Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wygladaja na zdjeciu, jak bezrobotni w kolejce o rozmowe o prace, przed bramą zakladu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W porównaniu z lotniskami w świecie lubelskie lotnisko to wiata PKS na wsi. Nie wiem, czym się tu podniecać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rumak napisał:
wygladaja na zdjeciu, jak bezrobotni w kolejce o rozmowe o prace, przed bramą zakladu
Pewnie przypadkowe zdjęcie jakichś pasjonatów lotnictwa bo jakiś rusłan przyleciał czy coś... przyszli popatrzeć na jakiś duży samolot. Ale jak zwykle dziennikarze sieją popłoch dodając teorię z kosmosu o tym, że wycieczki... a co tam oglądać? Barak z bocianem jako logo i asfaltowy pas... żeczywiście... olaboga, zapisy.... nie rozśmieszajcie mnie bo mam zajady....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
atrakcja na wsi..., a nowo otwarty szalet na Podzamczu też z zwiedzacie? poproście zdrojkowskiego, on tam też was oprowadzi, żałosne, w muzeum pewnie ani razu jeden z drugim w życiu nie był, ale lotnisko zwiedza......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W regionie, w którym budowało się do niedawna wyłącznie kościoły i hipermarkety taka namacalna inwestycja, która służy mieszkańcom budzi zrozumiałe zainteresowanie. Nie jest to jakiś nikomu niepotrzebny kopiec, pomnik czy inny wytwór politycznej megalomani tylko inwestycja skrojona na potrzeby miasta i regionu. Ludzie są tak głodni takich inwestycji, że gdy wybudują obwodnicę to też będą jeździć po niej tylko dla samej frajdy przejechania się odcinkiem porządnej ekspresówki. Oby więcej takich inwestycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamknijcie sie wy PISowskie sługusy i cieszcie się z tego że coś dzieje się w końcu w naszym Lublinie że pokolenia będą miały lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję komentującym.Zero radości życia.Sfrustroiwane małe ludziki.Tez pojadę na lotnisko,a muzeów naoglądałem sie tysiące i kolejne tysiące jeszcze obejrzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Warto poobserwować pracę i podejście do ludzi funkcjonariuszy Straży Granicznej, moim zdaniem jest poniżej wszelkich norm. Z takim podejściem daleko nam do Europy, pracują dla ludzi za karę i jeszcze biorą za to pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To komedia: nie ma znaczenia ze tego dnia nie ma lotow-slowa dyrektora lotniska! Jak nie ma lotow to po co lotnisko?po co dyrektor ds marketingu a tym bardziej jego zastepca? Ten wywiad kompromituje idee portu lotniczego.Moze zamiast oprowadzac dzieci po lotnisku trzeba promowac lotnisko na swiecie zeby ktos chcial tu latac.Panie Muszynski prosze ustawic marketing (jak juz musi byc )to zeby przynajmiej nie szkodzil! Sam Rzecznik wysyarczy bo jest bardzo akuratny i nie opowiada bzdur,ma moj szacunek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Pewnie przypadkowe zdjęcie jakichś pasjonatów lotnictwa bo jakiś rusłan przyleciał czy coś... przyszli popatrzeć na jakiś duży samolot. Ale jak zwykle dziennikarze sieją popłoch dodając teorię z kosmosu o tym, że wycieczki... a co tam oglądać? Barak z bocianem jako logo i asfaltowy pas... żeczywiście... olaboga, zapisy.... nie rozśmieszajcie mnie bo mam zajady....
Naucz się najpierw pisać żałosny krytykancie i pokaż światu na co cie stać.Co tu jeszcze robi taki "geniusz"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gb napisał:
atrakcja na wsi..., a nowo otwarty szalet na Podzamczu też z zwiedzacie? poproście zdrojkowskiego, on tam też was oprowadzi, żałosne, w muzeum pewnie ani razu jeden z drugim w życiu nie był, ale lotnisko zwiedza......
nie oceniaj ludzi swoją miarą. Jeden idzie do kościoła, inny do hipermarketu, inny chodzi do muzeum i w kółko ogląda ten sam eksponat, a inni idą zobaczyć lotnisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsze skojarzenie do zdjecia - Nowy Majdanek? A tak na serio to może się okazać że zarabianie na wycieczkach bedzie głównym źródłem dochodu tego miejsca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wschodzie wybudowali lotnisko,a dla zwiedzających to cudowne zjawisko. Świat na wschodzie się otworzył i lepsze warunki do podróżowania stworzył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwiekszym deb***izmem i pokazaniem kto tu rzadzi Polsce sa..... na parkingu lotniska PARKOMATY . W dniu odlotu Antonova bylem swiadkiem zabawnej scenki ..a mianowicie blokada szlabanu przy wyjezdzie z parkingu nie wiem o co kaman ale chyba kierowca zapomnial zaplacic za bilet i zakorkowal wyjazd na okolo 10 minut zrobil sie niezlu ogonek za nim ;-) Ps. No moze to unijjja dala taki prikaz zeby na parkingu lotniska na ktore przylatuje 2 samoloty dziennie ustawic na parkingu parkomaty ;-) zenada .... tam nawet nie ma gdzie zaparkowac w poblizu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po prostu parkomaty to masakra !!! super reklame sobie robicie !!! taras widokowy tez super !!! ps.za siatka obluga lotniska tez mogla by byc milsza:( nie wiem czy zdecyduje sie jeszcze leciec do lublina czy z lublina ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
historyk sztuki napisał:
Współczuję komentującym.Zero radości życia.Sfrustroiwane małe ludziki.Tez pojadę na lotnisko,a muzeów naoglądałem sie tysiące i kolejne tysiące jeszcze obejrzę
radość życia-zwiedzanie lotniska? dworce autobusowe też zwiedzasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nice napisał:
radość życia-zwiedzanie lotniska? dworce autobusowe też zwiedzasz?
zapewne pan "historyk sztuki" zwiedza takze wiaty przystankowe... też w koncu terminal komunikacyjny ludzie o co chodz?, przeciez to śmieszne. lotnisko to środek do uprawiania turystyki, a nie cel sam w sobie!!! a poza tym, jeszcze długo nie pojadę do Swidnika, bo najbliższe lotnisko, z którego pare razy w miesiącu latam w interesujących mnie kierunkach to Rzeszów, a jeździć tylko po to, żeby "obejrzeć"... pliz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylismy w ostatnią niedziele z dzieckiem na lotnisku.PUSTO.Na terminalu kreciło sie kilka osób też pewnie przyjezdnych z Lublina.Dojazd fatalny .Niedziela- Lotnisko śpi.Czekamy na wiosne może i lotnisko się obudzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba najlepszy kometarz http://youtu.be/v5C2kh7SvNI?t=9s
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
D-E-B-I-L-E Naprawce trzeci Świat. To jak dzieci afrykańskie biegnące za samochodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...