Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie uczelnie rejestrują kandydatów na studia. Jakie są limity?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 maja 2016 r. o 11:41 Powrót do artykułu
Uniwersytet Medyczny mógłby przyjąć jeszcze kilkanaście lub kilkadziesiąt dodatkowych osób na kierunek lekarski. Bardzo brakuje lekarzy. Nadchodzi ogromna luka pokoleniowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę dziwi mnie to rozdrobnienie kierunku studiów. Chłodnictwo i klimatyzacja? Przecież to typowa specjalizacja na kierunku inżynieria środowiska. Kierunku, który pozwala na uzyskanie uprawnień projektowych, budowlanych. Rozumiem, że chodzi o to, żeby przyciągnąć potencjalnych studentów, ale to dla mnie trochę bez sensu. (Dodam tylko nie nie jestem związany z kierunkiem IŚ ani studiami inż.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I gdzie ma ich kształcić? Myślisz o systenie wieczorowym lub nocnym??? Przecież akurat dla tego kierunku potrzebne są najpierw pracownbie z indywidualnymi stanowiskami dla każdego studenta, a potem możliwość praktyk w klinikach, w których już obecnie są tłumy studentów! Przyjdź, zobacz, jaki panuje tłok na korytarzach... A pacjenci? Wiesz jacy są "zadowoleni", gdy odpytuje ich i obmacuje kolejna grupa studentów? To są naprawdę drogie i wymagające studia! Już 15% więcej oznacza tłok wszędzie... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
34 kierunki, które uczą wszystkiego i nic. I co można potem dalej zrobić z takim wykształceniem? Warto na pewno idąc już na studia wiedzą, co się będzie chciało robić potem, żeby maksymalnie wykorzystać czas na uczelni. Mi w sprecyzowaniu swoich przyszłych planów pomogli doradcy z GVeducation. pl Wam też polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem z lublina, ale studiuje w wiekszym i bardziej perspektywicznym miescie - Wrocławiu finanse na wsb juz na studiach drugiego stopnia i nie zaluje - swietna atmosfera na uczelni no i bardzo imprezowe miasto ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie Gdańsk to było zawsze miasto w którym chciałam studiować i udało się, aktualnie staram się o przyjęcie na studia II stopnia na wsb, mieszkam też na miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że ja mieszkam daleko od fili Wyższej Szkoły Bankowej a dokładnie w Białymstoku a interesuje mnie kierunek Zarządzanie kryzysowe które jest w ofercie WSB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...