Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja całe 1000 bo tyle mi się należy przeznaczę na używki,a dzieci później jak coś w ogóle mi zostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze to jakaś mała pomoc. generalnie jednak idzie o to, że młody z dobrym kindybałem jest świadomy związku, który powinien być normalny przy płacy minimalnej 2 900 PLN na czysto. Nie lećcie ze mną w to, w co lecicie. Zresztą mniejsza o to. Wolę pomnik. Co mi po masce złotej, skoro rozpuszcza ją woda królewska. Wolę pomnik, choćby za 4 400 lat. Maria Curie-Skłodowska nie znała tragicznych w skutkach włsności swoich odkryć, więc jej wszystkie pomniki będzie okazale prezenował tylko jej przód. Z tyłu każdego pomnika Marii będzie przód człowieka zakręconego nieświadomie w odkrywanie, który zupełnie nie miał pojęcia o tym, co wyprowadzał z przesłanek. Jednakże po 400-tu latach jest jasne, że wcześniej jasne to być nie mogło. A więc za 400 lat, po kilku tysiącleciach. Zgoda? Nie przciwkuję. Ona miała męża, czyli melduję setę. Proponuję, by żaden pomnik nie był poświęcony tylko jednej osobie. Będziemy mieli więcej miejsca na budynki. ŚP. Pani Architekt na pewno by nie przeciwkowała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale brzydka pani na zdjęciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...