Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
same prostaki na tym forum... jak o ufo pisali to nikt nie napisal zeby sie dp psychiatry zglosic a jak dziewczyna cos sensownego napisala to od razu..
Sami idioci na tym forum, piszą bzdury nie zwracajac uwagi na to, że rodzina Marka czytajac te bzdety o pobieraniu organów czy ufo, dodatkowo cierpi. Dla was to moze dobra zabawa w detektywów od siedmiu boleści ale dla bliskich osoby zaginionej to prawdziwy dramat, więc zamilknijcie raz na zawsze zanim napiszecie kolejną głupotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi też jest smutno bo wyszło tak że mam kompletną znieczulicę i sobie pisze co mi przyjdzie do głowy, tylko że napisałam to co ciągle slysze od wszystkich na około... Też bym sie cieszyła gdyby nagle pojawił się artykuł z nagłówkiem że go odnaleziono..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Migotka napisał:
Mi też jest smutno bo wyszło tak że mam kompletną znieczulicę i sobie pisze co mi przyjdzie do głowy, tylko że napisałam to co ciągle slysze od wszystkich na około... Też bym sie cieszyła gdyby nagle pojawił się artykuł z nagłówkiem że go odnaleziono..
I bardzo dobrze. Gdybyś nie słuchala głupich plotek i nie powielała ich to teraz nie byłoby ci smutno. Trzeba czasami robić uzytek z tego co ma się pod czaszką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja juz sie nie udzielam na tym forum bo brak mi slow na to co ludzie pisza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja juz sie nie udzielam na tym forum bo brak mi slow na to co ludzie pisza. bo wcale mi nie jest smutno z powodu glupich plotek bo na kazdym forum pisza to samo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okolice ulicy Głębokiej i Wileńskiej i położone obok tereny powojskowe.to jest dosyć niebezpieczny region. To tam powiniem być w 1 kolejniości monitoring. Tamtędy chodzą studenci m.in. z wydziału geografii i Artystycznego.... Mi osobiście jakieś 4 lata temu tam telefon koleś jakiś wyrwał telefon z reki- nawet go nie widzialam, a mojemu znajomemu w biały dzien droge zastąpili i grozili z nożem żeby im telefon i kasę oddał.... Poza tym tam są ciemne kszary, nic nie widać i jakies ruiny- jak ktoś sie zapałęta to kto wie - można i w podpiwniczenie tych ruin wpaśc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...