Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko Lublin w sieci

Utworzony przez madzia, 30 grudnia 2012 r. o 06:08 Powrót do artykułu
Przyjeżdzajcie, oto atrakce: trochę huku, trochę smrodu + blaszany barak. To chyba głłówne atrakcje. Jezeli coś pominęłam - to sorry. A..., jeszcze jedna: można postać obok płotu z drutem kolczastym. Jest naprawdę super! Polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjeżdzajcie, oto atrakce: trochę huku, trochę smrodu + blaszany barak. To chyba głłówne atrakcje. Jezeli coś pominęłam - to sorry. A..., jeszcze jedna: można postać obok płotu z drutem kolczastym. Jest naprawdę super! Polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czego sie spodziewalas po lotnisku? Palacu ze zlota, nieogrodzonego trawiastego pola po ktorym biegasz sobie radosnie w neglizu? A moze zakladania kapci na kola bo jasnie pani spac nie moze.... Pewnie lotniska w modlinie i na okeciu juz ci nie przeszkadzaja... Banda malkontentow. Nie ma lotniska- zle,jest lotnisko - tez zle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, że to jest ta sławna Madzia o której tyle pisały gazety. Dlatego takie komenty. Powinna je przelać na papier (toaletowy).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A lotyzlublina.pl i lataniezlublina.pl ? Tu znajdziecie więcej praktycznych informacji, niż na samej stronie lotniska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...