Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko Lublin: Układają asfalt na pasie startowym

Utworzony przez kolo, 25 czerwca 2012 r. o 16:40 Powrót do artykułu
Internauci martwią się czy ta inwestycja będzie trwała a nie byle jakość -Lublin nie stać na bylejakość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świetnie że będzie lotnisko, nie rozumiem niektórych wypowiedzi szczególnie tych pesymistycznych, że będziemy tylko latac bo pracujemy za granicą - a komu to przeszkadza i tak latamy tylko z innych portów, ja np. polecę sobie do Londynu na wyprzedaże - nie muszę leciec do pracy, bo pracę mam w Lublinie, trzeba się było uczyc i pracowac, zdobywac doświadczenie a nie siedziec w książkach a teraz narzekac że pracy nie ma- praca jest tylko nie dla Baranów po samej teorii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ttt napisał:
Turyści nie mają tu czego szukać, bo tu nic nie ma.
Cudze chwalicie, swego nie znacie. Sami nie wiecie co posiadacie. WSTYD!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty74 napisał:
Mysle, ze samoloty nie będą kołować po asfalcie, a tymbardziej lądować. Jest to droga dla obsługi naziemnej.
Nie męcz móżdżka zbędnym myśleniem. Wpisz do wyszukiwarki "beton asfaltowy" oraz "asfaltobeton". Poczytaj i edzieszmógł spokojnie spać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O proszę jeden artysta już kołuje i będzie próbował siadać między palikami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
okej, ukladajom asfalt, ale mnie bardziej interesuje kiedy go bedom zwijac bo o 18ej wyprowadzam mojego piesia na spacer po tym polu. dziekuje z gury za informacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrowienia dla Lubelskich optymistów ludzi którrzy wierzą ichcą mieć lotnisko właśnie tu po oczekiwaniu kilku dziesięciu lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto sprawdzał mozliwosc rezerwacji lotów na wizzair z lublina do luton? BRAK TAKOWYCH LOTÓW!!!!!!!!!!!! co za idiota wypisuje ze mozna rezerwowac!!!!!!!!!!! banda kretynów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...