Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Czym śmierdzi chów przemysłowy? (wideo)

Utworzony przez taki tam, 5 lipca 2009 o 00:36 Powrót do artykułu
uczczę tą akcje smacznym kotletem z pysznej cielęcinki ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
taki tam napisał:
uczczę tą akcje smacznym kotletem z pysznej cielęcinki ...
lepiej utnij sobie ten głupi łep
0
Kto chce,to niech je samą zieleninę-jak ta krowa.Ja jednak wolę bryzol i bitki wołowe.A swoją drogą ciekawe- jak krowa pierdnie to o ile zwiększy się ilość gazów cieplarnianych???
0
Ale ta animatorka wcale nie wygadała na wegetarinkę
0
Bo tak się składa że jest weganką ;]
0
Nie jedzmy roślin! Rośliny też mają uczucia i cierpią, gdy jes zrywamy! Kiedy zerwiemy wszystkie-kto będzie oczyszczał nam powietrze... ŻAL
0
xxc napisał:
Kto chce,to niech je samą zieleninę-jak ta krowa.Ja jednak wolę bryzol i bitki wołowe.
Ty natomiast jesz padlinę, jak sęp.
0
t0mash napisał:
Nie jedzmy roślin! Rośliny też mają uczucia i cierpią, gdy jes zrywamy!
Wiedza z zakresu szkoły podstawowej się kłania. Rośliny nie mają układu nerwowego więc trudno aby odczuwały cierpienie. Jeśli jednak boli Cię śmierć rośliny możesz spożywać owoce, orzechy i ziarna - roślinie nie dzieje się krzywda podczas ich zbioru.
0
nn napisał:
Ale ta animatorka wcale nie wygadała na wegetarinkę
Czemu? Wegetarianie nie są anemiczni, mogą mieć nieco ciałka. Super akcja. Uważam, że chów przemysłowy to niezłe g***
0
~Karol~ napisał:
Wiedza z zakresu szkoły podstawowej się kłania. Rośliny nie mają układu nerwowego więc trudno aby odczuwały cierpienie. Jeśli jednak boli Cię śmierć rośliny możesz spożywać owoce, orzechy i ziarna - roślinie nie dzieje się krzywda podczas ich zbioru.
A kolego zagadnienie 'ironia' znasz i wyczuwasz?
0
t0mash napisał:
A kolego zagadnienie 'ironia' znasz i wyczuwasz?
Chłopie nie pogrążaj się jeszcze bardziej bo to żenujące.
0
Treść artykułu, jak i wypowiedź mojego poprzednika pozwolę sobie pozostawić bez komentarza.. pozdrawiam ;]
0
~Karol~ napisał:
Ty natomiast jesz padlinę, jak sęp.
I jest mi z tym dobrze!Wolę jeść świeżutką "padlinę"niż jeść zielepastwo jak ta krowa na zdjęciu.SMACZNEGO!
0
xxc napisał:
I jest mi z tym dobrze!Wolę jeść świeżutką "padlinę"niż jeść zielepastwo jak ta krowa na zdjęciu.SMACZNEGO!
Ciekawe czy będziesz mówił smacznego w wieku 50-60 lat, gdy będziesz cierpiał na chorobę wieńcową, nadciśnienie, a może nawet nowotwór.
0
Znam pare osob co nie jedza mieska i maja problemy z anemia wiec cos jest na rzeczy,natury nie oszukasz,czlowiek to nie krolik.
0
miesozerca napisał:
Znam pare osob co nie jedza mieska i maja problemy z anemia wiec cos jest na rzeczy,natury nie oszukasz,czlowiek to nie krolik.
Na rzeczy jest Twoja niewiedza. To, że znam więcej osób bez ręki, niż z obiema rękami, nie oznacza, że na świecie jest więcej osób jednorękich! Poszukaj sobie badań na ten temat - anemia u wegetarian to mit na resorach! Żelazo, razem z witaminą C (która jest niezbędna dla dobrego przyswajania żelaza) obecne jest w wielu warzywach. A dla wszystkich niedowiarków, którzy twierdzą, że wegetarianie i weganie jedzą tylko trawę, polecam przyjrzeć się tej stronie: www.ciekawesniadanie.blogspot.com
0
miesozerca napisał:
Wszystko zależy od sposobu odżywiania, jak będziesz jadł np. tylko schabowe to długo nie pociągniesz. W diecie wegetariańskiej pożywienie musi być zbilansowane, kasze, ziarna, orzechy, warzywa, nabiał, rośliny strączkowe itd
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: