Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin doczekał się własnego maratonu ulicznego

Utworzony przez Juek, 31 maja 2012 r. o 19:00 Powrót do artykułu
Witam, 2.06.jeat bieg solidarności już 20 raz nie elegancko jest wbijać się w ten termin, ja pobiegnę w Świdniku a przebiegłem juz 5 maratonów (Warszawa, łódź) i bardzo chętnie pobiegłbym w maratonie w swoim mieście ale nie w tym terminie. Jurek z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla organizatorów maratonu to także fatalna sytuacja, z tym że termin biegu był ustalony wiele miesięcy wcześniej. Więc trudno mówić o wbijaniu się... Osobiście także marzyłem by pobiec po płycie lotniska. Niestety, organizatorzy wybrali termin, kiedy wypadał Dziki. Niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem Piotrku skąd wiedziałeś o "dzikim maratonie" kilka miesięcy wcześniej? Pani z bióra promocji miasta (?) dzwoniła po ludziach miesiąc temu. Cała ta impreza jest robiona na prędce i ma jeden, jedyny cel. Ma zająć miejsce innemu organizowanemu od 20 lat biegowi, mianowicie "Biegowi Solidarności". Zgodnie z poprawnością polityczną "Bieg Solidarności" jest...nie na miejscu. Zgadzam się w 100% z wypowiedzią Jurka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i oczywiście wśród organizatorów jest "animator kultury" Piotr Skrzypczak. Założyciel stowarzyszenia Homo Faber. To stowarzyszenie współpracuje z "tekturą", która z kolei wchodzi w skład "porozumienia 11 listopada" blokującego "Marsz Niepodległości". Homo Faber wraz z "tekturą" organizowali przedsięwzięcie "Homoseksualna panorama Lublina". Jawnie promują dewiacje i pod płaszczykiem walki z "faszyzmem" starają się zwalczać Ruch Narodowy na Lubelszczyźnie. Homofaber zorganizowało spotkanie z przedstawicielami prokuratury Lublin-Północ na temat zwalczania odradzającego się na Lubelszczyźnie "neofaszyzmu". Stowarzyszenie to jest dotowane w ogromnej mierze z publicznych, naszych pieniędzy. Czy teraz ktoś ma jeszcze wątpliwości co do celu organizowania "dzikiego maratonu" i zbieżności daty z "Biegiem Solidarności"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...