Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko Lublin: Kaplica poświęcona, wieża gotowa (zdjęcia)

Utworzony przez o. dyrektor, 19 czerwca 2013 r. o 19:39 Powrót do artykułu
nie popieram tego, ale.. z dwojga złego lepsza kaplica niż meczet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie popieram tego, ale.. z dwojga złego lepsza kaplica niż meczet
A dlaczego? przeciez lotnisko ma niby rangę międzynarodowego... Ja domagam się by w kaplicy wisiały też krzyże prawosławny, swastyka, krzyż słoneczny, klucz nilu, celtycki, grecki, jerozolimski, Chi Rho, loterański, Św. Piotra, maltański i ostatecznie można pieprznąć symbol czerwonego krzyża... :) Przecież katolicy są tolerancyjni, tak ich nauczał Jezus, zatem nie powinni nie mieć nic przeciwko :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAHAHAHAHA!!!!!!!!  KONIEC świata. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalnie kaplica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego? przeciez lotnisko ma niby rangę międzynarodowego... Ja domagam się by w kaplicy wisiały też krzyże prawosławny, swastyka, krzyż słoneczny, klucz nilu, celtycki, grecki, jerozolimski, Chi Rho, loterański, Św. Piotra, maltański i ostatecznie można pieprznąć symbol czerwonego krzyża... :) Przecież katolicy są tolerancyjni, tak ich nauczał Jezus, zatem nie powinni nie mieć nic przeciwko :)
"loterański"  ciekawe jak taki krzyż wygląda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ręce opadają kaplica na lotnisku znaczy idziemy na śmierć?? kościół WON Boga mam w sercu nie w cegłach kościoła i banku watykanu
Jabyś Boga miał w sercu to nie zionąłyś jadem. Tak właśnie wygląda miłość blizniego w wydaniu lubelskich zielonoświątkowców!   Z Bogiem,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szopka! Dla Zydow, muzulomanow, wyznawcow hinduizmu tez? Co ma bog do lotniska, szopka - polityka i kosciol.   Kiedy episkopat zabierze sie z polityki, nikt tego nie potrzebuje. Zalosne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXI wiek a w tym pojebanym kraju rządzi zabobon i ciemnota.WSTYD!""
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem wierzący praktykujący, ale fakt śmiesznie się to kojarzy. Jednak co do kościołów polecam wybrać się czasem, żeby się przekonać, że niektóre są pełne - zatem potrzebne. To tak jakby zabronić budować basenów, bo nie umiem pływać. Kościół to wierni i to oni to zbudowali. Chcesz Meczet  czy inny przybytek proszę bardzo ale się o to postaraj malkontencie jeden z drugim!  Nie rób nic, nie będzie nic!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co na lotnisku kaplica ? Ja mam lepszy pomysl bo pewnie jeszcze na Księżycu czy na Marsie niema,a napewno jest bardzo potrzebna.Amen.   Z poważaniem Tadeusz.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...