Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelski ZUS zaprasza na kolejną sobotę z abolicją

Utworzony przez Gość, 22 lutego 2013 o 21:41 Powrót do artykułu
tu umarzają składki a mnie pieprzą, że nie wypłacą emerytury bo nie mają pieniędzy, pieprzony kraj, uczciwym zabiera
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Właśnie też tego nierozumiem. Skoro ktoś ma działalność to logiczne, że powinien płacić składki- skoro nie stać go, to znaczy, że prowadzi nierentowne "koromysło" a nie działalność. Miałam przez kilka lat malutką firmę i nie wyobrażam sobie nie płacenia skłądek, lub zalegania z wypłatami pracownikom, podpisywania fikcyjnych umów śmieciowych, itp. Z tego wniosek, że w naszym Państwie takie małe firmy muszą tyrać na nieudolność i "przekręty" innych. Wiedząc o takich działaniach wolałabym dawać premie (uczciwie wypracowane) swoim pracownikom niż opłacać składki....
0
W lubelskim ZUSie są zatrudnienie jako lekarze orzecznicy ludzie bez żadnej wiedzy merytorycznej.Często okulista orzeka o chorobie reumatycznej.Czy ich kwalifikacje są w jakiś sposób weryfikowalne?Działalność tego gremium wzajemnej masturbacji,ich niewątpliwe osiągnięcia w dziedzinie uzdrawiania chorych można porównac tylko z ich genetycznymi protiplastami jakimi było bez żadnej wątpliwości Gestapo.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: