Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

LSM: Drzewo spadło na dwa samochody

Utworzony przez Bombello78, 23 lipca 2013 o 18:21 Powrót do artykułu
Przyczyną przewrócenia się drzewa był jego zły stan. Zgłoszono to około miesiąca przez Straż Miejską do ZDiM ale temat olano a mój samochód dostał konarem Jest jeszcze jedny świadek który przeszedł pod tym drzewem ułamek sekundy wcześnkej. Dobrze że tylko samochód oberwał a nie człowiek. Pozdrawiam.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przyczyną przewrócenia się drzewa był jego zły stan Straż Miejska wysłała zgłoszenie do ZDiM około miesiąca temu (Informacja od SM). Z informacji wiem że przed samym przewróceniem się drzewa przechodził przechodzień który miał dużo szczęścia, dobrze że ucierpiały tylko samochody. Pozdrawiam.
0
Za uszkodzone auta powinien zapłacić pracownik,który otrzymał zgłoszenie od SM i nie podjął żadnych działań w tej sprawie/zabezpieczenie lub wycinka/.
0
Jakiej marki jest drzewo, które uszkodziło lancię i chryslera? A z wysoka to drzewo spadło?
0
Przyczyną przewrócenia się drzewa był jego zły stan. Zgłoszono to około miesiąca przez Straż Miejską do ZDiM ale temat olano a mój samochód dostał konarem Jest jeszcze jedny świadek który przeszedł pod tym drzewem ułamek sekundy wcześnkej. Dobrze że tylko samochód oberwał a nie człowiek. Pozdrawiam.
Ze zdjęć wynika, że konar nie jest jakiś obumarły, więc jaki zły stan?? Od dwóch dni wieje silny wiatr, a to ma zawsze wpływ na takie zdarzenia.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: