Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko: Wiecha zawiśnie dziś na terminalu PLL

Utworzony przez Robi, 13 marca 2012 r. o 11:06 Powrót do artykułu
Zastanawia mnie jedno - czemu wszędzie redaktorzy piszą, że to lotnisko w Świdniku? Po pierwsze - chcąc być dokładnym, to jest to lotnisko w Wólce. Po drugie - w Europie nie istnieje pojęcie "lotnisko w Świdniku". Tak jak u naszych sąsiadów - lotnisko w Monachium - tak naprawdę leży ono 40 km od Monachium. Broń Boże moje zdanie nie jest objawem niechęci do Świdnika. To tylko moje spostrzeżenie na jednak błąd w takim określaniu lokalizacji NASZEGO lotnika na lubelszczyźnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Synu, a gdzie ta twoja Kozia Wólka jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojcze (zapewne ze Świdnika) :-) - zapoznaj się z ostatnią wypowiedzią prezesa lotniska, może wtedy zrozumiesz sens mojej wypowiedzi :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na taką ważną imprezę, to coś cicho na tym placu budowy. Czemu port lotniczy się nie chwali, że NSA w Warszawie oddaliło ich skargę kasacyjną, i decyzja środowiskowa wraca do drugiej instancji, postępowanie zaczyna się od nowa, a port lotniczy nie ma decyzji środowiskowej. Autor artykułu widocznie jest zdania, że to mało ważna informacja, by o tym pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby się nie okazało że "wiechowe" pochłonęło więcej środków niż sam terminal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko w Świdniku kod-EPSW czy Port Lotniczy Lublin budowany w pobliżu Świdnika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
igor napisał:
Lotnisko w Świdniku kod-EPSW czy Port Lotniczy Lublin budowany w pobliżu Świdnika?
Budowany port lotniczy nie będzie miało kodu EPSW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
QLU - kod lotniska Lublin / Swidnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że lotnisko koło Lublina powinno powstać niewątpliwie w Niedźwiadzie (wraz z doprowadzającą drogą ekspresową bądź koleją) lub na innym terenie ,ale nie w Świdniku. M.in dlatego, że w Niedźwiadzie istnieje dłuższy pas startowy (niemal 3000 m.) poza tym lotnisko w Świdniku to duże zagrożenie dla unikatowego w skali europejskiej susła perełkowatego. Niestety politycy, szefowie firm i inni decydujący wykazują się w Polsce niejednokrotnie dość jednostronnym i krótkowzrocznym myśleniem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...