Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Miast mogłoby ustosunkowac sie do dyrektywy ściekowej i uzbroić niektóre posesje w kanalizację a nie stawiają średniowieczne sławojki z których zapachy niosą się po dzielnicach.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a tam pierdołami się zajmujecie ...iluminacje są ważniejsze...
0
a tam pierdołami się zajmujecie ...iluminacje są ważniejsze...
0
UMCS ma pieniądze, chcą budować nowy akademik na Raabego to na kładkę nie mają? Jako mieszkaniec Lublina nie wyrażam zgody na takie rozdawnictwo publicznych pieniędzy!
0
Zamiast wydawać pieniądze na głupstwa radziłabym za przykładem Białegostoku podświetlić przejscia dla pieszych dla ich bezpieczeństwa bo na wielu ulicach latrnie bardzo słabo je oświetlają.
0
Remont kładki nad Smorawińskiego to strata kasy. Studenciaki i tak łażą dołem i wk..ją kierowców. Tu trzeba przebudować skrzyżowanie, a najlepiej zlikwidować przejście dla pieszych (oczywiście w takim przypadku należy zrobić i windę i podjazd dla wózków przy kładce - w stolicy można to i tu można... tylko, że "władza" anie nie czyta postów szaraczków, ani nie ma oleju w łepetynach). Pozdrawiam ZWT ;-)))
0
"Remont kładki nad Smorawińskiego to strata kasy. Studenciaki i tak łażą dołem i wk..ją kierowców. Tu trzeba przebudować skrzyżowanie, a najlepiej zlikwidować przejście dla pieszych (oczywiście w takim przypadku należy zrobić i windę i podjazd dla wózków przy kładce - w stolicy można to i tu można... tylko, że "władza" anie nie czyta postów szaraczków, ani nie ma oleju w łepetynach). Pozdrawiam ZWT ;-)))" zgadzam sie w 100%
0
Remont kładki nad Smorawińskiego to strata kasy. Studenciaki i tak łażą dołem i wk..ją kierowców. Tu trzeba przebudować skrzyżowanie, a najlepiej zlikwidować przejście dla pieszych (oczywiście w takim przypadku należy zrobić i windę i podjazd dla wózków przy kładce - w stolicy można to i tu można... tylko, że "władza" anie nie czyta postów szaraczków, ani nie ma oleju w łepetynach). Pozdrawiam ZWT ;-)))
CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM.To dotyczy kladki na Sowińskiego.
0
cyt. "...a najlepiej zlikwidować przejście dla pieszych...." Tylko ciekawe jak ktoś wtedy wyjedzie z Radziszewskiego?
0
Chodziło mi o Sowińskiego a nie Smorawińskiego; cóż, dawno nie byłem w mieście, w którym studiowałem ... ;)
0
Powinni przebudować Sowińskiego na 2 pasy bo nie da się miastem z południa na północ przejechać, już nawet nie mówię o godzinach szczytu, to normalnie trwa od rana do wieczora
0
Sowińskiego kładka priorytetem moim zdaniem oraz Narutowicza od Victorii do muzyczna/głęboka ok 800 metrów asfaltu. Dodatkowe kamery by było bezpieczniej.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: