Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin coraz mniej studencki. Studentów ubywa

Utworzony przez BRONISŁAW, 1 października 2012 r. o 14:40 Powrót do artykułu
co się dziwić, po co się męczyć i studiować w kraju bez perspektyw a zagranicą dyplom nie jest potrzebny liczą się umiejetności, a nie każdy nadaje się na studia techniczne. jeżeli z mgr przed nazwiskiem mam zmywać paltery lub stać za kasą albo zapierniczać na budowie to czy jest sens wydawać pieniądze swoje lub rodziców na naukę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin niestety nie daje możliwości absolwentom na późniejsze zatrudnienie w jakiejś firmie, bo w jakiej? Ludzie z dr jak się załapali do bogdanki to wolą tam pracować. Jak bym wiedział że taki problem z pracą mnie czeka po studiach to nie wybierałbym się na nie a na zmywaku za granicą zaraz po liceum bym zapierniczał i do tego czasu dorobiłbym się własnych 4 kątów jak i porządnego samochodu. Byle jakich studiów nie ukończyłem bo oprócz tytułu mgr mam również inż. Mam sporą wiedzę której nie mogę wykorzystać bo dzisiaj każdy pracodawca chce najlepiej absolwenta z 5 letnim doświadczeniem znającym perfekt chociaż trzy języki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po lubelskich uczelniach a raczej w ogóle w samym mieście Lublinie pracy niestety nie ma. Skończyłam uczelnię lubelską państwową i UW a pracy w lubelskim brak, w Warszawie pewnie by się znalazła, tylko to nie takie proste przenieść się z dziećmi i mężem, który ma tu pracę ...eh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja codziennie dojeżdzam, i wiele moich znajomych też, może dlatego taki poślizg:) hehe 20 tysięcy. Bo my jesteśmy na uczelni, a potem wracamy busem do domu do innego miasta:) I tak codziennie, mogli się pomylić w liczeniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujcie dalej na PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia napisał:
.... tylko to nie takie proste przenieść się z dziećmi i mężem, który ma tu pracę ...eh
Kasiu nie martw się, męża znajdziesz i w Warszawie, nawet kilku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...