Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pragnę zauważyć że stolicą Szkocji jest Edynburg!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pięknie się rozwija nasze lotnisko :)
0
panie BudŻet, znowu chwalą lotnisko, proszę interweniować i napisać o długu, likwidacji upadlościowej i innych KRS-ach  :D
0
niewykluczone, że jutro na konferencji dostaniemy kolejny kierunek/kierunki na wiosnę
0
zaraz będą komentarze, że to ucieczka na zmywak, tymczasem samoloty latają pełne w OBIE STRONY  :D
0
dlaczego w tytule nie napisaliście o 3-cim kierunku? w końcu startują 3 a nie dwa nowe kierunki
0
Cieszę się z nowych połączeń czekam na więcej sam lecę w 28 do Doncaster wspierając nowe kierunki ostatni raz z Lublina leciałem do Liverpoolu
0
KIEDY POLECIMY DO MOSKWY? WROCŁAWIA? SZCZECINA? NICEA?
0
KIEDY POLECIMY DO MOSKWY? WROCŁAWIA? SZCZECINA? NICEA?
kiedy jakaś linia lotnicza będzie zainteresowana otwarciem lotów na tych kierunkach, bo z Lublina może być trudno zapełnić samoloty akurat na tych kierunkach które podałeś/aś
0
teraz tylko pilnować by w ratuszu nie rozsiadł się żaden pisowiec bo wtedy będzie likwidacja wszystkich aktualnie dostępnych kierunków - ostaną się jedynie loty do Watykanu i Częstochowy
0
O 6:30! Piszcie zgodnie z prawdą studenciki-amatorzy!
0
A do Rzymu kiedy?
0
Ambitny plan mają. Powodzenia
0
A bristol
0
super!!
0
Liverpol kiedy? ?
0
Menchester kiedy? ??
0
Zaczęła się lista życzeń :D a ja chce Dubaj i niech mi uruchomia najlepiej połączenia ze wszystkimi lotniskami w Europie
0
Dlaczego żadne tanie linie nie latają do Zurychu?? Masa ludzi by chciała tam latać!!!!
0
A bristol
Zapewne w papierniczym dostaniesz.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: