Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W gdzie jest to miasto w dalszej części Ukrainy - Dnietropietrowsk ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie wydarzenie otworzyć hostel jak się ma pieniądze od tatusia i może własną kamienicę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hostel - 1. Brak ewidencjonowania obiektów. 2. Brak jakiegokolwiek nadzoru czy jest tam bezpiecznie. 3. Brak dostosowania pomieszczeń do aktualnej formy użytkowania.   Jak się coś stanie, to klienci otwierają oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie wydarzenie usiąść przed komputerem i napisać kilka durnych komentarzy.  
Wielkie wydarzenie otworzyć hostel jak się ma pieniądze od tatusia i może własną kamienicę .
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy jest w Lublinie jakiś hostel na godziny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie wydarzenie usiąść przed komputerem i napisać kilka durnych komentarzy.
Zabolało ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic a nic. Nie mam hostelu, nie mam kamienicy, nie mam kasy od rodziców. Nawet nie znam kikogo kto prowadzi hostel. Wiem jednak, że pisanie tego typu komentarzy jak Twój niczego nie wnosi. Masz pomysł? Spróbuj go zrealizować. Zrób coś. Ludzie któzy prowadzą swoje nieduże biznesy zaryzykowali. Być może ktoś miał ułątwiony start? Tego nie wiem. Wiem jednak że ciągła negacja działań innych wielkiego pożytku nie przynosi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic a nic. Nie mam hostelu, nie mam kamienicy, nie mam kasy od rodziców. Nawet nie znam kikogo kto prowadzi hostel. Wiem jednak, że pisanie tego typu komentarzy jak Twój niczego nie wnosi. Masz pomysł? Spróbuj go zrealizować. Zrób coś. Ludzie któzy prowadzą swoje nieduże biznesy zaryzykowali. Być może ktoś miał ułątwiony start? Tego nie wiem. Wiem jednak że ciągła negacja działań innych wielkiego pożytku nie przynosi.
Kalafior nie bądż rzecznikiem, ja znam tych ludzi i chodzi o to ,że tu ryzyka w prowadzeniu biznesu nie ma, kasa leje się strumieniami z jakże mrocznego żródła ........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w lublinie powstało jeszcze 2 hostele hostel skłodowaka ***hostelsklodowska.pl - aż 30 pokoi z łazienkami i foto hostel ***fotohostel.pl - 19 pokoi. lublin chyba staje się coraz bardziej atrakcyjny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...