Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
40 tysięcy pracodawców w lubelskim-kto to pisał widać,że nie ma pojęcia o czym pisał.Taki populistyczny tekścik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A potem dzwonisz do na infolinie dostawcy TV kablowej do domu z pytaniem o dostępność sygnału w Biłgoraju a w odpowiedzi konsultant zadaje Ci pytanie jak to się pisze i czy Biłgoraj to państwo bo nie wie, w którą rubrykę wpisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w urzedzie pracy jakos ofert pracy dla polakow nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo rodakom trzeba by zapłacic,zatrudnic na etat,a Ukrainiec zatrudni się za śmiecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem po przeczytaniu ebooka, który w przedsprzedaży dostałem od mojego przyjaciela - http://bit.ly/1UCuGRt - zawiera mnóstwo porad i pomysłów na temat generowania dużych przychodów w internecie - od prostych zagadnień i historii do generowania stałego, pasywnego dochodu. Zacząłem już pierwszy etap prac i w ciągu pierwszych 3 dni od uruchomienia małego sklepu osiągnąłem dochód rzędu 2 tysięcy złotych. A to dopiero początek, bo zamierzam NAPRAWDĘ rozwinąć skrzydła! Chciałbym upowszechnić tą informację - gorąco polecam to wydawnictwo, bo jest tego warte!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co przyjeżdżają do pracy, to faktycznie w dużej mierze prości, bogobojni ,dobrzy ludzie. Chociaż jest kilka spraw w Archiwum X , gdzie prawdopodobnymi sprawcami zbrodni byli właśnie ludzie z obywatelstwem ukraińskim , ale to pewnie potomkowie banderowców, z którymi obecnie walczą powstańcy ( nazywani też separatystami) na wschodzie kraju !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nikt nie kontroluje w jakich warunkach i za ile i na jakie umowy są zatrudnieni ci pracownicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...