Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pomiary takimi " suszarkami" są nieważne ! Tylko frajerzy przyjmują mandaty za przekroczenie prędkości zmierzone takim sprzętem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile lat mają ci potencjalni mordercy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mówili, że to niezgodne z konstytucją....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świnie na górze - politycy wprowadzają debilowate prawo. psiarnia musi je respektować,a najgorzej dostaje się zwykłemu obywatelowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak można ufać policjantowi który . (on) nie może zastąpić sądu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ilu osobom dzisiaj ocalono życie i dano szansę bandytom na refleksję?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I słusznie. Jak widać przedział wieku to 20-27 lat. Najbardziej agresywni, nieodpowiedzialni, uważający siebie za swietnych kierowców. Jeszcze powinni wyłapywać tych co zmieniają pas wciskając się na siłę pomiędzy dwa auta nie włączając nawet kierunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętajcie, że jak Was skasują ręcznym radarem, to upewnijcie się czy to nie sławetna Iskra. Jeśli nie ma wyświetlacza z podglądem wizualnym "celu" to sprawa jest do podważenia. Tylko takie Iskry były ocenianie przez instytut który dopuszczał tech chłam do użycia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki Ch..J płakac łamiesz przepisy to jestes cwel i nie płacz jeden z drugim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo to obchodzi? Nigdy nie miałem prawa jazdy. Jeżdżę przepisowo. Nigdy nie miałem kontroli. 15 lat strzeliło jak jeden dzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wcale nie jest debilny przepis. W Niemczech przekroczysz w zabudowanym o 30 i już możesz na 3 miesiace pożegnać sie z autem. Jak wsiadziesz i cię dorwą drugi raz to już grubsza sprawa bo nie przedłużą ci o następn3 3 m-ce lecz od razu do aresztu idziesz na 3 miesiące. Dorwać gościa bez prawa jazdy nie jest trudno bo każdy radiowóz ma system wykrywania rejestracji i jeśli miniesz się tylko z policją już możesz się bać bo w systemie mają zapisany numer blach na którym zatrzymali prawo jazdy, jeśli kierowca będzie inny to tylko kontrola.   Polska właśnie poszla w dobrą stronę bo wyeliminuje z dróg prawdziwe zagrożenie, bo to na prawdę trzeba nazywać się debilem żeby jeździć po miescie wiecej o 50 km/h niż dozwolone. Kierowcy nie są sami lecz też są piesi, który przy kontakcie z samochodem, który jedzie już 60-65 nie ma szns na przeżycie.   Ogólnie mam to w czterech literach że mnie strolują idioci bez wyobraźni, bo takich nie brakuje i powinno zabrać się prawo jazdy dożywotnio a nie na 3 miesiące. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E tam, Jest jeden sposób na to wszystko. Trzeba zainstalowac w samochodach urządzenia GPS z mapami ograniczeń i automatycznie będą odcinały zapłon jeśli auto jedzie szybciej niż dozwolona. Mozna 10km/h marginesu dopuscic. Nie potrzebne będa fotoradary i suszarki a policja skupi się na wykroczeniach drogowych.   Tak będzie, to tylko kwestia czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomiary takimi " suszarkami" są nieważne ! Tylko frajerzy przyjmują mandaty za przekroczenie prędkości zmierzone takim sprzętem :)
Tak jest. Zgodnie z prawem pomiar jest ważny, kiedy urządzenie umożliwia identyfikację pojazdu. Innych urządzeń mogą sobie używać w ramach ćwiczeń. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...