Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko Lublin: Ruszyły loty z Lublina do Burgas w Bułgarii

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 czerwca 2016 r. o 17:18 Powrót do artykułu
Bród, smród, imigranci. Ja wolę nad jeziorko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedź nad jeziorko. Tam nie ma brudu, nie ma dresiarnie, nie ma disco polo... A tak poważnie to siedź marudo nad bajorem, bo i tak cie nie stać na wyjazd poza swój powiat. A imigranta to zapewne widziałeś, ale na memach swoich idoli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co mi tam. Jestem kontrolerem. Sprawdzam, czy pasażerowie skasowali bilety. Lecę gdzie chcę, kiedy chcę i z jaką chcę. Posiłki są darmowe (w ramach umowy) dla dwóch osób. I co z tego, skoro częściej jestem w powietrzu, niż na ziemi. Płaca, tylko 1 200 PLN na miesiąc. Ale do emeryturki się liczy staż pracy - składkowy , ma się rozumieć, niewolnicy! Narki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacuś Kuroń zmartwychwstał. Doskonale. Smacznego. Tu, bo nie mogę być pierwszy tamże. Jacek był bardzo dobrym człowiekiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpisujcie kto z was już leciał samolotem i dokąd. Ja kiedys do Gdańska (z powrotem juz na stopa).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wie ktoś ile trwa taki lot do Bułgarii ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kawał drogi. Samochodem 2 dni, to samolotem musi z 8 godzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Bułgarii to się za komuny jeździło. Nie wróżę przyszłości temu połączeniu. Kto pojedzie na tę dzicz i po co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tera niespokojne czasy na latanie - zamachy, islamiści, uchodźcy. Bez sensu te loty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musieliby mi dopłacić, żebym tam pojechał. Okuninka rulez.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobre hotele,sporo atrakcji.Taniej niż w Polsce i gwarantowana pogoda i tak samo bezpiecznie jak w Polsce.Leci się 1 godz 20 min i po co się tłuc 2 dni.To jest mix czarter,można sobie samemu zarezerwować hotele,pensjonaty albo z biurem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Bardzo dobre hotele,sporo atrakcji.Taniej niż w Polsce i gwarantowana pogoda i tak samo bezpiecznie jak w Polsce.Leci się 1 godz 20 min i po co się tłuc 2 dni.To jest mix czarter,można sobie samemu zarezerwować hotele,pensjonaty albo z biurem.
te atrakcje to chyba tani alkohol i nieograniczony dostęp do seksu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słoneczny Brzeg NESEBAR rewelacja POLECAM !!! super wakacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w ubiegłym roku w Słonecznym Brzegu wylot niestety z Katowic, naszego lotniska nie było w rozkładzie.Polecam Sozopol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dzięki naszemu ukochanemu prezydentowi miasta lotnisko tak świetnie prosperuje i tyle atrakcyjnych lotów w ciekawe miejsca jest. Niech nam zyje Pan Prezydent Żuk sto lat!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie porownujcie okuninki do slonecznego brzegu i zlotych piaskow, kto byl tam w przeciagu ostatnich 10 lat, to nad ten syf pod wlodawa juz sie nie wybierze,. No chyba ze w ramach krecenia programu z kamera wsrod dresow- czyli zachlac,zarzygac i zapomniec - oto cala okuninka ale dla polaczka cebulaczka to szczyt marzen na wakacje a i jeszcze jak sie uda komus w ryj wyjebac to juz wogle mistrzostwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już się cieszę na samą myśl o wyjeździe. Ach, te cycuszki wystawione do słońca na Słonecznym Brzegu. Nafocę (na własny użytek), się naoglądam będę miał o czym fantazjować w długie zimowe wieczory...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Musieliby mi dopłacić, żebym tam pojechał. Okuninka rulez.
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Musieliby mi dopłacić, żebym tam pojechał. Okuninka rulez.
Problem, ze nikt cie tam w Bulgarii nie chce, masz racje okuninka to max.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...