Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Barwna elewacja szkoły budzi kontrowersje. "Proszę o zmianę kolorystyki"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 września 2016 r. o 10:22 Powrót do artykułu
Panie Marku brawo za odwagę! Niestety ludzi z dobrym gustem jest mało, ale trzeba walczyć! Nasze dzieci też należy uczulać na piękno przestrzeni! Nie wolno pozwolić aby codziennie oswajały się z widokiem pstrokacizny! Żyjmy z klasą i pięknie, wychowujmy nasze dzieci wśród estetycznych, dobrze zaprojektowanych i zbudowanych budowli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"świeżość", "optymizm".... buahahahah :D Nie dziwię się już że nasze miasta wyglądają jak wyglądają - zero wyczucia estetyki ludzie mają. Pieprznijcie jeszcze kolorowe kwiatki na całej elewacji (będzie jeszcze bardziej zachęcająco) a na dachu gigantyczną figurę pozłoconego krasnala ogrodowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piękną kolorową elewację mamy już na budynkach centrum onkologii rzeczywiście budzi to wielką świeżość i optymizm tylko skąd wzięło się kiedyś tyle krytycznych artykułów i komentarzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde za czasów nieboszczyki komuny wszystko było szarobure teraz poprzewracało się ludziom w głowach i zachciało się kolorowych elewacji więc mam apel PRECZ PRECZ i po wielokroć PRECZ z kolorowymi elewacjami w mieście wróćmy do starych i sprawdzonych kolorów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marku : spiepszaj pan!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No przecież tu nie chodzi o radosne barwy, tu jest SPISEK!! Wiadomo, KTO rządzi miastem, jakie wraże siły wbrew suwerenowi promują gender w barwach tęczy!! Jestem ciekawa, czy głupota będzie latać nad Berylową czy jednak elewacja z przymiotnikiem "lewacka" ostoi się w osiedlu, gdzie królować zaczyna emerytowana przewodnicząca rady miasta wsławiona procesjami z figurką Dzieciątka do szopki pod ratuszem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ściąć wysokie drzewa, bo zasłaniają Panu Markowi widok z okna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem jakie jest wykształcenie pana Marka - fachowca od projektowania. nie wiem czy śmiać się czy płakać. rewelacyjny projekt ale oczywiście zawsze muszą się pojawić jacyś malkontenci który coś nie pasuje do ich, jedynie słusznej wizji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Marek niech się pali ze wstydu. Architekt cebulowy co się zna na wszystkim i na niczym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy podoba ci się barwna kolorystyka szkoły przy ul. Berylowej? 80 %Tak, potrzebne są radosne kolory 16.52 %Nie, to nie pasuje do otoczenia 3.48 %Wszystko mi jedno Panie Marku jest pan w zdecydowanej mniejszości tak więc proszę się podporządkować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej w kolorach czerni oraz papieskich żeby księża mieli komfort nauczania :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mareczek architekt krajobrazu hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pstrokate kolorki to znak rozpoznawczy Ukraińców i Żydów, widzę że większa część forumowiczów to potomkowie tych nacji. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
W szarym i nudnym Lublinie coś kolorowego. Dobry pomysł
Pokaż gdzie ten Lublin jest szary i nudny, kolega z pisu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie , z po
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... napisał:
Pstrokate kolorki to znak rozpoznawczy Ukraińców i Żydów, widzę że większa część forumowiczów to potomkowie tych nacji.
Autorzy projektu pewnie nie mają żydowskie czy ukraińskie pochodzenia tylko peeselowskie - reprezentują bezguście i prymityw, że aż się płakać chce. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjątkowo ponure - zaproponowane przez tego "mieszkańca". Ale z kolei ten ni to żółty, ni to seledynowy - z projektu - wali równo po oczach... jakby go wyczyścić, było by lepiej. Dajcie słoneczny żółty np...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę radości w tym smutnym jak p...a mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest bardzo tandetne i brzydkie - - mam pytanie - co to za złośliwcy szpecą nasze miasto??????????? COZL WPROST STRASZY a teraz ta koszmarna szkoła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ma być miejsce dla dzieci a nie dom pogrzebowy, wschodnio polacy tak mają wszystko jest źle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...