Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska PO stawia na panie. Mucha pierwsza do Sejmu?

Utworzony przez KOLEGA, 29 stycznia 2011 r. o 13:56 Powrót do artykułu
Czyli może być głupio ale musi być pięknie. Sojego czasu tak rozumował Pawlak kiedy Ewę Wachowicz powołaywał na rzecznika rządu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No już u hazardzistów muchy zaczęły się ganiać.Ciekaw jestem dlaczego u nich najgorsi są w pierwszej piątce.Wszyscy wymieniani nic dla Lubelszczyzny nie zrobili.Wyniki ostatniej kadencji wykazują,że nasz region spadł na ostatnie miejsce we wszystkich wskażnikach.I tak się dziwnie skŁada,że odpowiedzialni za ten stan są w PO nagrodzeni wystawianiem na poczatku listy wyborczej.Może chodzi o sciągnięcie Polski na dno i takich specjalistów sciąga się do centrum zarządzania!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest równouprawnienie-same panie o to walczyły.Pierwsze miejsca winny być dla tych którzy coś robią-zrobiły dla tego regionu.Liczą się uczynki nie płeć i uroda.Mieszkańcom z tego miejsc pracy i chleba nie przybędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No przykro mi jesli marek gasior i mucha beda startowac to nawet jesli mnie pod prad wezmiecie to ja, moja rodzina i wszyscy znajomi nie zaglosujemy na PO. Przeciez one sa najwieksza kompromitacja lubelszczyzny od 89 roku. Szkoda, bo po decyzji Tuska w sprawie S17 myslalem ze PO zmadrzalo i wystawi na listach madrych ludzi, ktorym Lubelszczyzna lezy na sercu. marek gasior i mucha my naprawde juz wam dziekujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby Pruszkowski nie zmarnował 8 lat lublina mielibymy jak rzeszów autostradę, inwestorów i poszlibyśmy do przodu. A tak lublin przejadł boom gospodarczy i nie osiągnął nic. A wasilewski dobił gwóźdz do trumny. Co do Żuka to jak narazie prezentuje się 100 razy lepeij niż dwaj poprzedni.Pokazuje np w swerze s-17 że można lobbować. Żuk traktuje lublin jak miasto wojewódzkie...pruszkowski jak wsamrasną mieścinę bez dróg, przemysłu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha, Gęsior? Jakby była na 1 miejscu, to Platforma nie zdobyłaby w Lublinie 5%! Bukietowa w ogóle sprawia, ze nie będę głosował na tę partię. Lepiej niech układa wiązanki dla Czarka lub innych nieudaczników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli na tak wysokich miejscach będą panie Mucha i Gąsior Marek to PO może zapomniec o moim głosie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co oddacie władze kaczyńskim i będziemy dalej babrać się w smoleńsku, szukać układów i agentów. Zamaist budować drogi, robić inwestycje. Platforma jest jaka jest a macie kogoś lepszego???Głosowanie dziś na kaczyńskiego który oskarża pół polski o śmierć ludzi w smoleńsku jest dla polski katastrofą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAHAHA ! Pani mucha może i wygląda ale sexi już moim zdaniem na pewno nie jest bo do tego trzeba czegoś więcej niż urody.Ja również chciałbym wiedzieć czym się pani poseł wykazała?! Nie przypominam sobie jej sukcesów ani małego ani spektakularnego , więc o co chodzi?! To jakaś KPINA ! ŻART ! Mam Cie w DoooPie Pani poseł,U sialalalalala nakarm świnie , wydój krowy i spier***aj !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli magda gasior marek i mucha beda startowac w wyborach to PO nie ma co liczyc na moje poparcie. Drugi raz nie zmarnuje swojego glosu. Oto m.in rezultat waszej 4 letniej pracy - Spadlismy na ostatnie miejsce pod wzgledem zarobkow nie mowiac juz o bezrobociu na lubelszczyznie. Podczas kiedy mieszkancy lublina walczyli o s17 mucha siedziala cicho, magda gasior marek wreczajac kwiaty grabarczykowi skompromitowala sie do konca. I wy "poslanki" jeszcze macie czelsnosc pokazywac sie ludziom, nie mowiac o starcie w wyborach????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
f napisał:
i co oddacie władze kaczyńskim i będziemy dalej babrać się w smoleńsku, szukać układów i agentów. Zamaist budować drogi, robić inwestycje. Platforma jest jaka jest a macie kogoś lepszego???Głosowanie dziś na kaczyńskiego który oskarża pół polski o śmierć ludzi w smoleńsku jest dla polski katastrofą
Dalej PO ieraj platforme, a jutro obudzisz sie w Rosji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianoitaliano napisał:
Widze, że nieogarnięty jesteś max. Komisja Przyjazne Państwo to niewypał. Ta komisja nic nie zrobiła, ciężko podać choc jedną rzecz, która została załatwiona przez tą komisje. Natomiast często pokazywana była w mediach ze względu na dziwactwa Palikota, pokazywanie sztucznego penisa, świńskiego ryja...I ty sie na to nabrałeś, zobaczyłeś, ze często pokazywano tą komisje w tvnie i uznałeś, ze "zrobiła wiele". Udało sie S17? Owszem, udało się zabranie pieniędzy kolei. Zima sie skończyła, wiec tusk uznał, że teraz dobrze dać pieniądze na S17, a za rok, w zimie znowu pociągi będą sie psuć, jezdzić zapełnione i powtórzy sie sytuacja z tego roku ale już będzie PO wyborach, a lubelszczyzna zaglosuje na PEŁO. Kolejna kwestia - majstrowanie przy emeryturach. W OFE są konkretne pieniądze, w ZUSie są tylko liczby, a pieniądze są w budżecie państwa ciagle w obiegu. Thusk zadłużył nas na 55% a moze i więcej. Jak Państwo Polskie zbankrutuje, ile będą wynosić emerytury? A Thusk chce, aby Polacy oszczędzali na emeryturę w zusie. Co jest bezpieczniejsze? Niezadłużone instytucje finansowe, czy bardzo zadłużone państwo polskie? A w sprawie Rosji i Smoleńska: Czy słyszałeś, zeby rosjanie przyznali się kiedykolwiek, ze jakas katastrofa wynikała z wad ich produktów? Czy słyszałeś, zeby przyznali sie do czegokolwiek Wiadome jest, że rosjanie nie przyznają się, ze Tupolew miał jakąś wadę, czy że oni zawinili w kwestii naprowadzania samolotu. Ale Tusk ma w koncu "pełne zaufanie do strony rosysjskiej" i efekty tego są takie, ze niszczony był wrak samolotu, wspomniany wrak dalej jest u rosjan i szybko go nie oddzadzą, czarnych skrzynek też nie mamy. Jaka jest odpowiedz jerzego millera? Czepiacie się, my prowadzimy wlasne sledztwo. Jak pytam sie mozna prowadzic sledztwo nie mając dostępów do dowodów, albo mając dostęp do tych materialów, które udostępnila nam strona będąca podejżana o wywolanie tej katastrofy? I ostatnia rzecz: mamy wspaniale, partnerskie stosunki z Niemcami. Żaden Jarek Kaczynski nami nie rządzi, nie przynosi wstydu w europie, to dlaczego niemcy blokują za rządów thuska dotację UE do polskiego gazoportu? Dlaczego niemcy blokują dostęp do portu w Świnoujściu?(nie chcą zgodzic się na wkopanie rury gazociągu Nord Stream) W koncu mamy partnerskie stusunki z niemcami wypracowane przez Donka. Jarek ma pojęcie o zarządzaniu państwem, jest doktorem nauk prawnych. Thusku, i Komorowski są "historykami"poprostu skonczyli studia, chociaż Komorowski mówiąc w USA o bigosowaniu pomylił sie z datą pierwszego liberum veto o 200 lat. taki z niego historyk.
Piszesz takim bełkotem, że trudno Cię zrozumieć. Jad się wylewa z tej wypowiedzi, że szkoda gadać. Czy ja piszę, że jestem za PO? Twojemu Jarkowi też można wytykać 1000 różnych głupot i zmian swoich poglądów (może brał proszki jak śpiewał hymn? ) Poczytaj sobie o długach państwowych w Europie. Zobacz np. jaki osiągnęła Wielka Brytania i sprawdź jak to się ma do poziomu życia. Normalne jest, że trzeba inwestować by te inwestycje się kiedyś zwracały w postaci rozwoju gospodarczego. Sprawdź kto był przeciwko reformom emerytalnym - jak osoba, która była przeciwko teraz mówi, że OFE jest ok? Co do Rosji - nie znasz się widać wcale na życiu - Prosty przykład: Rosja w 1939 spiskowała z Niemcami. Szykowali się mimo to na atak na Niemcy ale Niemcy ich ubiegły, dlatego tak szybko zdobyli tak wielkie tereny (Rosja nie była przygotowana do obrony, ponieważ szykowała atak). A na koniec co? Rosja wyzwoliciel? Rosja zagarnia sobie tą część Europy, bo Churchill chciał spokoju a Roosevelt był na silnych środkach przeciwbólowych i nie kontaktował? I co z tego wyszło? Czy wierzysz w to, że takie mocarstwo pozwoli sobie na strzały we własne stopy? To tak jakby USA przyznała się, że atakowała Irak tylko ze względu na ropę. Taka jest polityka. Nigdy nic nie jest białe albo czarne. Palikot i jego "wybryki" - umiesz interpretować pewne sprawy? Jak Pis gadało na lewicę? Ciągle tylko, że komuniści itp. Dlatego np. ta koszulka "jestem gejem z sld". Takie panują stereotypy i on to piętnował. Wiadomo, że zależało mu na popularności ale jako jeden z niewielu żyje za swoje a dietę oddawał na dom dziecka. Nie wspomnę nawet wypowiedzi Jarka, który za cenę poparcia Napieralskiego w drugiej turze wyborów zaczął nazywać SLD lewicą. Co do pieniędzy z kolei - wiesz, że te pieniądze by przepadły, bo kolej ich nie potrafi dysponować? Jeżeli tego nie widzisz to pewnie wierzysz, że Jarek zrobiłby lepiej:D W PKP dzieje się źle i to wie każdy. Myślisz, że Państwo ma coś do tego? Dlaczego w spółkach PKP jest aż 60 prezesów? Taka jest mentalność Polaków, chcących się nachapać za wszelką cenę! Każda budowa, nawet 10 kilometrowego odcinka, "musi" mieć kilka osób zarządzających. To nie jest kwestia państwa tylko mentalności. Wystarczy pojechać do Norwegii czy Szwajcarii, żeby zrozumieć co mam na myśli! Widać, że dałeś się wciągnąć w spiralę nienawiści PO<>PIS i to Cię zgubi. Popatrz globalnie na rynek i pomyśl. Ja już się nie łudzę, że będzie u nas lepiej z prostej przyczyny - ciągłe afery (wcale nie tylko na wysokich szczeblach), ciągła fuszerka (drogi robione na odwal, materiały wywożone na lewo z budowy), myślenie tylko o własnym zysku (patrz: ostanie pomysły z żywnością) i ciągłe kolesiostwo (masz kogoś w rodzinie to masz pracę). Głównym problemem w Polsce jest brak poszanowania Państwa i pracy! Nigdy nie będzie dobrze, gdy dalej traktuje się pracę na zasadzie "nie moja sprawa, nie moje pieniądze, nie ja tego będę używał, po co komu tyle piachu? Nikt nie zauważy jak to wezmę.. Przecież inżynier się pomylił... tyle betonu lało się na trasę na czołgi a nie na Kraśnicką , jestem urzędnikiem i jestem chamski, praca na 8 a zaczynamy o 9 " Mam nadzieję, że kolejne pokolenie zrozumie, że pracuje nie tylko dla siebie ale dla swoich dzieci i przyszłych pokoleń! Szanujmy siebie i szanujmy NASZE Państwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasta przyjazne dla biznesu - prestiżowy ranking FORBES.PL (lipiec 2010) 1.Wrocław 2.Gdańsk 3.Poznań 4.Kraków 5.Rzeszów 6.Warszawa 7.Białystok 8.Toruń 9.Kielce 10.Katowice 11.Gorzów Wlkp. 12.Bydgoszcz 13.Zielona Góra 14.Łódź 15.Opole 16.Olsztyn 17.Lublin 18.Szczecin Ale PO rozwija się świetnie. Posłanka Joanna Mucha (lat 33) stała się celebrytką w tabloidach, a młodziutka Magdalena Gąsior-Marek (lat 27), czyli "bukietowa" to kiedyś na mównicę weszła ? Gdzie jej wystąpienia, interpelacje, zapytania ? Jak te 2 panie walczą o "metropolię" Lublin, gdzie wrony zawracają ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE TA MUCHA JEST PUSTA,:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...