Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska lista PO do Sejmu: Gąsior-Marek nadal jedynką, Mucha dwójką

Utworzony przez Zygmunt, 1 lipca 2011 r. o 08:14
W Lubelskim wygra PiS i to z miażdżącą przewagą. Ludzie mają dość obłudy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublinianin napisał:
GASIOR MAREK DALA BUKIET GRABARCZYKOWI BO ZALATWIŁ NAM OBWODNICE!!!KOŁKI JEDNE!!!JESLI TEGO NIE ZROZUMIELISCIE!!!A MUCHA POKAZUJE NOGI W TV!!!HAHA DO FILMOW WIADOMO JAKICH NIECH SPADA A NIE NA POSLA!!!
Jasne, załatwiła nam obwodnice. Bo przecież lublinianie nie płacą podatków i nam się kilka kilometrów drogi nie należy. Trzeba nam załatwiać kwiatami? Ja tej Pani nie osądzam ale irytuje mnie głupie gadanie w stylu ZAŁATWIŁA NAM - tak jakbyśmy nie odprowadzali podatków do budżetu państwa i przez to czekali jedynie na jakąś jałmużnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublinianin napisał:
GASIOR MAREK DALA BUKIET GRABARCZYKOWI BO ZALATWIŁ NAM OBWODNICE!!!KOŁKI JEDNE!!!JESLI TEGO NIE ZROZUMIELISCIE!!!A MUCHA POKAZUJE NOGI W TV!!!HAHA DO FILMOW WIADOMO JAKICH NIECH SPADA A NIE NA POSLA!!!
Widzę, lublinianinie że coś ci nie pasują nogi pani Muchy. Nie wiem czy jesteś już tak stary czy może innej orientacji ale tej nie politycznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Donald Tusk próbuje utrzymać równowagę miedzy grupą Grabarczyka i Schetyny. Podczas zarządu premier szukał porozumienia, lekko utrącał Grabarczyka, ale nie uderzył w niego mocno. Gąsior-Marek uznawana jest za zwolenniczkę Grabarczyka, ale zarówno Mucha jak i Karpiński to ludzie Schetyny. Zyskali też zwolennicy Schetyny w innych regionach" ... rozmowy panów przy whisky i kawiorze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potencjał intelektualny Pani Gąsior Marek jest wielkimi zgłoskami wypisany na Jej twarzy. Dobrze, że ja nie muszę głosować na lubelską listę PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dd napisał:
W Lubelskim wygra PiS i to z miażdżącą przewagą. Ludzie mają dość obłudy.
Obłuda to dopiero będzie - ale jak wygra PIS...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lola napisał:
Obłuda to dopiero będzie - ale jak wygra PIS...
przecież w naszym regionie z reguły to właśnie PIS wygrywa :/ może właśnie z tego powodu tu jest ciągle tak szaro i źle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w bieżących wyborach dam szanse Panu Hetmanowi - dobrze się zapowiada ten polityk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na koniec motto dla wszystkich!Kto jest największym wrogiem Polaka?-nie Rosjanin,nie Niemiec,nie Arab czy Żyd.,TYLKO NA WIEKI WIEKÓW DRUGI POLAK!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak napisał:
w bieżących wyborach dam szanse Panu Hetmanowi - dobrze się zapowiada ten polityk
noo bardzo dobrze, w sumie zielona swołocz ma sporo swoich ludzin i mało koryta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublin nie glosuje na muche!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to moze ta Pani Poseł od kwiatów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja głosuję na PSL. Jedyna partia która nie szerzy nienawiści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doctore napisał:
a ja głosuję na PSL. Jedyna partia która nie szerzy nienawiści
Za to najbardziej obłudna i fałszywa partia od dziesiątków lat przypinała się do wszystkich rządów od komunistów zaczynając więc i za ich rządów miała się bardzo dobrze czyli PZPR i ich ideologie im nie przeszkadzały po , Solidarność czy SLD-owskie rządy Kwaśniewskiego o Wałęsie nie wspominając choć wtedy zeszła z widoku ale robiła swoje czyli NIC to partia wyjątkowych i przebiegłych cwaniaków co to nie zaszkodzi jeśli nic nie traci ale i nie pomorze ! faktem jest że jedynym ich plusem to nie pamiętam aby wdawali się w pyskówki z innymi politykami czy ugrupowaniami oni nie mają szczególnych wymagań byle nikt nie wtrącał się im w rolnictwo oni tam są panami i zarządcami i tam tylko oni mają prawa do ogłupiania rolników z wiecznym starszym sikawkowym namoczonym w niejasne interesy ale wystarczy dobrze się im przyjrzeć by stwierdzić że nie oni !!!, bo to że nie szerzą nienawiści to zbyt mało by na nich głosować !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak napisał:
w bieżących wyborach dam szanse Panu Hetmanowi - dobrze się zapowiada ten polityk
JA TEŻ GŁOSUJĘ NA PANA HETMANA, MOJA RODZINA RÓWNIEŻ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
laka napisał:
JA TEŻ GŁOSUJĘ NA PANA HETMANA, MOJA RODZINA RÓWNIEŻ.
no to fajnie, jeszcze wyłącz razem z rodziną Caps Lock. Poza tym co on takie ma do zaoferowania? Jedyne, że go wszędzie pełno, ale konkrety jakieś to jak reszta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kilkunastu dni jest maksymalny wysyp postów popierających i wzywających do głosowania na Hetmana PSL-owca. Wszystkie są sztuczne i na milę śmierdzą zielonym pijarem. Nawet Maciek z "Klanu" nie uwierzyłby, że ktoś normalny smaruje sam z siebie pierdoły typu : "ja i moja rodzina zagłosujemy na Hetmana". Przypominam, że w 2010 był jakiś kandydat PSL-u na prezydenta Lublina. Wygrywał nawet prawybory internautów w "Dzienniku Wschodnim". W rzeczywistości zebrał promil głosów w dniu wyborów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuje psl-owi zmienić hasło wyborcze z "człowiek jest najważniejszy" na "mamy cie w du***". Chetnie opisze sposób rekrutacji jednego z zielonych na stanowiska urzędnicze w jednej z agencji rolniczych w lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A propo "człowiek jest najważniejszy". Czy ktos z Psl-u obecnego na forum napisze, co mieliscie na myśli?? Chętnie wysłucham odpowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz wszystko jasne dla zwolenników hazardzistów,że na pierwsze dwa miejsca nie głosujemy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...