Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko Lublin: Dzień drugi (zdjęcia, relacja)

Utworzony przez Tomek, 18 grudnia 2012 r. o 09:50 Powrót do artykułu
wizz sie spoznil, bo w Luton nie wiedzieli, ze w Lublinie jest lotnisko (bylo pare roznych miejscowosci pokazywanych, zupelnie nie w Polsce) a jak juz w koncu znalezli, to chcili go wyslac do Radawca. Jak juz wylecial, to przez dluzszy czs nie bylo pokazane gdzie w ogole leci. Cale szczescie pilot byl z Chelma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma się czym podniecać samoloty startują i londują jak na każdym innym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam na zdjęcie, gdzie będzie widać jak samolot ląduje i startuje 150 m od zamieszkałych domów. Jakoś te fragmenty są skrupulatnie omijane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE TANKUJCIE PALIWA W STACJI PALIW KOGUTA W KRASNYMSTAWIE PRZY TESCO . TAM DO ZBIORNIKA 45-LITROWEGO TANKUJE SIĘ 52 LITRY PALIWA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
Czekam na zdjęcie, gdzie będzie widać jak samolot ląduje i startuje 150 m od zamieszkałych domów. Jakoś te fragmenty są skrupulatnie omijane.
Mieszka w Poznaniu, lotnisko mam za ogrodzeniem domu, z tarasu piękny widok na lądujące i startujące samoloty, a jest ciszej niż przy torach kolejowych czy tramwajowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Airbusy a nie Aibusy!!! poprawcie bo wstyd!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mieszka w Poznaniu, lotnisko mam za ogrodzeniem domu, z tarasu piękny widok na lądujące i startujące samoloty, a jest ciszej niż przy torach kolejowych czy tramwajowych.
Pisz o sobie, a nie o kimś kto"mieszka w Poznaniu" . Poczucie piękna to rzecz gustu. Co do samolotów to mnie nie musisz uświadamiać, bo na pewno więcej miałam z nimi wspólnego niż Ty. Człowiek nie po to żyje by mieszkać w hałasie, niezależnie od czego on pochodzi. Sokoro lubisz mieszkać przy lotnisku to Twoja sprawa, tylko nie każdy musi być takim masochistą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co z tym odjazdem od dworca pkp do lotniska niema taxi w swidniku? w usmie jak na 1 dzielnice lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Długi i meczący lot z Londynu ? Przecież to raptem 2,30h-2,50h.To prawie tyle co nic.Loty trwają ponad 13 godzin.Np.Singapur-Nowy Jork bez międzylądowania liniami Singapore Airlines.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
Pisz o sobie, a nie o kimś kto"mieszka w Poznaniu" . Poczucie piękna to rzecz gustu. Co do samolotów to mnie nie musisz uświadamiać, bo na pewno więcej miałam z nimi wspólnego niż Ty. Człowiek nie po to żyje by mieszkać w hałasie, niezależnie od czego on pochodzi. Sokoro lubisz mieszkać przy lotnisku to Twoja sprawa, tylko nie każdy musi być takim masochistą.
To, że ktoś lubi mieszkać przy lotnisku wcale nie musi oznaczać masochizmu. Tak dla informacji: nowoczesne samoloty komunikacyjne hałasują trochę inaczej niż hałasowały np. samoloty Lim-5.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...