0
a jeździłeś po tym pasie czy tylko widziałeś go na zdjęciach????????? Szmatławcu
0
Wygląda jak router. Wspaniałe dzieło architektury. Michał Anioł byłby pod wrażeniem. Poza tym wszystko ok.
0
Ludzie poziomu Fas są albo z Rzeszowa albo po prostu niedowartościowanymi chamami
0
Marcin napisał:
Panie Fas weź pan spier***aj i nie pier***. Budowałem to lotnisko od podstaw i chuja sie znasz ile pracy cierpliwości i pieniędzy włożone w to było włożone i sie ku*** inteligencie nie odzywaj albo spier***aj do stolicy czyli lepszej polski tam bedziesz miał na okęciu jak w domu [/quote] [quote name='Marcin' timestamp='1353264481' post='695681'] a jeździłeś po tym pasie czy tylko widziałeś go na zdjęciach????????? Szmatławcu
Nikt tu nie mówi o tym ile kto włożył pracy, czy pieniędzy, tylko chodzi o całość wykonania lotniska, a ty odrazu zaczynasz wszystkich wyzywać i pyskować. Stul pysk, a nie bredzisz.
0
Głosujcie - to znowu prezes i jego koledzy dostaną kolejną premię ze 40tys.
0
ls napisał:
Wygląda jak router. Wspaniałe dzieło architektury. Michał Anioł byłby pod wrażeniem. Poza tym wszystko ok.
a na zdjęciach lotniczych, jak slipy Jasia Fasoli
0
Lotnisko w Świdniku to jeden wielki chłam razem z jego władzami.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: