Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska prokuratura wnioskuje o areszt dla marszałka woj. podkarpackiego

Utworzony przez nie pojmuję, 24 kwietnia 2013 r. o 14:45
Powiedzcie mi, bo w głowie mnie się to nie mieści. Co kieruje takim człowiekiem który wydawałoby się ma wszystko: pieniądze, pozycję, perspektywy do brania łapówek? Czy to jest tylko bezdenna głupota, chciwość, poczucie bezkarności? Jak można tak ryzykować mając wszystko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie PSL zamiecie wszystko pod dywan, jak zwykle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie pojmuję napisał:
Powiedzcie mi, bo w głowie mnie się to nie mieści. Co kieruje takim człowiekiem który wydawałoby się ma wszystko: pieniądze, pozycję, perspektywy do brania łapówek? Czy to jest tylko bezdenna głupota, chciwość, poczucie bezkarności? Jak można tak ryzykować mając wszystko?
Kwestia mentalności i poczucia bezkarności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie pojmuję napisał:
Powiedzcie mi, bo w głowie mnie się to nie mieści. Co kieruje takim człowiekiem który wydawałoby się ma wszystko: pieniądze, pozycję, perspektywy do brania łapówek? Czy to jest tylko bezdenna głupota, chciwość, poczucie bezkarności? Jak można tak ryzykować mając wszystko?
Jak dolna głowa rządzi górną głową,to rozum obiera ścieżkę dochodową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie w Zarządach Województw chronieni przez układy partyjnych sejmików przeginają w samowoli, są nieskutecznie kontrolowani społecznie, dlatego prywata i własne chciejstwo doprowadza ich do zaniku wszelkich moralnych zasad a rutyna gubi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie pojmuję napisał:
Powiedzcie mi, bo w głowie mnie się to nie mieści. Co kieruje takim człowiekiem który wydawałoby się ma wszystko: pieniądze, pozycję, perspektywy do brania łapówek? Czy to jest tylko bezdenna głupota, chciwość, poczucie bezkarności? Jak można tak ryzykować mając wszystko?
Żadna tam głupota, tylko zwykła tradycja bizantyjskiej kultury, w której żyjemy, tak każe postępować ludziom władzy. Bóg dał ręce aby brać! Jakie tam ryzyko? Czy ktoś mu coś zabierze? Co wziął to już jego i nikt mu tego nie wyrwie! Że się wydało? Raczej z zazdrości konkurencji, a nie w wyniku sprawnego działania organów, które stoją na straży trele duperele. Właśnie na tym polega "prawdziwa" władza - móc więcej niż ustawa przewiduje. Nie bój się, już mu tam krzywdy nie zrobią. Że jakieś tam śmieszne kary; rok w zawiasach, itp? A ile to będzie jeszcze się ciągnęło? Władza ma swój urok, którego rąbek tajemnicy właśnie trochę uchylono. Oczywiście nie za dużo, co by całkiem swojego autorytetu nie straciła. W swoim środowisku ów marszałek autorytetu nie straci, będą mu współczuć, że trochę pecha miał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt ważny napisał:
Żadna tam głupota, tylko zwykła tradycja bizantyjskiej kultury, w której żyjemy, tak każe postępować ludziom władzy. Bóg dał ręce aby brać! Jakie tam ryzyko? Czy ktoś mu coś zabierze? Co wziął to już jego i nikt mu tego nie wyrwie! Że się wydało? Raczej z zazdrości konkurencji, a nie w wyniku sprawnego działania organów, które stoją na straży trele duperele. Właśnie na tym polega "prawdziwa" władza - móc więcej niż ustawa przewiduje. Nie bój się, już mu tam krzywdy nie zrobią. Że jakieś tam śmieszne kary; rok w zawiasach, itp? A ile to będzie jeszcze się ciągnęło? Władza ma swój urok, którego rąbek tajemnicy właśnie trochę uchylono. Oczywiście nie za dużo, co by całkiem swojego autorytetu nie straciła. W swoim środowisku ów marszałek autorytetu nie straci, będą mu współczuć, że trochę pecha miał.
A SEX na marszałkowskim biurku ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten na Podkarpaciu a w Lubelskiem Sławomir Zygo - kolejny PSL-owski bohater obyczajowy Świetna partia - pamiętajmy o nich przy wyborach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...