Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Dwuletnia dziewczynka w szpitalu. Matka i jej konkubent zatrzymani

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 kwietnia 2017 r. o 11:16 Powrót do artykułu
Kiedyś zgłosiłem taka sytuację a policjant mi powiedział że jesteśmy sjluceni z sąsiadem i teraz na nim psy wieszam i nikt tego nie sprawdził i kazano mi więcej nie dzwonic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinn8 polamac im rece by nigdy juz ich nie podniesli na bezbronne dziecko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leszek napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dać pisdzielcom 500+ to nie dość, że przepiją, to jeszcze się nad dziećmi znęcają.
To co na to powiesz, że Twoje kochane PO chce teraz dawać 500+ na każde dziecko i jeśli się uczy i pozostaje na utrzymaniu rodziców to do 24 roku życia? PO jak zwykle kłamie (bo celem nadrzędnym jest powrót do władzy i jak dojdzie do władzy tego nie zrealizuje) czy za cenę rujnacji budżetu i stołków dla kolesi to jenak przepchnie? Kiedyś PO chciało emerytom podwyższać wiek emerytalny, a teraz 13 pensja dla emerytów. Brawo!!!!
Leszek napisał:
----------------------------------------------------------   a to mam, że ja zapieprzam na każdy grosz i mi nikt nei daje, kuźwa co idiotyzm ludzie starzy schorowani po 30-40 latach parcy dostają jałmużnę wczesniej wynagrodzenie a teraz emeryturę, a tu za darmo za pieprzenie sie i rozmnażanie dostają 500+, no nie, by szlag trafił tych baranów rozdających za darmo nasze wypraacowane pieniadze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cholerne pieprzone katole placą 500+ za pieprzenie sie i rozmnażanie zdrowym modym jak byk rodzicom, boże zlituja się nad ........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewackim trolom gratulujemy "europejskiego" poziomu komentarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurwa nie matka zabic ja gnoja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mopr a nie Mops
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Kurwa nie matka zabic ja gnoja
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
........................................................ pieprzysz jak potłuczony, ona ma żyć po to aby się rozmnażać, odbiło ci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo obecnie NIKT NIE WIE co robić w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia dzieci. Gdy podczas interwencji opieki społecznej i policji, w domu zastają  pijanych rodziców z  trójka małych dzieci to policjanci pilnują dzieci, bo nikt nie wie co tak naprawdę mogą zrobić! SĄDY nie odbierają dzieci rodzicom nawet jeśli jest zagrożone bezpieczeństwo życia(!), tylko przekazują trzeżwym członkom rodziny i na tym problem się urywa! Bo przecież ubóstwa nie ma (500+), rodzina ma zazwyczaj asystenta przydzielonego z MOPS (który może skontrolować rodzinę między 7.00 - 15.00), więc Sąd nadzwyczajniej w świecie uwaza, że najgorszym złem jest ODEBRANIE DZIECKA RODZINIE. Ale słysząc co dziennie doniesienia o przemocy wobec dziecie ze strony najbliższych, którzy czują w takiej sytuacji bezkarni musimy sobie uświadomić, że to jest właśnie uboczny efekt polityki prorodzinnej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
".... Zwracamy się z apelem do wszystkich osób, które były lub są świadkami podobnych zdarzeń w swojej okolicy...." ------------------------------------------- to sami pisowce doprowadzają do tego, że są dzieci potrzebne i niepotrzebne. Potrzebne to są te co dostają 500+, a niepotrzebne to są jedynaki samotnych matek nie dostające 500+ i być może to dziecko było jedno tej matki i nie dostawało 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli jest jakaś potrzeba dla tego dziecka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczesne rodzicielstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słoiki ze Świętokrzyskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za suka pierd...na żeby tak się pastwić nad bezbronny dzieckiem a temu przydupasowi ręce i nogi połamać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kretynów którzy przy każdej takiej okazji mają ubaw z 500+ i jątrzenia. Jaki to ma związek? jeszcze nie tak dawno nie było żadnych 500, a takich historii było pełno, a nawet może więcej niż teraz. Więc kretyni. Cisza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z d.py jej wypadła a nie ze schodów. Puszczajcie się dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dziwi postawa matki która woli bronić partnera a nie własnej córki.
Ja to widzę tak. Panienka puściła się z randomowym nieznajomym, co zaowocowało dzieckiem, panienka poznaje innego, mieszkają razem, on się znęca nad dzieckiem bo nie jego, a ona wstawia się za nim bo się boi że jeżeli mu się postawi to albo ją zabije, albo zostanie z niczym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja to bym ja zlinczowala za to co zrobila własnemu dziecku razem z tym fagasem,ona jest potworem a nie matka,znam ja i wiem jaka jest suka,masakra jakas żeby pobic własne dziecko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O 12:00 NA RUNKU. SMIERC PRZEZ POWIESZENIE LUB UKAMIENIOWANIE. PIERWSZA RZUCE KAMIENITEM. MATKA 5 LATKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...