Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nie szowinista napisał:
Jeżeli masz duszę "brudasie" to ją oczyść i używaj pochodni ,kapturów i innych pomocnych insygni w bliskim sobie gronie tych nadgniłych pseudodemokratopatriotów.
POTRZEBNE JEST GLEBOKIE OCZYSZCZENIE,to mowie ja POCHODNIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZORRO napisał:
U CIEBIE CIULU BEDZIEMY W NOCY
Pies dlatego szczeka,bo się boi,w nocy będziesz leżał w swojej melinie, a obok ciebie twoje pół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie szowinista napisał:
Pies dlatego szczeka,bo się boi,w nocy będziesz leżał w swojej melinie, a obok ciebie twoje pół.
Juz cie CWELU nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby idea pojednania braci żydowskich i katolików ,której propagatorem był śp.Arcybiskup nie została gdzieś po drodze zatracona.Pozostaje mieć nadzieję,że nowy pasterz kościoła lubelskiego będzie kontynuował to wielkie zadanie........!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zerwi kaptor napisał:
Juz cie CWELU nie ma.
Ciekawy gryps wiadomo z jakich żródeł i zza ilu krat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie szowinista napisał:
Ciekawy gryps wiadomo z jakich żródeł i zza ilu krat.
Jude ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pochodnia napisał:
Jude ???????
Mały Kubuś mówił:"Ten Leksio to Dupek"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie szowinista napisał:
Mały Kubuś mówił:"Ten Leksio to Dupek"
ty jestes ten ICEK od GOLDMANA???? wszyscy tu wracacie???? kto tam zostanie,jak wszyscy tu zjedziecie ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanko !.Jeśli żydzi są tacy wspaniali ,a Polacy robią im krzywdę.To proszę powiedzieć dlaczego na Bliskim Wschodzie Iran i inne państwa nie cierpią żydów i całego Izraela?I nie jest tam wykluczona nowa wojna.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moszek napisał:
Mam pytanko !.Jeśli żydzi są tacy wspaniali ,a Polacy robią im krzywdę.To proszę powiedzieć dlaczego na Bliskim Wschodzie Iran i inne państwa nie cierpią żydów i całego Izraela?I nie jest tam wykluczona nowa wojna.?
Żywego Żyda z bliska zobaczyłem jakieś 10 lat wstecz jak byłem na Majdanku i spotkałem wycieczkę z tego Państwa ,na ogół jestem tolerancyjny we wszystkim,nie mogę zrozumieć dlaczego po pierwszym wpisie zaczęto mi grozić.Dlatego kontynuję wpisy na forum,aby pokazać,że w polsce wystarczy mieć inne zdanie jak"GURU" i jest się na przegranej,proszę prześledzić wszystkie wpisy w tym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie szowinista napisał:
Żywego Żyda z bliska zobaczyłem jakieś 10 lat wstecz jak byłem na Majdanku i spotkałem wycieczkę z tego Państwa ,na ogół jestem tolerancyjny we wszystkim,nie mogę zrozumieć dlaczego po pierwszym wpisie zaczęto mi grozić.Dlatego kontynuję wpisy na forum,aby pokazać,że w polsce wystarczy mieć inne zdanie jak"GURU" i jest się na przegranej,proszę prześledzić wszystkie wpisy w tym temacie.
Szowinista-ty za miekki jestes,nie wytrzymujesz cisnienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antysemityzm to socjalizm idiotów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katolik napisał:
I? Przecież Jan Paweł II nazwał Żydów braćmi naszymi... co w tym bulwersować mogłoby "Polaka"???
Został delikatnie mówiąc przez żydów wykorzystany do ich PR-owskich działań. JPII chciał autentycznego dialogu opartego na prawdzie. Była to jednak chęć jednostronna która w sposób perfidny została podłapana przez plemię żmijowe nie przepuszczające żadnej okazji by obrócić to w zysk. Jedyne co zostało z tego osiągnięte to przyśpieszenie procesu destrukcyjnej infiltracji żydomasońskiej w Kościele w imię tzw "dialogu ekumenicznego" będącego de facto żydowskim dyktatem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Oby idea pojednania braci żydowskich i katolików ,której propagatorem był śp.Arcybiskup nie została gdzieś po drodze zatracona.Pozostaje mieć nadzieję,że nowy pasterz kościoła lubelskiego będzie kontynuował to wielkie zadanie........!!!
Chciałbyś powrotu żydowskich handlarzy, lichwiarzy, zdemoralizowanych fabrykancików? Poucz się prawdziwej historii, zapytaj tych, którzy pamiętają (choć jest ich już niewielu) a dowiesz się dlaczego dialog Polsko-żydowski to utopia. Nie ocenia się książki po okładkach. To co żydzi mówią oficjalnie wraz z opłaconymi gojami - prostytutkami jest psu na budę... To przebiegłe żmije.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jędrzejak napisał:
antysemityzm to socjalizm idiotów
Antysemityzm jest zdrową reakcją społeczeństwa wobec żydowskiej dyktatury, złodziejstwa i zepsucia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie ma definicji "Żyda" a narod wybrany juz przestał być 2000 lat temu Istotnie najwyższe prawo Talmudów daje talmudycznie rasowemu "Żydowi" prawo wyboru tekstów świętych do uznaia za "słowa Boga żywego" zależnie od swych potrzeb czyli własciwie prawo do korzystania z wiary bez wiary własnej, czyli do pasozytniczego korzystania z wiary innych. Marks był formalnie jako niewierzacy filozofem nauki otwarcie pasożytniczej i mimo otwartego "antysemityzmu" był bratem w zydowskim wykorzystaniu wiekszości ale przez otwartą dyktaturę. Życiński otwarcie musiał wierzyć w zmartwychwstanie Chrystusa ale pod maska obiektywnej "nauki" uprawiał jej marksistowsko podobna filozofię systemu pasozytniczego życia. Izraelickie władze "żydowskie" odmówiły prawa obywatelstwa czyli prawa do żydowskiej narodowosci ksiedzu Pawłowskiemu , który nie tylko jako honorowy gość 14 Dnia judaizmu był również "bratem" abp Życińskiego (urodzil sie jako Hersz Gringer w Zamosciu)/ Więc to braterstwo "Żydów" z Życińskimjest dosyć skomplikowane.
co się czepiasz ! chrześcijaństwo to w gruncie rzeczy żydowska religia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak napisał:
Chciałbyś powrotu żydowskich handlarzy, lichwiarzy, zdemoralizowanych fabrykancików? Poucz się prawdziwej historii, zapytaj tych, którzy pamiętają (choć jest ich już niewielu) a dowiesz się dlaczego dialog Polsko-żydowski to utopia. Nie ocenia się książki po okładkach. To co żydzi mówią oficjalnie wraz z opłaconymi gojami - prostytutkami jest psu na budę... To przebiegłe żmije.
Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz. ONI już dawno tu są,a reszta powraca,bo gdzie indziej na świecie można tak DYMAĆ ludzi i robić TAKIE INTERESY jak nie w Polsce. Najlepszy okres właśnie powoli się już kończy. Wszelkie prywatyzacje,transformacje, to WODA NA MŁYN dla całego żydostwa w tym kraju.Najlepszy przykład z przed kilku dni z KGHM-em. Gdyby był nakaz chodzenia w jarmułkach i z opaską na rękawie jak każe tradycja, wtedy byś zobaczył jak mało Polski w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katolik napisał:
SZERZYCIEL ZAMIESZANIA I ZGORSZENIA. Odszedł TW filozof i mason. To istotnie wielkie zasługi !!!
Taki z ciebie katolik jak z koziej d..y trąba. Dlaczego światli ludzie uznali w osobie arc. Życińskiego WIELKIEGO CZŁOWIEKA, jakiś tam tępy oszołom to kwestionuje i na jakiej podstawie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZORRO napisał:
U CIEBIE CIULU BEDZIEMY W NOCY
Dlaczego nikt nie lubi Żydów? Bo to co mówią, ze każdy człowiek pochodzi od Boga a Żyd pochodzi od diabła. A diabeł ma swój charakter i cel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodak napisał:
Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz. ONI już dawno tu są,a reszta powraca,bo gdzie indziej na świecie można tak DYMAĆ ludzi i robić TAKIE INTERESY jak nie w Polsce. Najlepszy okres właśnie powoli się już kończy. Wszelkie prywatyzacje,transformacje, to WODA NA MŁYN dla całego żydostwa w tym kraju.Najlepszy przykład z przed kilku dni z KGHM-em. Gdyby był nakaz chodzenia w jarmułkach i z opaską na rękawie jak każe tradycja, wtedy byś zobaczył jak mało Polski w Polsce.
No ktoś tam ładną BUŁE zgarnął,ciekawe czy za nie długo całej firmy nie sprzedadzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...